განახლდა   04/05_2018 @ 18.58

დასავლეთი ""

ალექსანდრე ისაკაძის თასი

4/05

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

აია აიეტი  ქუთაისი

9

9

0

0

8

0

1

428

:

019

+409

43

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

9

8

0

1

6

1

0

303

:

060

+243

39

3

აია იმერეთი  ქუთაისი

9

6

0

3

4

0

0

205

:

096

+109

28

4

ლეგიონი  ხაშური

9

5

1

3

2

0

0

150

:

115

+35

24

5

არგო  ვანი

9

4

1

4

1

2

0

140

:

131

+9

21

6

ზესტაფონი ^ 6 +17

9

3

0

6

2

1

0

136

:

198

-62

15

7

პონტო  ქობულეთი  6 +2

9

2

2

5

1

2

0

082

:

188

-106

15

8

აია ქუთათურები  ქუთ  2 -19

9

3

1

5

1

0

0

109

:

227

-118

15

9

მგლები  სურამი

9

2

1

6

1

2

0

070

:

118

-48

13

10

ბათუმი’2  ბათუმი

9

0

0

9

0

0

0

015

:

486

-471

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო    განრიგი (ა4 თაბახზე) 

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

იმერეთი

0:27

აიეტი $ –1

1/03

14.00 ქუთაისი

ბიბიჩაძე

ფულარია

ქობულეთი $

7:10

ვანი

1/03

15.00 ხუცუბანი

ჭიქაბერიძე

ნიქაბაძე

ფოთი $

63:0

ბათუმი’2

1/03

16.00 ფოთი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

ქუთათურები

8:27

ზესტაფონი $

2/03

15.00 ქუთაისი

მჟავანაძე

ჩიხლაძე

სურამი $

8:12

ხაშური

2/03

15.00 ხაშური

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

II ტური

აიეტი $

57:0

ქუთათურები

8/03

15.00 ქუთაისი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

ზესტაფონი

5:31

ფოთი $

8/03

15.00 ზესტაფონი

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

ვანი

13:5

იმერეთი

8/03

15.00 სულორი

საჯაია

ფულარია

სურამი $

25:0

ბათუმი’2

8/03

15.00 ხაშური

ბიბიჩაძე

ზიბზიბაძე

ხაშური

10:5

ქობულეთი $

9/03

15.00 ხაშური

საჯაია

თემურ რუხაძე

III ტური

ქუთათურები

17:12

ვანი $

15/03

15.00 ქუთაისი

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

ფოთი $

12:13

აიეტი

15/03

15.00 ფოთი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

ქობულეთი

0:0

სურამი

15/03

15.00 ხუცუბანი

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

ბათუმი’2

0:45

ზესტაფონი $

16/03

13.00 ბათუმი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

იმერეთი

15:5

ხაშური

16/03

13.30 ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ზიბზიბაძე

IV ტური

ხაშური

12:0

ქუთათურები

22/03

15.00 ხაშური

ბიბიჩაძე

რუხაძე

ვანი

12:27

ფოთი

23/03

14.00 სულორი

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

აიეტი $

53:7

ზესტაფონი

23/03

15.00 ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

გულვერდაშვილი

სურამი

3:12

იმერეთი

23/03

15.00 ხაშური

საჯაია

ნიქაბაძე

ქობულეთი $

29:5

ბათუმი’2

23/03

15.00 ხუცუბანი

მჟავანაძე

შავგულიძე

V ტური

ბათუმი’2

0:85

აიეტი $

29/03

15.00 ბათუმი

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

ქუთათურები

17:15

სურამი $

30/03

12.00 ქუთაისი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

იმერეთი $

34:3

ქობულეთი

30/03

13.30 ქუთაისი

ლაღაძე

ფულარია

ზესტაფონი

5:14

ვანი

30/03

15.00 ზესტაფონი

ფირცხალავა

ზიბზიბაძე

ფოთი $

24:10

ხაშური

30/03

17.00 ფოთი

ბიბიჩაძე

შავგულიძე

VI ტური

იმერეთი $

60:0

ბათუმი’2

12/04

15.00 ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

გულვერდაშვილი

სურამი

5:21

ფოთი

12/04

15.00 ხაშური

საჯაია

რუხაძე

ქობულეთი

10:10

ქუთათურები

12/04

15.00 ხუცუბანი

მჟავანაძე

ჩიხლაძე

ხაშური $

27:0

ზესტაფონი

12/04

16.30 ხაშური

ბიბიჩაძე

რუხაძე

ვანი

0:48

აიეტი $

13/04

15.00 სულორი

ფირცხალავა

ზიბზიბაძე

VII ტური

აიეტი $

48:0

ხაშური

19/04

15.00 ქუთაისი

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

ზესტაფონი

17:7

სურამი

19/04

15.00 ზესტაფონი

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ფოთი $

33:3

ქობულეთი

19/04

15.00 ფოთი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

ბათუმი’2

5:64

ვანი $

19/04

15.00 ბათუმი

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

ქუთათურები

6:34

იმერეთი $

20/04

13.00 ქუთაისი

საჯაია

მარგველაშვილი

VIII ტური 

ხაშური

10:10

ვანი

26/04

13.30 ხაშური

ბიბიჩაძე

რუხაძე

იმერეთი

12:32

ფოთი $

26/04

15.00 ქუთაისი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

ქობულეთი

25:23

ზესტაფონი $

26/04

15.00 ხუცუბანი

ჭიქაბერიძე

ზიბზიბაძე

სურამი

0:34

აიეტი $

26/04

15.00 ხაშური

მშვენიერაძე

რუხაძე

ქუთათურები $

51:0

ბათუმი’2

27/04

14.00 ქუთაისი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

IX ტური

აიეტი $

63:0

ქობულეთი

3/05

15.00 ქუთაისი

საჯაია

ფულარია

ფოთი $

60:0

ქუთათურები

3/05

15.00 ფოთი

ბიბიჩაძე

ნიქაბაძე

ბათუმი’2

5:64

ხაშური $

4/05

12.30 ბათუმი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

ზესტაფონი

7:33

იმერეთი $

4/05

15.00 ზესტაფონი

ჭიქაბერიძე

ზიბზიბაძე

ვანი $

5:7

სურამი

4/05

15.00 სულორი

ბიბიჩაძე

ჩიხლაძე