განახლდა   10/09_2018 @ 16.38

პლეი’ოფი

I წრე * მესამედ’ფინალები

ჯიქი #3

36:27

#6 ხარები

21/04

15.00

გორი

თევზაძე

დოლიძე

ბათუმი #4

30:8

#5 ლელო

22/04

16.30 ბათუმი გვირჯიშვილი მარგველაშვილი

II წრე * შესარჩევი და გასავარდნი ფინალები

ლოკომოტ #1

15:20

#2 აია

28/04

16.00

ავჭალა

თევზაძე

ელოშვილი

ჯიქი

25:19

ბათუმი

29/04

16.00 გორი ამაშუკელი ჯალაღონია

III წრე * წინასწარი ფინალი

ლოკომოტ

22:13

ჯიქი

6/05

15.00 ავჭალა გვირჯიშვილი ჯალაღონია

IV წრე * დიდი ფინალი

აია

10:29

ლოკომოტ

13/05

20.00

ავჭალა

ქლენზი [ირლ]

ელოშვილი

კიბე:  1 ლოკომოტივი, 2 აია, 3 ჯიქი  –  4  ბათუმი, 5 ლელო, 6 ხარები
7 აკადემია, 8 არმაზი, 9 არმია
10 ბაგრატი [გავარდა]

იმერ – ამერის "დიდი ლელო" [ოლ სთარ]

იმერი

12:21

ამერი

26/05

18.00

ქუთაისი

ს.ჩიხლაძე

გ.ჩიხლაძე

 

წრიული სტადია

14/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

ლელო

1

ლოკომოტივი  თბილისი ^

18

15

0

3

8

2

0

535

:

297

+238

82

/

39

70

2

აია  ქუთაისი

18

16

0

2

5

1

0

544

:

248

+296

70

/

32

70

3

ჯიქი  გორი ^

18

11

1

6

8

4

0

406

:

244

+162

53

/

25

58

4

ბათუმი  ბათუმი

18

12

1

5

7

1

0

405

:

273

+132

53

/

31

58

5

ლელო სარასენს  თბილისი

18

10

0

8

4

3

0

414

:

366

+48

50

/

46

47

6

ხარები  რუსთავი

18

9

1

8

3

3

0

384

:

385

-1

55

/

51

44

7

აკადემია  თბილისი

18

5

0

13

3

10

0

294

:

276

+18

28

/

34

33

8

არმაზი  მარნეული

18

6

1

11

1

5

0

276

:

363

-87

36

/

47

32

9

არმია  თბილისი

18

3

0

15

0

3

0

288

:

641

-353

37

/

87

15

10

ბაგრატ  ქუთაისი

18

1

0

17

0

1

0

169

:

622

-453

18

/

90

5

ლოკ > აია: ა) 5-5, ბ) =0 (43:43), გ) +2 (7/5)   |   ჯიქ  > ბთმ: ა) 6-4

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  |  განრიგი (ა4)  |  ტრანსფერები
სტატ’მოწინავენი  |  ოქმის სანახავად დაწკაპეთ ანგარიშზე  |  სქოლიო  | განაცხადის სანახავად – გუნდის სახელზე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

 

