განახლდა   05/05_2018 @ 18.22

15/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ : გაშ

სხვ

1

ვეფხვები  პატარძეული

14

11

1

2

8

2

0

547

:

162

+385

56

2

ყოჩები  ბოლნისი

14

11

1

2

6

0

0

430

:

221

+209

52

3

არესი  ქუთაისი

14

10

1

3

6

3

0

402

:

192

+210

51

4

იუნკერები  კიკეთი

14

6

2

6

2

1

0

334

:

339

-5

31

5

დინამო  თბილისი

14

4

1

9

2

5

0

255

:

304

-49

25

6

არწივები  ოზურგეთი

14

4

1

9

1

2

0

231

:

376

-145

21

7

ივერია  თბილის

14

4

0

10

1

1

0

250

:

482

-232

18

8

ხულიგანა  თბილისი

14

2

1

11

0

3

0

213

:

586

-373

13

^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

 

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

არწივები

17:17

ყოჩები

23/09

16.00

ზვანი

ჭიქაბერიძე

ზიბზიბაძე

ხულიგანა

0:53

ვეფხვები $

24/09

12.00

შევარდენი

ჭანუყვაძე

ქერაშვილი

არესი

26:12

დინამო

24/09

15.30

ქუთაისი

თევზაძე

ნიქაბაძე

იუნკერები $

27:28

ივერია

24/09

17.00

ავჭალა

საჯაია

ბაქრაძე

II ტური

არწივები

8:16

დინამო

30/09

16.00

ზვანი

საჯაია

ზიბზიბაძე

ვეფხვები

21:14

არესი $

30/09

16.00

პატარძეული

ამირხანაშვილი

ღიბრაძე

ივერია $

42:7

ხულიგანა

1/10

12.00

შევარდენი

ლაშხია

ჯალაღონია

ყოჩები $

24:0

იუნკერები

1/10

16.00

შევარდენი

ამირხანაშვილი

დოლიძე

III ტური

დინამო $

11:16

ვეფხვები

7/10

13.00

შევარდენი

მოგელაშვილი

მიქაბერიძე

ხულიგანა $

28:29

ყოჩები

7/10

16.00

შევარდენი

აქუბარდია

მიქაბერიძე

იუნკერები

14:23

არწივები

7/10

16.00

ავჭალა

ლაშხია

ფურცელაძე

არესი

25:19

ივერია $

8/10

16.00

ქუთაისი

საჯაია

მარგველაშვილი

IV ტური

არწივები

0:44

ვეფხვები $

19/10

15.00

ჩოხატაური

საჯაია

მარგველაშვილი

იუნკერები

22:22

ხულიგანა

21/10

14.00

შევარდენი

აბულაშვილი

ფურცელაძე

ივერია

28:26

დინამო $

22/10

13.00

შევარდენი

ამაშუკელი

მიქაბერიძე

ყოჩები

7:27

არესი

22/10

15.30

შევარდენი

ამირხანაშვილი

დოლიძე

V ტური

დინამო

14:26

ყოჩები

4/11

14.30

შევარდენი

ლაშხია

გოგიჩაიშვილი

ვეფხვები $

59:20

ივერია

5/11

14.00

პატარძეული

აბულაშვილი

გოგეშვილი

არესი $

26:10

იუნკერები

5/11

14.30

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

ხულიგანა

13:26

არწივები

5/11

16.00

შევარდენი

საჯაია

გაბაძე

VI ტური

ყოჩები

12:10

ვეფხვები $

12/11

11.30

შევარდენი

საჯაია

გოგიჩაიშვილი

ხულიგანა

7:58

არესი $

12/11

14.00

შევარდენი

ლაშხია

ჯალაღონია

იუნკერები

19:17

დინამო $

12/11

16.30

შევარდენი

მოგელაშვილი

სუთიაშვილი

არწივები $

34:12

ივერია

13/11

15.00

ზვანი

ჭიქაბერიძე

ნიქაბაძე

VII ტური

ვეფხვები $

62:22

იუნკერები

18/11

12.00

პატარძეული

აბულაშვილი

გოგიჩაიშვილი

დინამო

14:13

ხულიგანა $

19/11

12.00

შევარდენი

ჭიქაბერიძე

გაბაძე

არესი $

36:8

არწივები

19/11

14.00

ქუთაისი

საჯაია

მარგველაშვილი

ივერია

10:39

ყოჩები $

19/11

15.00

ავჭალა

მოგელაშვილი

ქერაშვილი

 

