განახლდა   15/05_2018 @ 19.02

აღმოსავლეთი ""

ბესო მაისურაძის თასი

15/05

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ : გაშ

სხვ

1

ლელო’1  თბილისი

9

9

0

0

9

0

0

700

:

025

+675

45

2

წიქარა  თბილისი

9

7

1

1

7

0

0

393

:

121

+272

37

3

აკადემია  თბილისი

9

7

0

2

6

0

0

486

:

078

+408

34

4

არმაზი  თბილისი

9

6

1

2

6

1

0

492

:

080

+412

33

5

ხულიგანა  თბილისი

9

4

0

5

3

0

0

180

:

256

-76

19

6

ვეფხვები  პატარძეული

9

4

0

5

1

0

0

140

:

516

-376

17

7

გარდაბანი

9

3

0

6

2

1

0

136

:

389

-253

15

8

ხვამლი’3  თბილისი

9

2

0

7

0

1

0

098

:

502

-404

9

9

კახელები  თელავი ^

9

1

0

8

0

2

0

069

:

499

-430

6

10

ყაზბეგი ლელო

9

1

0

8

1

1

0

115

:

343

-228

6

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო    განრიგი (ა4 თაბახზე) 

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

წიქარა $

20:0

აკადემია

1/03

17.00 ავჭალა

ლემონჯავა

გაბაძე

ხულიგანა $

36:5

თელავი

2/03

15.00 ავჭალა

გიორგაძე

გოგეშვილი

ლელო’1 $

105:3

გარდაბანი

2/03

16.00 III მასივი

პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

პატარძ~ $

36:7

ყაზბ’ლელო

2/03

16.00 პატარძ~

აქუბარდია

ღიბრაძე

არმაზი $

75:0

ხვამლი’3

2/03

17.00 არმაზი

ლაშხია

ცხვედიანი

II ტური

თელავი

15:5

ყაზბ’ლელო

8/03

16.00 ნაფარეული

პოღოსიანი

შიოლაშვილი

აკადემია $

50:3

ხულიგანა

8/03

18.00 შევარდენი

ჭანუყვაძე

მგელაძე

ხვამლი’3

0:103

ლელო’1 $

9/03

15.30 ხვამლი

ლემონჯავა

აბაშიძე

წიქარა $

43:9

გარდაბანი

9/03

16.00 შევარდენი

კაპანაძე

სუთიაშვილი

პატარძ~

0:95

არმაზი $

9/03

16.00 არმაზი

ელოშვილი

ღიბრაძე

III ტური

ლელო’1 $

81:0

პატარძ~

15/03

15.30 III მასივი

ჭანუყვაძე

ცხვედიანი

არმაზი $

115:5

თელავი

15/03

16.00 არმაზი

ლაშხია

სალთხუციშვილი

გარდაბანი $

38:15

ხვამლი’3

15/03

16.00 რუსთ’ტექნ

აქუბარდია

ქერაშვილი

ყაზბ’ლელო

გადაიდო

აკადემია

15/03

16.00 სტეფან’წმ

.

ჩიტალაძე

ხულიგანა

8:26

წიქარა $

16/03

17.00 ავჭალა

კაპანაძე

ცხვედიანი

IV ტური 

პატარძ~

38:34

ხვამლი’3 $

22/03

15.00 პატარძ~

პოღოსიანი

ღიბრაძე

თელავი

0:103

ლელო’1 $

22/03

15.00 ნაფარეული

ელოშვილი

შიოლაშვილი

აკადემია

5:3

არმაზი $

22/03

15.30 ავჭალა

ლემონჯავა

ფურცელაძე

ხულიგანა

15:12

გარდაბანი $

23/03

16.30 შევარდენი

მოგელაშვილი

ცხვედიანი

წიქარა $

20:7

ყაზბ’ლელო

23/03

17.00 ავჭალა

ლემონჯავა

გაბაძე

V ტური

ხვამლი’3

17:15

თელავი $

29/03

15.00 ხვამლი

კვერნაძე

გაბაძე

ლელო’1 $

52:5

აკადემია

29/03

15.30

III მასივი

ელოშვილი

სუთიაშვილი

გარდაბანი $

48:5

პატარძ~

30/03

16.00 რუსთ’ტექნ

აქუბარდია

ქერაშვილი

ყაზბ’ლელო

გადაიდო

ხულიგანა

30/03

16.00 სტეფან’წმ

.

გაბაძე

არმაზი

12:12

წიქარა

30/03

16.00 არმაზი

ცაგარეიშვილი

სალთხუციშვილი

VI ტური

აკადემია $

95:0

ხვამლი’3

12/04

18.00 შევარდენი

ჭანუყვაძე

ცხვედიანი

ხულიგანა

10:34

არმაზი $

13/04

16.00 შევარდენი

კაპანაძე

გოგიჩაიშვილი

ყაზბ’ლელო $

52:7

გარდაბანი

13/04

16.00 სტეფან’წმ

ელოშვილი

გაბაძე

თელავი

10:28

პატარძ~

13/04

16.00 ნაფარეული

აქუბარდია

სალთხუციშვილი

წიქარა

0:78

ლელო’1 $

13/04

17.00 ავჭალა

ლომსაძე

ფურცელაძე

VII ტური

გარდაბანი

19:12

თელავი $

19/04

15.00 რუსთ’ტექნ

აქუბარდია

ქერაშვილი

აკადემია $

112:0

პატარძ~

19/04

17.00 შევარდენი

დალაქიშვილი

ცხვედიანი

ლელო’1 $

69:0

ხულიგანა

20/04

15.00 III მასივი

ჭანუყვაძე

ჯალაღონია

ხვამლი’3

0:83

წიქარა $

20/04

15.30 ხვამლი

ლომსაძე

მიქაბერიძე

არმაზი $

57:0

ყაზბ’ლელო

20/04

16.00 არმაზი

ლაშხია

გაბაძე

VIII ტური

არმაზი $

84:0

გარდაბანი

26/04

16.00 არმაზი

ელოშვილი

ჩიტალაძე

აკადემია $

97:0

თელავი

26/04

17.00 შევარდენი

ცაგარეიშვილი

მგელაძე

ყაზბ’ლელო

0:61

ლელო’1 $

27/04

15.00 III მასივი

ელოშვილი

მგელაძე

წიქარა $

110:0

პატარძ~

27/04

16.00 ავჭალა

ცაგარეიშვილი

გოგიჩაიშვილი

ხულიგანა $

33:5

ხვამლი’3

27/04

19.00 ავჭალა

დალაქიშვილი

მიქაბერიძე

IX ტური

ხვამლი’3

27:22

ყაზბ’ლე~ $

3/05

15.00 ხვამლი

ლომსაძე

ჩიტალაძე

გარდაბანი

0:58

აკადემია $

3/05

17.00 რუსთ’ტექნ

აქუბარდია

ქერაშვილი

ლელო’1 $

48:17

არმაზი

4/05

16.00

III მასივი

ლაშხია

გაბაძე

პატარძ~

33:19

ხულიგანა

4/05

16.00 პატარძ~

აქუბარდია

ღიბრაძე

თელავი

7:79

წიქარა $

4/05

16.00 ნაფარეული

ელოშვილი

სალთხუციშვილი

გადადებულები

ყაზბ’ლელო

0:64

აკადემია $

10/05

16.00 III მასივი

პოღოსიანი

გაბაძე

ყაზბ’ლელო

22:56

ხულიგანა $

15/05

16.00 III მასივი

ელოშვილი

აბაშიძე