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ხარები

27:21

ჯიქი $

1/09

18.00

რუსთავი

ჩიხლაძე

დოლიძე

არმაზი

13:13

ბათუმი

2/09

15.45

შევარდენი

ამაშუკელი

მიქაბერიძე

ბაგრატი

16:31

ლელო $

2/09

18.00

ქუთაისი’2

ამირხანაშვილი

პოღოსიანი

აია

20:17

ლოკომოტ $

3/09

18.00

ქუთაისი

თევზაძე

პოღოსიანი

არმია

20:13

აკადემია $

3/09

20.00

ავჭალა

აბულაშვილი

ბაქრაძე

II ტური

ჯიქი

20:14

არმაზი $

8/09

18.00

გორი

აბულაშვილი

ელოშვილი

ხარები

22:15

ლოკომოტ $

9/09

17.45

რუსთავი

ამაშუკელი

მიქაბერიძე

აკადემია $

18:23

აია

9/09

20.00

ავჭალა

ამირხანაშვილი

ქერაშვილი

ბათუმი $

43:3

ბაგრატი

10/09

16.00

ბათუმი’ხ

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ლელო $

39:15

არმია

10/09

18.15

ლელო

თევზაძე

დოლიძე

III ტური

არმაზი $

15:19

ხარები

15/09

17.30

შევარდენი

ამაშუკელი

ელოშვილი

აია

19:10

ლელო

16/09

16.30

ქუთაისი

თევზაძე

ჭიჭინაძე

ლოკომოტ

18:13

აკადემია $

16/09

18.30

ავჭალა

აბულაშვილი

პოღოსიანი

ბაგრატი

9:22

ჯიქი $

17/09

17.45

ქუთაისი’2

გვირჯიშვილი

ჭიჭინაძე

არმია

0:32

ბათუმი $

17/09

20.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

დოლიძე

IV ტური

ხარები

17:11

აკადემია $

22/09

17.30

რუსთავი

ჩიხლაძე

მიქაბერიძე

ჯიქი $

33:3

არმია

23/09

16.00

გორი

გვირჯიშვილი

დოლიძე

ლელო

15:23

ლოკომოტ

23/09

18.15

ლელო

ამაშუკელი

ელოშვილი

არმაზი $

33:12

ბაგრატი

24/09

16.00

შევარდენი

აბულაშვილი

ჭიჭინაძე

ბათუმი

10:23

აია

24/09

18.15

ბათუმი’ხ

ამირხანაშვილი

მარგველაშვილი

V ტური

აკადემია $

15:18

ლელო

29/09

17.30

ავჭალა’ხ

ამირხანაშვილი

მიქაბერიძე

აია

14:7

ჯიქი $

30/09

17.00

ქუთაისი

აბულაშვილი

ჭიჭინაძე

ლოკომოტ

გადაიდო

ბათუმი

30/09

19.30

ავჭალა

თევზაძე

დოლიძე

ბაგრატი

21:0

ხარები

1/10

17.00

ქუთაისი’ხ

ჩიხლაძე

ჭიჭინაძე

არმია $

17:22

არმაზი

1/10

19.30

ავჭალა

ამაშუკელი

ქერაშვილი

VI ტური

ბათუმი $

22:6

აკადემია

6/10

16.45

ბათუმი’ხ

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ბაგრატი $

31:37

არმია

7/10

15.45

ქუთაისი’2

აბულაშვილი

ჭიჭინაძე

ხარები $

22:25

ლელო

7/10

18.00

რუსთავი

თევზაძე

ქერაშვილი

ჯიქი

14:22

ლოკომოტ

8/10

15.45

გორი

გვირჯიშვილი

ელოშვილი

არმაზი

10:30

აია

8/10

18.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ჯალაღონია

VII ტური

აკადემია $

18:19

ჯიქი $

27/10

16.00

ავჭალა

აბულაშვილი

ქერაშვილი

არმია

16:28

ხარები

28/10

16.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

მიქაბერიძე

აია $

67:5

ბაგრატი

28/10

18.15

ქუთაისი

ამაშუკელი

ჭიჭინაძე

ლოკომოტ $

45:25

არმაზი

29/10

16.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

ლელო

28:25

ბათუმი $

29/10

18.15

ლელო

თევზაძე

დოლიძე

VIII ტური

არმია

21:34

აია

3/11

16.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

ბაგრატი

10:45

ლოკომოტ $

4/11

16.00

ქუთაისი’2

თევზაძე

ელოშვილი

ჯიქი

7:20

ლელო

4/11

18.15

გორი

ჩიხლაძე

დოლიძე

ხარები

14:41

ბათუმი $

5/11

16.00

რუსთავი

ამირხანაშვილი

მიქაბერიძე

არმაზი $

14:18

აკადემია

5/11

19.00

რუსთავი

ამაშუკელი

ქერაშვილი

IX ტური

ლოკომოტ $

40:22

არმია

17/11

16.00

ავჭალა

აბულაშვილი

დოლიძე

ლელო $

24:0

არმაზი

18/11

14.00

ლელო

ამაშუკელი

მიქაბერიძე

აია

30:12

ხარები

18/11

16.00

ქუთაისი’2

ამირხანაშვილი

ელოშვილი

ბათუმი

12:22

ჯიქი $

19/11

16.00

ბათუმი

გვირჯიშვილი

ელოშვილი

აკადემია $

34:5

ბაგრატი

19/11

18.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

ჯალაღონია

V+ ტური

ლოკომოტ

გადაიდო

ბათუმი

26/11

16.00

ავჭალა

.

დოლიძე

 

