20/09 – 2/11   იაპონია

ირლანდია

ახალი ზელანდია

ინგლისი

ავსტრალია

ტლანდია

სამხრეთი აფრიკა

ფრანგეთი

უელსი

იაპოია

იტალია

არგენტინა

საქართველო

რუსეთი

ნამიბია

შტატები

ფიჯ

სამოა

კანადა

ტონგა

ურუგვაი

ჯგუფური სტადია  [40 თამაში]

# დღე თარიღი დრო ჯგუფი

მეტოქენი

ქალაქი

0

პარ

20/09

13.30

.

გახსნა

ტოკიო

1

პარ

20/09

14.45

იაპონია $

30:10

რუსეთი

ტოკიო

2

შაბ

21/09

08.45

ავსტრალია $

39:21

ფიჯი

საპორო

3

შაბ

21/09

11.15

საფრანგეთი

23:21

არგენტინა $

ტოკიო

4

შაბ

21/09

13.45

ახ.ზელანდია

23:13

სამხ.აფრიკა

იოკოჰამა

5

კვი

22/09

09.15

იტალია $

47:22

ნამიბია

ოსაკა

6

კვი

22/09

11.45

ირლანდია $

27:03

შოტლანდია

იოკოჰამა

7

კვი

22/09

14.15

ინგლისი $

35:03

ტონგა

საპორო

8

ორ

23/09

14.15

საქართველო

14:43

უელსი $

ტოიოტა

9

სამ

24/09

14.15

რუსეთი

09:34

სამოა $

კუმაგაია

10

ოთხ

25/09

09.15

ფიჯი $$

27:30

ურუგვაი

კამაიში

11

ხუთ

26/09

11.45

იტალია $

48:07

კანადა

ფუკუოკა

12

ხუთ

26/09

14.45

ინგლისი $

45:07

შტატები

კობე

13

შაბ

28/09

08.45

არგენტინა $

28:12

ტონგა

ოსაკა

14

შაბ

28/09

11.15

იაპონია

19:12

ირლანდია $

შიზუოკა

15

შაბ

28/09

13.45

სამხ.აფრიკა $

57:03

ნამიბია

ტოიოტა

16

კვი

29/09

09.15

საქართველო $

33:07

ურუგვაი

კუმაგაია

17

კვი

29/09

11.45

ავსტრალია $

25:29

უელსი

ტოკიო

18

ორ

30/09

14.15

შოტლანდია $

34:00

სამოა

კობე

19

ოთხ

02/10

11.45

საფრანგეთი $

33:09

შტატები

ფუკუოკა

20

ოთხ

02/10

14.15

ახ.ზელანდია $

63:00

კანადა

ოიტა

21

ხუთ

03/10

09.15

საქართველო

10:45

ფიჯი $

ოსაკა

22

ხუთ

03/10

14.15

ირლანდია $

35:00

რუსეთი

კობე

23

პარ

04/10

13.45

სამხ.აფრიკა $

49:03

იტალია

შიზუოკა

24

შაბ

05/10

09.15

ავსტრალია $

45:10

ურუგვაი

ოიტა

25

შაბ

05/10

12.00

ინგლისი $

39:10

არგენტინა

ტოკიო

26

შაბ

05/10

14.30

იაპონია $

38:19

სამოა

ტოიოტა

27

კვი

06/10

08.45

ახ.ზელანდია $

71:09

ნამიბია

ტოკიო

28

კვი

06/10

11.45

საფრანგეთი

23:21

ტონგა $

კუმამოტო

29

სამ

08/10

14.15

სამხ.აფრიკა $

66:07

კანადა

კობე

30

ოთხ

09/10

08.45

არგენტინა $

47:17

შტატები

კუმაგაია

31

ოთხ

09/10

11.15

შოტლანდია $

61:00

რუსეთი

შიზუოკა

32

ოთხ

09/10

13.45

უელსი $

29:17

ფიჯი

ოიტა

33

პარ

11/10

14.15

საქართველო

08:27

ავსტრალია $

შიზუოკა

34

შაბ

12/10

08.45

ახ.ზელანდია

0:0

იტალია

ტოიოტა

35

შაბ

12/10

12.15

ინგლისი

0:0

საფრანგეთი

იოკოჰამა

36

შაბ

12/10

14.45

ირლანდია $

47:05

სამოა

ფუკუოკა

37

კვი

13/10

07.15

ნამიბია

0:0

კანადა

კამაიში

38

კვი

13/10

09.45

შტატები

19:31

ტონგა $

ოსაკა

39

კვი

13/10

12.15

უელსი $

35:13

ურუგვაი

კუმამოტო

40

კვი

13/10

14.45

იაპონია $

28:21

შოტლანდია $

იოკოჰამა

სხვ მ-წ $
იაპ 19 +53

4-0

3

ირლ 16 +94

3-1

4

შტლ 11 +64

2-2

3
სამ 5 -70

1-3

1

რუს 0 -141

0-4

0
სხვ მ-წ $
ზელ 16

+135

3*0

2

აფრ 15 +149

3-1

3

იტა 12 +20

2*1

2

ნამ 2 -141

0*3

0
კან 2 -163

0*3

0
სხვ მ-წ $
უელ 19 +67

4-0

3
ავს 16 +68

3-1

4

 ფიჯ  7 +2

1-3

3

საქ 5 -57

1-3

1
ურუ 4 -80

1-3

0
სხვ მ-წ $
ინგ 17 +99

3*0

3

სფრ 15 +28

3*0

1
არგ 11

+15

2-2

3
 ტონ  6 -38

1-3

2
 აშშ  0 -104 0-4 0

პლეი’ოფი  [8 თამაში]

41

შაბ

19/10

11.15

1/4

ინგლისი გ1

40:16

ავსტრალია დ2

ოიტა

42

შაბ

19/10

14.15

1/4

ახ.ზელანდია ბ1

46:14

ირლანდია ა2

ტოკიო

43

კვი

20/10

11.15

1/4

უელსი დ1

LV

საფრანგეთი გ2

ოიტა

44

კვი

20/10

14.15

1/4

იაპონია ა1

LV

სამხ.აფრიკა ბ2

ტოკიო

45

შაბ

26/10

12.00

1/2

ინგლისი

ახ.ზელანდია

იოკოჰამა

46

კვი

27/10

13.00

1/2

დ1/გ2

ა1/ბ2

იოკოჰამა

47 პარ 01/11 13.00

3-4

ბრინჯაო

ტოკიო

48 შაბ 02/11 13.00

ფინ

თასი

იოკოჰამა

 

19/10_2019 @ 16.13

   Qaflan@HoTMaiL.com

 

 

 

 

მსოფლიო თასის განრიგი