განახლდა   04/05_2018 @ 18.17

აღმოსავლეთი ""

თენგიზ ჩერგოლეიშვილის თასი

4/05

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ : გაშ

სხვ

1

ხვამლი’1  თბილისი

9

9

0

0

8

0

0

740

:

041

+699

44

2

ლოკომოტივი  თბილისი ^

9

7

0

2

6

0

0

259

:

118

+141

34

3

თბილისი  თბილისი

9

7

0

2

6

0

0

239

:

108

+131

34

4

ხარები  რუსთავი

9

7

0

2

5

0

0

346

:

077

+269

33

5

ხვამლი’2  თბილისი

9

4

0

5

0

1

0

131

:

240

-109

17

6

ლელო’2  თბილისი

9

3

1

5

1

1

0

96

:

204

-108

16

7

არმია  თბილისი

9

2

1

6

0

1

0

69

:

343

-274

11

8

გორდა  გორი

9

2

0

7

1

1

0

78

:

273

-195

10

9

იუნკერები ჩოხოსნები

9

1

1

7

0

2

0

59

:

386

-327

8

10

ჯიქი  გორი

9

1

1

7

0

1

0

74

:

301

-227

7

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო    განრიგი (ა4 თაბახზე) 

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

თბილისი $

25:7

ჯიქი

1/03

15.00 ავჭალა

ცაგარეიშვილი

ჩიტალაძე

ხვამლი’1 $

72:0

გორდა

1/03

16.00 ხვამლი

ლომსაძე

სუთიაშვილი

იუნკ'ჩოხო

3:24

ლოკომოტ $

1/03

16.00 კიკეთი

ელოშვილი

ფურცელაძე

ხარები $

28:0

ლელო’2

1/03

16.00 რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

ხვამლი’2

18:12

არმია $

2/03

15.30 ხვამლი

ილურიძე

სუთიაშვილი

II ტური 

ხვამლი’2 $

12:13

გორდა

8/03

15.30 ხვამლი

გიორგაძე

ცხვედიანი

არმია

10:7

იუნკ'ჩოხო $

8/03

16.00 შევარდენი

ცაგარეიშვილი

სუთიაშვილი

ლოკომოტ

10:18

ხარები

8/03

17.00 ავჭალა

ლაშხია

გოგეშვილი

ლელო’2

3:20

თბილისი $

9/03

15.30 III მასივი

ლომსაძე

სალთხუციშვილი

ჯიქი

8:76

ხვამლი’1 $

9/03

16.00 გორი

კვერნაძე

ფურცელაძე

III ტური

გორდა $

40:14

ჯიქი

15/03

16.00 გორი

კვერნაძე

გაბაძე

ხვამლი’1 $

82:0

ლელო’2

16/03

15.30 ხვამლი

დალაქიშვილი

გოგეშვილი

თბილისი

5:14

ლოკომოტ

16/03

16.00 შევარდენი

ლემონჯავა

მგელაძე

იუნკ'ჩოხო $

18:19

ხვამლი’2

16/03

16.00 კიკეთი

პოღოსიანი

ფურცელაძე

ხარები $

64:8

არმია

16/03

16.00 რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

IV ტური

ლელო’2

15:0

ჯიქი

22/03

15.30 III მასივი

ილურიძე

სალთხუციშვილი

ლოკომოტ

0:70

ხვამლი’1 $

22/03

17.00 ავჭალა

ჭანუყვაძე

ჩიტალაძე

ხვამლი’2

7:21

ხარები

23/03

14.15 ხვამლი

ლომსაძე

მგელაძე

იუნკ'ჩოხო

5:3

გორდა $

23/03

15.00 კიკეთი

გიორგაძე

ფურცელაძე

არმია

0:46

თბილისი $

23/03

15.30 ავჭალა

ცაგარეიშვილი

სუთიაშვილი

V ტური

ხარები $

82:0

იუნკ'ჩოხო

29/03

15.00 რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

გორდა

5:13

ლელო’2

29/03

16.00 გორი

ჭანუყვაძე

ჩიტალაძე

ხვამლი’1 $

132:0

არმია

30/03

15.00 ხვამლი

ლემონჯავა

აბაშიძე

თბილისი $

31:13

ხვამლი’2

30/03

16.00 შევარდენი

ლომსაძე

ცხვედიანი

ჯიქი

8:55

ლოკომოტ $

30/03

16.00 გორი

კვერნაძე

გოგიჩაიშვილი

VI ტური

ხარები $

50:0

გორდა

12/04

15.00 რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

ლოკომოტ $

21:0

ლელო’2

12/04

16.00 შევარდენი

ცაგარეიშვილი

ცხვედიანი

არმია

7:17

ჯიქი

12/04

17.00 ავჭალა

ლემონჯავა

სუთიაშვილი

ხვამლი’2

14:76

ხვამლი’1 $

13/04

15.00

ხვამლი

კვერნაძე

მგელაძე

იუნკ'ჩოხო

0:43

თბილისი $

13/04

16.00 კიკეთი

პოღოსიანი

ბუაჩიძე

VII ტური

გორდა

0:46

ლოკომოტ $

19/04

15.00 გორი

პოღოსიანი

გოგეშვილი

ხვამლი’1 $

157:0

იუნკ'ჩოხო

19/04

15.30 ხვამლი

ელოშვილი

ჩიტალაძე

ლელო’2

12:12

არმია

19/04

16.00 III მასივი

ილურიძე

სალთხუციშვილი

თბილისი

21:12

ხარები

19/04

18.30 შევარდენი

ცაგარეიშვილი

სუთიაშვილი

ჯიქი $

3:10

ხვამლი’2

20/04

15.00 გორი

ცაგარეიშვილი

გოგეშვილი

VIII ტური

ხვამლი’2

24:19

ლელო’2 $

26/04

15.30 ხვამლი

ლაშხია

აბაშიძე

ხარები

12:28

ხვამლი’1

26/04

16.00 რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

არმია

0:42

ლოკომოტ $

26/04

18.30 შევარდენი

ლემონჯავა

ცხვედიანი

იუნკ'ჩოხო

14:14

ჯიქი

27/04

16.00 კიკეთი

პოღოსიანი

ბუაჩიძე

გორდა

12:41

თბილისი $

27/04

16.00 გორი

აბაშიძე

ფურცელაძე

IX ტური

ლელო’2 $

34:12

იუნკ'ჩოხო

3/05

16.00 III მასივი

აბაშიძე

ფურცელაძე

გორდა

5:20

არმია

3/05

16.00 გორი

პოღოსიანი

გოგეშვილი

ლოკომოტ $

47:14

ხვამლი’2

3/05

18.30 ავჭალა

ლემონჯავა

ცხვედიანი

ხვამლი’1 $

47:7

თბილისი

4/05

15.30 ხვამლი

ლემონჯავა

აბაშიძე

ჯიქი

3:59

ხარები $

4/05

16.00 გორი

ცაგარეიშვილი

გოგიჩაიშვილი