პირველი ეტაპი

განრიგი (ა4)  |  დებულება  |  ლიგის ყველა მოთამაშე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

განახლდა   17/10_2018 @ 11.52

აღმოსავლეთი

"ა" ჯგუფი

9/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ხვამლი 1   თბილისი

4

3

0

1

3

0

0

337

:

048

+289

15

2

წიქარა  თბილისი ^

4

3

0

1

2

0

0

150

:

085

+65

14

3

ხვამლი 2   თბილისი

4

3

0

1

2

1

1

174

:

052

+122

14

4

გარდაბანი  გარდაბანი

4

1

0

3

0

0

0

24

:

287

-263

4

5

გორდა  გორი

4

0

0

4

0

1

0

17

:

230

-213

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ხვამლი 2 $

59:0

გორდა

5/09

14.30

ხვამლი

ჭანუყვაძე

სალთხუციშვილი

წიქარა $

90:0

გარდაბანი

7/09

15.30

ავჭალა

ლომსაძე

ცხვედიანი

II ტური

გარდაბანი

5:65

ხვამლი 2 $ -1

12/09

16.00

რუსთ’ტექ

აქუბარდია

ქერაშვილი

გორდა

0:109

ხვამლი 1 $

12/09

16.00

გორი

ელოშვილი

აბაშიძე

III ტური

ხვამლი 2 $

7:12

წიქარა

19/09

15.30

ხვამლი

ცაგარეიშვილი

სალთხუციშვილი

ხვამლი 1 $

115:0

გარდაბანი

20/09

15.30

ხვამლი

ელოშვილი

ქოპილაშვილი

IV ტური

წიქარა

5:78

ხვამლი 1 $

26/09

15.30

ავჭალა

ჭანუყვაძე

გოგეშვილი

გარდაბანი

19:17

გორდა $

27/09

16.00

მარტყოფი

ელოშვილი

ქერაშვილი

V ტური

ხვამლი 1

35:43

ხვამლი 2

9/10

15.30

ხვამლი

პოღოსიანი

გოგეშვილი

გორდა

0:43

წიქარა $

9/10

16.00

გორი

ლომსაძე

აბაშიძე

"ბ" ჯგუფი

10/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ლელო   თბილისი

4

4

0

0

4

0

0

371

:

008

+363

20

2

აკადემია  თბილისი

4

3

0

1

3

0

0

196

:

082

+114

15

3

იუნკერები ჩოხოსნები  კიკეთი

4

2

0

2

2

0

0

130

:

135

-5

10

4

ჯიქი  გორი

4

1

0

3

0

0

0

46

:

229

-183

4

5

ხვამლი 3   თბილისი

4

0

0

4

0

0

0

29

:

318

-289

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

იუნკ’ჩოხო $

72:12

ხვამლი 3

5/09

16.00

კიკეთი

ელოშვილი

გოგეშვილი

აკადემია $

71:3

ჯიქი

7/09

17.00

ავჭალა

ცაგარეიშვილი

მგელაძე

II ტური

ხვამლი 3

0:126

ლელო $

12/09

14.00

ხვამლი

ლემონჯავა

გოგიჩაიშვილი

ჯიქი

7:51

იუნკ’ჩოხო $

13/09

16.00

გორი

კვერნაძე

გოგეშვილი

III ტური

ლელო $

90:3

ჯიქი

19/09

16.00

III მასივი

ლემონჯავა

ცხვედიანი

იუნკ’ჩოხო

7:33

აკადემია $

20/09

16.00

კიკეთი

ლემონჯავა

გოგიჩაიშვილი

IV ტური

ჯიქი

33:17

ხვამლი 3

26/09

16.00

გორი

ლომსაძე

გოგიჩაიშვილი

აკადემია

5:72

ლელო $

27/09

16.00

ავჭალა

მოგელაშვილი

ცხვედიანი

V ტური

ხვამლი 3

0:87

აკადემია $

10/10

15.30

ხვამლი

ელოშვილი

გაბაძე

ლელო $

83:0

იუნკ’ჩოხო

10/10

16.00

III მასივი

ჭანუყვაძე

ფურცელაძე

"გ" ჯგუფი

10/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

არმაზი  მარნეული

4

4

0

0

4

0

0

190

:

