განახლდა   22/04_2018 @ 20.15

დასავლეთი

ავთო ჩუბინიძის თასი

22/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ : გაშ

სხვ

1

აია აია  ქუთაისი

6

6

0

0

5

0

0

220 :

050

+170

29

2

აია სათაფლია  ქუთაისი

6

5

0

1

5

0

0

239 :

045

+194

25

3

ლეგიონი  ხაშური

6

4

0

2

1

0

0

112 :

131

-19

17

4

პონტო  ქობულეთი

6

3

0

3

0

1

0

057 :

101

-44

13

5

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

6

2

0

4

1

1

0

059 :

100

-41

10

6

ბათუმი  ბათუმი

6

1

0

5

0

1

0

034 :

174

-140

5

7

აია არესი  ქუთაისი

6

0

0

6

0

2

0

045 :

165

-120

2

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო    განრიგი (ა4 თაბახზე)    ზესტაფონი აღარ მონაწილეობს

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ზესტაფონი

17:17

არესი

3/03

13.00 ზესტაფონი

ჭიქაბერიძე

შავგულიძე

ხაშური

20:12

ტაო

3/03

13.00 ხაშური

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ბათუმი

0:51

სათაფლია $

3/03

13.00 ბათუმი

ბიბიჩაძე

ჩიხლაძე

ქობულეთი $

3:7

აია აია

4/03

12.30 ხუცუბანი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

II ტური  

ტაო

15:13

არესი $

10/03

14.00 ასპინძა

მშვენიერაძე

გულვერდაშვილი

აია აია $

60:0

ბათუმი

10/03

14.00 ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

სათაფლია $

53:0

ხაშური

10/03

16.00 ქუთაისი

საჯაია

ჩიხლაძე

III ტური

არესი

0:46

სათაფლია $

17/03

14.00 ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

ხაშური

26:39

აია აია $

17/03

14.00 ხაშური

საჯაია

ნიქაბაძე

ბათუმი $

5:8

ქობულეთი

17/03

14.00 ბათუმი

ბიბიჩაძე

შავგულიძე

IV ტური

აია აია $

50:0

არესი

23/03

17.00 ქუთაისი

ფირცხალავა

მარგველაშვილი

ქობულეთი

5:13

ხაშური

24/03

15.00 ხუცუბანი

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

ტაო

0:22

სათაფლია $

24/03

15.00 ასპინძა

ფირცხალავა

ზიბზიბაძე

V ტური

არესი $

20:22

ქობულეთი

31/03

14.00 ქუთაისი

მშვენიერაძე

ფულარია

ხაშური $

33:10

ბათუმი

31/03

15.00 ხაშური

ლაღაძე

თემურ რუხაძე

ტაო

7:33

აია აია $

31/03

15.00 ასპინძა

ფირცხალავა

ზიბზიბაძე

VI ტური 

აია აია $

31:14

სათაფლია

13/04

17.00 ქუთაისი

მშვენიერაძე

ფულარია

ბათუმი

12:0

არესი

14/04

13.00 ბათუმი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

ქობულეთი

5:3

ტაო $

14/04

16.00 ხუცუბანი

ფირცხალავა

მარგველაშვილი

VII ტური

სათაფლია $

53:14

ქობულეთი

18/04

15.00 ქუთაისი

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

არესი

12:20

ხაშური

21/04

15.00 ქუთაისი

მჟავანაძე

ჩიხლაძე

ტაო $

22:7

ბათუმი

22/04

15.00 ასპინძა

ფირცხალავა

ნიქაბაძე