განახლდა   17/05_2018 @ 18.39

დასავლეთი ""

დათო დანგაძის თასი

17/05

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ : გაშ

სხვ

1

ბათუმი  ბათუმი

8

7

0

1

6

1

0

223

:

025

+198

35

2

დინოზავრი  წყალტუბო

8

7

0

1

3

0

0

136

:

065

+71

31

3

ჩაქვი

8

6

0

2

4

2

0

224

:

052

+172

30

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

8

5

0

3

3

1

0

64

:

074

-10

24

5

აია არესი  ქუთაისი

8

3

1

4

2

3

0

112

:

070

+42

19

6

თორთი  ბორჯომი

8

3

0

5

0

1

0

55

:

122

-67

13

7

ზუგდიდი

8

2

0

6

1

1

0

61

:

179

-118

10

8

ოზურგეთი

8

1

1

6

0

2

0

72

:

156

-84

8

9

ღონე  ჩოხატაური

8

1

0

7

1

1

1

42

:

246

-204

5

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო    განრიგი (ა4 თაბახზე) 

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაიბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

წყალტუბო

17:8

ტაო

1/03

15.30 ქუთაისი

საჯაია

ფულარია

ბათუმი $

53:0

ზუგდიდი

2/03

15.00 ბათუმი

ბიბიჩაძე

ზიბზიბაძე

ჩოხატაური

0:39

ჩაქვი $

5/03

15.00 ჩოხატაური

ჭიქაბერიძე

შავგულიძე

ბორჯომი

გადაიდო

ოზურგეთი

2/03

= =

.

.

II ტური

ტაო

გადაიდო

ჩოხატაური

8/03

15.00 ასპინძა

.

.

ოზურგეთი

0:0

არესი

9/03

15.00 ზვანი

მჟავანაძე

შავგულიძე

ზუგდიდი

0:12

ბორჯომი

9/03

15.00 ზუგდიდი

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

ჩაქვი

7:0

ბათუმი $

9/03

15.00 ჩაქვი

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

III ტური

ჩოხატაური

3:33

წყალტუბო $

15/03

15.00 ჩოხატაური

ბიბიჩაძე

შავგულიძე

ბორჯომი $

15:20

ჩაქვი

15/03

15.00 ახალდაბა

საჯაია

თემურ რუხაძე

არესი $

15:3

ზუგდიდი

16/03

15.00 ქუთაისი

საჯაია

გულვერდაშვილი

ბათუმი

13:8

ტაო $

16/03

15.00 ბათუმი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

IV ტური

წყალტუბო

3:25

ბათუმი  $

22/03

15.00 წყალტუბო

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

ჩაქვი $

12:13

არესი

22/03

15.00 ჩაქვი

მჟავანაძე

შავგულიძე

ტაო $

20:0

ბორჯომი

22/03

15.00 ასპინძა

ფირცხალავა

ნიქაბაძე

ზუგდიდი

10:5

ოზურგეთი $

23/03

15.00 ზუგდიდი

მშვენიერაძე

ზიბზიბაძე

V ტური

ოზურგეთი

13:34

ჩაქვი $

28/03

15.00 ზვანი

საჯაია

შავგულიძე

ბორჯომი

0:18

წყალტუბო

29/03

15.00 ახალდაბა

ბიბიჩაძე

რუხაძე

არესი $

0:3

ტაო

29/03

15.00 ქუთაისი

მჟავანაძე

გულვერდაშვილი

ბათუმი $

45:0

ჩოხატაური

30/03

15.00 ბათუმი

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

VI ტური

წყალტუბო

14:8

არესი $

13/04

15.00 ქუთაისი

ბიბიჩაძე

ფულარია

ჩოხატაური $

20:3

ბორჯომი

13/04

15.00

ჩოხატაური

ჭიქაბერიძე

შავგულიძე

ჩაქვი $

71:3

ზუგდიდი

13/04

15.00 ჩაქვი

საჯაია

ნიქაბაძე

ტაო $

22:10

ოზურგეთი

13/04

15.00 ასპინძა

მჟავანაძე

ჩიხლაძე

VII ტური

ოზურგეთი

9:23

წყალტუბო $

19/04

15.00 ზვანი

საჯაია

ნიქაბაძე

არესი $

64:0

ჩოხატაური

20/04

15.00 ჩოხატაური

ჭიქაბერიძე

ფულარია

ზუგდიდი $

0:3

ტაო

20/04

15.00 ზუგდიდი

მშვენიერაძე

შავგულიძე

ბორჯომი

0:26

ბათუმი $

20/04

15.00 ახალდაბა

ბიბიჩაძე

რუხაძე

VIII ტური

ჩოხატაური $

19:22

ოზურგეთი

26/04

15.00

ჩოხატაური

საჯაია

შავგულიძე

ბათუმი $

25:0

არესი

27/04

15.00 ბათუმი

ჭიქაბერიძე

ნიქაბაძე

ტაო

0:34

ჩაქვი $

27/04

15.00 ასპინძა

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

წყალტუბო $

20:5

ზუგდიდი

27/04

15.30 ქუთაისი

საჯაია

ფულარია

IX ტური

ზუგდიდი $

40:0

ჩოხატაური

3/05

15.00 ზუგდიდი

ჭიქაბერიძე

შავგულიძე

ჩაქვი $

7:8

წყალტუბო

3/05

15.00 ჩაქვი

მჟავანაძე

ჩიხლაძე

არესი $

12:13

ბორჯომი

4/05

15.00 ქუთაისი

საჯაია

ფულარია

ოზურგეთი

7:36

ბათუმი $

4/05

16.00 ზვანი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

გადადებულები

ბორჯომი

12:6

ოზურგეთი $

17/05

15.00 ახალდაბა

.საჯაია

რუხაძე

ტაო $

X:0

ჩოხატაური-1

=

__.__ _

.

.