008

+182

20

2

ლელო 1   თბილისი

4

3

0

1

2

0

0

97

:

022

+75

14

3

არმია  თბილისი

4

2

0

2

2

0

0

81

:

046

+35

10

4

ხულიგანა  თბილისი

4

1

0

3

1

0

0

51

:

138

-87

5

5

ლელო 2   თბილისი

4

0

0

4

0

0

0

0

:

205

-205

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ხულიგანა $

46:0

ლელო 2

6/09

19.30

შევარდენი

ლემონჯავა

ბუაჩიძე

არმია

0:10

ლელო 1

7/09

19.30

შევარდენი

პოღოსიანი

ჩიტალაძე

II ტური

ლელო 2

0:50

არმაზი $

12/09

16.00

III მასივი

ცაგარეიშვილი

სალთხუციშვილი

ლელო 1 $

35:0

ხულიგანა

13/09

16.00

III მასივი

ჭანუყვაძე

ჩიტალაძე

III ტური

არმაზი $

22:3

ლელო 1

20/09

16.00

ავჭალა

ჭანუყვაძე

აბაშიძე

ხულიგანა

0:21

არმია $

20/09

19.00

შევარდენი

ცაგარეიშვილი

ფურცელაძე

IV ტური

ლელო 1 $

49:0

ლელო 2

27/09

16.00

III მასივი

ლემონჯავა

გაბაძე

არმია

0:36

არმაზი $

27/09

17.00

შევარდენი

ცაგარეიშვილი

ჩიტალაძე

V ტური

ლელო 2

0:60

არმია $

9/10

16.00

III მასივი

ლემონჯავა

სალთხუციშვილი

არმაზი $

82:5

ხულიგანა

10/10

15.00

ავჭალა

ცაგარეიშვილი

გოგიჩაიშვილი

"დ" ჯგუფი

9/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

თბილისი  თბილისი

4

4

0

0

3

0

0

279

:

045

+234

19

2

ლოკომოტივი  თბილისი

4

3

0

1

2

1

0

187

:

029

+158

15

3

ხარები  რუსთავი

4

2

0

2

2

1

0

191

:

048

+143

11

4

ვეფხვები   პატარძეული

4

1

0

3

1

0

0

131

:

161

-30

5

5

ავჭალა მიმინო  თბილისი

4

0

0

4

0

0

0

3

:

508

-505

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ლოკომოტ $

33:7

ვეფხვები

5/09

19.30

შევარდენი

ცაგარეიშვილი

ფურცელაძე

ხარები $

125:0

ავჭა’მიმი

6/09

16.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

II ტური

ვეფხვები

5:45

ხარები $

13/09

16.00

პატარძეული

აქუბარდია

მგელაძე

ავჭა’მიმი

0:137

თბილისი $

13/09

18.00

შევარდენი

ლომსაძე

ბუაჩიძე

III ტური

ხარები $

0:3

ლოკომოტ

19/09

17.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

თბილისი $

83:10

ვეფხვები

20/09

17.00

შევარდენი

დალაქიშვილი

მგელაძე

IV ტური

ვეფხვები $

109:0

ავჭა’მიმი

27/09

16.00

პატარძეული

პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

ლოკომოტ $

14:19

თბილისი

27/09

18.50

შევარდენი

ჭანუყვაძე

ჩიტალაძე

V ტური

თბილისი $

40:21

ხარები

9/10

18.30

შევარდენი

ჭანუყვაძე

ჩიტალაძე

ავჭა’მიმი

3:137

ლოკომოტ $

9/10

20.00

შევარდენი

ცაგარეიშვილი

ბუაჩიძე

დასავლეთი