მეორე წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

VIII ტური

ყოჩები $

47:14

არწივები

25/11

14.00

ავჭალა

მოგელაშვილი

ჯალაღონია

დინამო

20:20

არესი

26/11

14.00

ავჭალა

აბულაშვილი

მიქაბერიძე

ვეფხვები $

69:0

ხულიგანა

26/11

14.00

პატარძეული

აქუბარდია

ღიბრაძე

ივერია

12:54

იუნკერები $

26/11

17.00

შევარდენი

ლაშხია

გოგიჩაიშვილი

IX ტური

იუნკერები

17:33

ყოჩები $

9/12

14.00

შევარდენი

მოგელაშვილი

ქერაშვილი

ხულიგანა

52:39

ივერია

10/12

15.00

შევარდენი

ჩიხლაძე

მიქაბერიძე

არესი

18:16

ვეფხვები $

10/12

15.00

ქუთაისი

ამირხანაშვილი

მარგველაშვილი

დინამო $

35:20

არწივები

10/12

15.30

ავჭალა

თევზაძე

დოლიძე

2018

X ტური

ყოჩები $

82:5

ხულიგანა

3/03

13.00

ავჭალა

ლაშხია

ქერაშვილი

ვეფხვები $

41:7

დინამო

4/03

14.00

პატარძეული

ამაშუკელი

ღიბრაძე

არწივები $

20:24

იუნკერები

4/03

15.00

ზვანი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ივერია

8:40

არესი $

4/03

16.00

ავჭალა

ლაშხია

ფურცელაძე

XI ტური

ხულიგანა

13:64

იუნკერები $

10/03

20.00

შევარდენი

ლაშხია

ბაქრაძე

ვეფხვები $

50:7

არწივები

11/03

13.00

პატარძეული

აქუბარდია

ღიბრაძე

არესი $

21:26

ყოჩები

11/03

13.00

ქუთაისი

აბულაშვილი

ფულარია

დინამო $

22:5

ივერია

11/03

19.00

შევარდენი

ლაშხია

გოგეშვილი

XII ტური

ივერია

7:52

ვეფხვები $

17/03

12.00

ავჭალა

მოგელაშვილი

დოლიძე

იუნკერები

18:17

არესი $

17/03

16.00

ავჭალა

ლაშხია

გაბაძე

ყოჩები

41:27

დინამო

18/03

12.00

ავჭალა

ამაშუკელი

ჯალაღონია

არწივები

25:22

ხულიგანა $

18/03

15.00

ზვანი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

XIII ტური

დინამო $

14:15

იუნკერები

31/03

12.00

შევარდენი

თევზაძე

დოლიძე

ივერია

15:14

არწივები $

31/03

15.00

შევარდენი

აქუბარდია

დოლიძე

ვეფხვები

26:16

ყოჩები

1/04

13.00

პატარძეული

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

არესი $

43:5

ხულიგანა

1/04

16.00

ქუთაისი

საჯაია

მარგველაშვილი

XIV ტური

იუნკერები

28:28

ვეფხვები

15/04

13.00

შევარდენი

ამირხანაშვილი

დოლიძე

ხულიგანა

26:20

დინამო $

15/04

13.00

ავჭალა

ლაშხია

გოგეშვილი

ყოჩები $

31:5

ივერია

15/04

15.30

შევარდენი

თევზაძე

ჯალაღონია

არწივები

15:31

არესი $

15/04

15.30

ზვანი

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

პატარძეულის ვეფხვები ავიდა დიდ 10-ში

დიდ 10-ში ასვლაზე

ყოჩები (პ2)

17:56

არმია (დ9)

29/04

13.00

ავჭალა’ხ

აბულაშვილი

დოლიძე

არმია (დ9)

45:26

ყოჩები (პ2)

5/05

13.00

ავჭალა’ხ

ჩიხლაძე

მგელაძე

ხულიგანა (პ8) გავარდა რეგიონულ ლიგაში

დიდ 10-ში დარჩა არმია, პირველ ლიგაში – ყოჩები

ივერია (პ7) ითამაშებს  I ლიგაში დარჩენაზე