განახლდა   30/04_2018 @ 21.50

აღმოსავლეთი

გოჩა აბაშიძის თასი

30/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ : გაშ

სხვ

1

ლელო  თბილისი

9

9

0

0

6

0

0

285

:

046

+239

42

2

ხვამლი  თბილისი

9

7

0

2

6

2

1

452

:

077

+375

35

3

ხარები  რუსთავი ^

9

7

0

2

3

1

0

281

:

101

+180

32

4

სამთა (იუნ'ჩოხ'ყოჩ)  თბილისი

9

7

0

2

4

0

0

327

:

108

+219

32

5

ლოკომოტ ხულიგანა  თბილისი

9

5

0

4

4

1

0

214

:

137

+77

25

6

არმაზი  თბილისი

9

4

0

5

3

2

0

262

:

184

+78

21

7

აკადემია  თბილისი

9

3

0

6

3

1

0

126

:

222

-96

16

8

არმია  თბილისი

9

1

0

8

0

2

0

079

:

396

-317

6

9

ჯიქი წიქარა  გორი

9

1

0

8

0

1

0

064

:

346

-282

5

10

ვეფხვები  პატარძეული

9

1

0

8

0

1

1

059

:

532

-473

4

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო    განრიგი (ა4 თაბახზე) 

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ლოკ'ხულ $

32:14

არმაზი

24/02

12.00

ავჭალა

ლაშხია

ჩიტალაძე

ლელო

17:15

ხვამლი $

25/02

12.00

III მასივი

ჭანუყვაძე

ფურცელაძე

სამთა $

78:8

პატარძ~

25/02

12.00

შევარდენი

პოღოსიანი

სუთიაშვილი

ხარები

26:20

არმია $

25/02

13.00

რუსთავი

აქუბარდია

ცხვედიანი

ჯიქ'წიქ

10:35

აკადემია $

25/02

13.00

გორი

ელოშვილი

გოგიჩაიშვილი

II ტური

პატარძ~

3:50

ლელო $

3/03

14.00

პატარძ~

აქუბარდია

ღიბრაძე

აკადემია

17:33

ხარები $

4/03

12.00

შევარდენი

ჭანუყვაძე

გოგიჩაიშვილი

არმია

0:28

ლოკ'ხულ $

4/03

14.00

შევარდენი

ცაგარეიშვილი

გოგიჩაიშვილი

ჯიქ'წიქ

7:71

ხვამლი $ -1

4/03

14.00

გორი

პოღოსიანი

გაბაძე

არმაზი $

13:17

სამთა

4/03

16.00

არმაზი

მოგელაშვილი

მიქაბერიძე

III ტური

ლელო $

36:0

არმაზი

10/03

12.00

III მასივი

ელოშვილი

ფურცელაძე

სამთა $

83:0

არმია

10/03

11.00

შევარდენი

ლომსაძე

გოგიჩაიშვილი

ხარები $

53:0

ჯიქ'წიქ

11/03

14.00

რუსთავი

ადუაშვილი

გაბაძე

ლოკ'ხულ

19:10

აკადემია

11/03

15.00

შევარდენი

ცაგარეიშვილი

მგელაძე

ხვამლი $

108:7

პატარძ~

11/03

17.30

ხვამლი

ილურიძე

ჩიტალაძე

IV ტური

ხარები $

5:10

ხვამლი

17/03

13.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

არმია

0:31

ლელო $

17/03

15.00

შევარდენი

ლემონჯავა

გოგიჩაიშვილი

ჯიქ'წიქ

0:43

ლოკ'ხულ $

17/03

15.00

გორი

მასხარაშვილი

ფურცელაძე

აკადემია

14:24

სამთა

17/03

17.00

შევარდენი

ლომსაძე

სუთიაშვილი

არმაზი $

102:5

პატარძ~

18/03

12.00

არმაზი

მასხარაშვილი

ბუაჩიძე

V ტური

პატარძ~

24:17

არმია $

24/03

16.00

პატარძ~

ელოშვილი

ღიბრაძე

ლოკ'ხულ $

5:10

ხარები

24/03

17.00

შევარდენი

ჭანუყვაძე

გაბაძე

სამთა $

59:6

ჯიქ'წიქ

25/03

15.00

კიკეთი

ილურიძე

მგელაძე

ხვამლი $

53:10

არმაზი

25/03

17.30

ხვამლი

ლაშხია

გოგეშვილი

ლელო $

43:0

აკადემია

26/03

17.00

III მასივი

ლომსაძე

გოგიჩაიშვილი

VI ტური

ხარები

26:13

სამთა

31/03

14.00

რუსთავი

ელოშვილი

ქერაშვილი

ჯიქ'წიქ

3:29

ლელო $

31/03

15.00

გორი

პოღოსიანი

ბუაჩიძე

არმია

6:66

არმაზი $

1/04

12.00

შევარდენი

ცაგარეიშვილი

ფურცელაძე

ლოკ'ხულ

8:34

ხვამლი $

1/04

14.00

შევარდენი

ლემონჯავა

ფურცელაძე

აკადემია $

X:0

პატარძ~ -1

1/04

16.00

შევარდენი

.

.

VII ტური

ხვამლი $

86:0

არმია

14/04

12.00

ხვამლი

ელოშვილი

მგელაძე

პატარძ~ $

12:14

ჯიქ'წიქ

14/04

16.00

პატარძ~

ცაგარეიშვილი

ღიბრაძე

ლელო

17:7

ხარები

15/04

16.00

III მასივი

ჩიხლაძე

სალთხუციშვილი

არმაზი

18:12

აკადემია $

15/04

17.00

არმაზი

ჭანუყვაძე

ჩიტალაძე

სამთა $

29:7

ლოკ'ხულ

15/04

18.30

შევარდენი

მასხარაშვილი

გოგიჩაიშვილი

VIII ტური  

ჯიქ'წიქ

3:20

არმაზი $

21/04

12.30

გორი

კვერნაძე

აბაშიძე

აკადემია $

31:12

არმია

21/04

13.00

ავჭალა

ცაგარეიშვილი

გოგიჩაიშვილი

სამთა

16:12

ხვამლი $

21/04

15.00

კიკეთი

ლაშხია

ფურცელაძე

ლოკ'ხულ

10:40

ლელო $

21/04

17.00

ავჭალა

ლემონჯავა

მგელაძე

ხარები$

101:0

პატარძ~

23/04

15.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

IX ტური

ლელო

22:8

სამთა

28/04

15.00

III მასივი

ლაშხია

სუთიაშვილი

პატარძ~

0:62

ლოკ'ხულ $

28/04

13.00

პატარძ~

აქუბარდია

ღიბრაძე

ხვამლი $

63:7

აკადემია

29/04

12.00

ხვამლი

ლემონჯავა

გოგეშვილი

არმაზი $

19:20

ხარები

29/04

15.00

არმაზი

ლაშხია

სალთხუციშვილი

არმია

24:21

ჯიქ'წიქ $

30/04

18.00

ავჭალა

ლემონჯავა

გაბაძე