მეორე წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

X ტური

ბათუმი $

26:19

არმაზი $

1/12

14.30

ბათუმი’ხ

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ლოკომოტ

26:23

აია $

1/12

16.45

ავჭალა

ამაშუკელი

ელოშვილი

ლელო $

33:5

ბაგრატი

2/12

14.30

ლელო

მოგელაშვილი

მიქაბერიძე

ჯიქი

10:10

ხარები

2/12

16.45

გორი

აბულაშვილი

დოლიძე

აკადემია $

28:9

არმია

3/12

15.00

ავჭალა

თევზაძე

ჯალაღონია

V++ ტური

ლოკომოტ

24:15

ბათუმი

23/12

15.00

შევარდენი

თევზაძე

დოლიძე

2018

XI ტური

ლოკომოტ $

33:15

ხარები

26/01

16.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

ელოშვილი

აია $

22:9

აკადემია

27/01

14.00

ქუთაისი’2

მოგელაშვილი

ჭიჭინაძე

არმია

21:36

ლელო

27/01

16.00

ავჭალა

ამირხანაშვილი

დოლიძე

ბაგრატი

10:26

ბათუმი $

28/01

14.00

ქუთაისი’2

აბულაშვილი

ჭიჭინაძე

არმაზი

5:31

ჯიქი $

28/01

16.00

შევარდენი

ამაშუკელი

ქერაშვილი

XII ტური

აკადემია

9:17

ლოკომოტ

2/02

16.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

მიქაბერიძე

ლელო $

18:25

აია

3/02

14.00

ლელო

თევზაძე

ელოშვილი

ხარები $

17:22

არმაზი

3/02

16.00

რუსთავი

ჩიხლაძე

დოლიძე

ჯიქი $

46:3

ბაგრატი

4/02

14.00

გორი

აბულაშვილი

ჯალაღონია

ბათუმი

13:7

არმია $

4/02

16.00

ბათუმი

მოგელაშვილი

მარგველაშვილი

XIII ტური

აკადემია $

23:25

ხარები

16/02

16.00

ავჭალა

თევზაძე

ელოშვილი

აია $

39:17

ბათუმი

17/02

13.00

ქუთაისი

ამაშუკელი

ჭიჭინაძე

ლოკომოტ $

39:21

ლელო

17/02

15.00

ავჭალა

ამირხანაშვილი

მიქაბერიძე

ბაგრატი

7:16

არმაზი

18/02

14.00

ქუთაისი’2

გვირჯიშვილი

ჭიჭინაძე

არმია

15:50

ჯიქი $

18/02

16.00

ავჭალა

აბულაშვილი

ჯალაღონია

XIV ტური

ბათუმი $

32:0

ლოკომოტ

23/02

15.00

ბათუმი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ლელო

13:8

აკადემია $

24/02

14.00

ლელო

თევზაძე

დოლიძე

ხარები $

19:3

ბაგრატი

24/02

16.00

რუსთავი

მოგელაშვილი

მიქაბერიძე

არმაზი

26:21

არმია $

25/02

15.00

ავჭალა

ამირხანაშვილი

ჯალაღონია

ჯიქი $

36:11

აია

25/02

17.00

გორი

აბულაშვილი

ელოშვილი

XV ტური

აკადემია $

0:3

ბათუმი

9/03

17.00

ავჭალა

აბულაშვილი

ქერაშვილი

ლოკომოტ

12:11

ჯიქი $

10/03

13.30

ავჭალა

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

არმია

26:17

ბაგრატი

11/03

15.00

ავჭალა

ამირხანაშვილი

მიქაბერიძე

ლელო

17:47

ხარები $

11/03

15.00

ლელო

ამაშუკელი

დოლიძე

აია

7:3

არმაზი $

11/03

17.00

ქუთაისი

მოგელაშვილი

ჭიჭინაძე

XVI ტური

არმაზი

13:22

ლოკომოტ $

23/03

16.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

ბაგრატი

5:45

აია $

24/03

14.00

ქუთაისი’2

საჯაია

ჭიჭინაძე

ჯიქი

17:14

აკადემია $

24/03

16.00

გორი

აბულაშვილი

დოლიძე

ხარები $

42:21

არმია

25/03

14.00

რუსთავი

ამირხანაშვილი

მიქაბერიძე

ბათუმი

32:29

ლელო $

25/03

16.00

ბათუმი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

XVII ტური

აია $

79:0

არმია

30/03

16.00

ქუთაისი

საჯაია

ჭიჭინაძე

აკადემია

17:7

არმაზი

31/03

14.00

ავჭალა

ამირხანაშვილი

ჯალაღონია

ბათუმი

28:24

ხარები $

31/03

16.00

ბათუმი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ლელო

20:28

ჯიქი

1/04

14.00

ლელო

თევზაძე

დოლიძე

ლოკომოტ $

59:0

ბაგრატი

1/04

16.15

ავჭალა

მოგელაშვილი

ქერაშვილი

XVIII ტური

არმაზი

19:17

ლელო $

14/04

16.00

ლელო

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

არმია

17:78

ლოკომოტ $

14/04

16.00

ავჭალა

მოგელაშვილი

მიქაბერიძე

ხარები

24:33

აია

14/04

16.00

რუსთავი

ამირხანაშვილი

დოლიძე

ჯიქი $

12:15

ბათუმი

14/04

16.00

გორი

ჩიხლაძე

ჯალაღონია

ბაგრატი

7:40

აკადემია $

14/04

16.00

ქუთაისი’2

საჯაია

ჭიჭინაძე

ბაგრატი გავარდა პირველ ლიგაში

არმია ითამაშებს გადათამაშებაში  დიდ 10-ში დარჩენაზე