პირველი ეტაპი

განრიგი (ა4)  |  დებულება  |  ლიგის ყველა მოთამაშე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

განახლდა   17/10_2018 @ 11.52

დასავლეთი

"ე" ჯგუფი

27/09

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

აიეტი  ქუთაისი

3

3

0

0

3

0

0

264

:

003

+261

15

2

მგლები  სურამი

3

2

0

1

1

0

0

55

:

073

-18

9

3

ლეგიონი  ხაშური

3

1

0

2

0

0

0

27

:

083

-56

4

4

იმერეთი  ჭიათურა

3

0

0

3

0

1

0

22

:

209

-187

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

აიეტი $

141:0

ჭიათურა

12/09

16.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

ჩიხლაძე

სურამი

11:0

ხაშური

12/09

16.00

ხაშური

მშვენიერაძე

რუხაძე

II ტური

სურამი $

44:0

ჭიათურა

19/09

15.00

ხაშური

ბიბიჩაძე

რუხაძე

ხაშური

3:50

აიეტი $

20/09

16.00

ხაშური

მშვენიერაძე

რუხაძე

III ტური

აიეტი $

73:0

სურამი

26/09

16.00

ქუთაისი

ზივზივაძე

ჩიხლაძე

ჭიათურა $

22:24

ხაშური

27/09

16.00

ჭიათურა

საჯაია

ზიბზიბაძე

"ვ" ჯგუფი

3/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

კოლხი რაინდები  ფოთი

3

3

0

0

3

0

0

127

:

12

+115

15

2

პონტო  ქობულეთი

3

2

0

1

2

0

0

58

:

44

+14

10

3

არწივები  ზესტაფონი

3

1

0

2

1

0

0

35

:

72

-37

5

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

3

0

0

3

0

0

0

6

:

98

-92

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ფოთი $

46:3

არწივები

12/09

16.00

ფოთი

საჯაია

შავგულიძე

II ტური

ქობულ $

26:3

არწივები

19/09

16.00

ხუცუბანი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

ტაო

6:40

ფოთი $

19/09

16.00

ასპინძა

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

III ტური

არწივები $

29:0

ტაო

26/09

16.00

ზესტაფონი

ლაღაძე

ნიქაბაძე

ფოთი $

41:3

ქობულ

26/09

16.00

ფოთი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

I+ ტური

ქობულ $

29:0

ტაო

03/10

15.00

ხუცუბანი

გაბელაშვილი

ჩიხლაძე

"ზ" ჯგუფი

3/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ჩაქვი  ჩაქვი

3

3

0

0

2

0

0

67

:

15

+52

14

2

იმერეთი  ქუთაისი

3

2

0

1

2

1

0

96

:

10

+86

11

3

ზუგდიდი  ზუგდიდი

3

1

0

2

0

0

0

20

:

93

-73

4

4

ქუთათურები  ქუთაისი

3

0

0

3

0

1

0

5

:

70

-65

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

იმერეთი $

57:0

ზუგდიდი

13/09

15.00

ქუთაისი

გაბელაშვილი

ფულარია

II ტური

ქუთათურ $

5:10

ზუგდიდი

20/09

16.00

ქუთაისი

ზივზივაძე

გულვერდაშვილი

ჩაქვი

10:5

იმერეთი $

20/09

16.00

ჩაქვი

გაბელაშვილი

შავგულიძე

III ტური

ზუგდიდი

10:31

ჩაქვი $

27/09

16.00

ზუგდიდი

მჟავანაძე

შავგულიძე

იმერეთი $

34:0

ქუთათურ

27/09

16.30

ქუთაისი

ქათამაძე

მარგველაშვილი

I+ ტური

ქუთათურ

0:26

ჩაქვი $

03/10

15.00

ქუთაისი

ზივზივაძე

ზიბზიბაძე

"თ" ჯგუფი

27/09

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ბათუმი  ბათუმი ^ 5 +1

3

2

0

1

1

1

0

61

:

29

+32

10

2

არესი  ქუთაისი  5 =0

3

2

0

1

1

1

0

78

:

36

+42

10

3

არგო  ვანი  5 -1

3

2

0

1

1

1

0

75

:

41

+34

10

4

თორთი  ბორჯომი

3

0

0

3

0

0

0

22

:

130

-108

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ბორჯომი

12:54

არესი $

13/09

16.00

ბორჯომი

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

ბათუმი

19:17

ვანი $

13/09

16.00

ბათუმი

მშვენიერაძე

ზიბზიბაძე

II ტური

ბათუმი $

6:7

არესი

20/09

16.00

ბათუმი

ბიბიჩაძე

ჩიხლაძე

ვანი $

40:5

ბორჯომი

20/09

16.00

ვანი

საჯაია

ზიბზიბაძე

III ტური

ბორჯომი

5:36

ბათუმი $

26/09

16.00

ბორჯომი

ბიბიჩაძე

შავგულიძე

არესი $

17:18

ვანი

27/09

15.00

ქუთაისი

გაბელაშვილი

ფულარია

აღმოსავლეთი