აღმოსავლეთი

განახლდა   1/04_2018 @ 19.15

1/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ : გაშ

სხვ

1

რაგბის კლუბი  თელავი

10

9

0

1

6

1

0

342

:

111

+231

43

2

დევები  თბილისი

10

7

1

2

6

1

0

378

:

162

+216

37

3

სტუ  თბილისი

10

5

2

3

3

2

10

297

:

189

+108

19

4

გორდა  გორი

10

3

0

7

1

1

0

142

:

369

-227

14

5

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

10

2

1

7

1

2

0

217

:

316

-99

13

6

ტორნადო  დუშეთი

10

2

0

8

0

2

0

156

:

385

-229

10

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

 

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

იბერია

13:13

სტუ

9/09

17.00

ვარკეთილი

მოგელაშვილი

ჯალაღონია

გორდა

16:10

ტორნადო $

10/09

17.00

გორი

ლაშხია

გაბაძე

დევები $

14:18

თელავი

10/09

17.00

მარტყოფი

აქუბარდია

სუთიაშვილი

II ტური

სტუ

17:43

დევები $

16/09

13.00

ხვამლი

პოღოსიანი

აბაშიძე

იბერია $

27:32

ტორნადო

16/09

17.00

ვარკეთილი

ლომსაძე

სალთხუციშვილი

თელავი $

42:3

გორდა

17/09

17.00

ნაფარეული

აქუბარდია

შიოლაშვილი

III ტური

დევები

24:22

იბერია $

24/09

16.00 მარტყოფი პოღოსიანი აბაშიძე

ტორნადო

12:36

თელავი $

24/09

17.00

ვარკეთილი

აქუბარდია გაბაძე

გორდა

18:12

სტუ $

24/09

18.00 გორი ელოშვილი ფურცელაძე

IV ტური

იბერია

14:42

თელავი $

30/09

16.00 ვარკეთილი გიორგაძე სალთხუციშვილი

დევები $

41:12

გორდა

1/10

16.30 მარტყოფი აქუბარდია გოგიჩაიშვილი

სტუ

36:17

ტორნადო

1/10

18.00 ხვამლი პოღოსიანი სუთიაშვილი

V ტური

გორდა $

37:17

იბერია

14/10

15.00 გორი ლაშხია დოლიძე

თელავი

18:16

სტუ $-10

15/10

16.00 ნაფარეული ჭანუყვაძე სალთხუციშვილი

ტორნადო

7:31

დევები $

15/10

16.30 ვარკეთილი მოგელაშვილი მიქაბერიძე

 

მეორე წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

VI ტური

სტუ $

46:15

იბერია

22/10

15.00 ხვამლი მოგელაშვილი გაბაძე

თელავი

22:8

დევები

22/10

15.00 ნაფარეული აბულაშვილი შიოლაშვილი

ტორნადო

26:24

გორდა $

22/10

16.30 ვარკეთილი აქუბარდია გოგეშვილი

VII ტური

გორდა

0:34

თელავი $

28/10

14.00 გორი ლაშხია გოგეშვილი

ტორნადო $

18:22

იბერია

29/10

16.00 ვარკეთილი გიორგაძე სუთიაშვილი

დევები

29:29

სტუ

29/10

17.30 ხვამლი აქუბარდია გოგიჩაიშვილი

 

2018

VIII ტური

სტუ $

56:15

გორდა

10/03

13.00 ხვამლი რობიტაშვილი გაბაძე

თელავი $

65:10

ტორნადო

11/03

14.00 ნაფარეული ელოშვილი შიოლაშვილი

იბერია

8:46

დევები $

11/03

19.30 ხვამლი რობიტაშვილი ჯალაღონია

IX ტური

თელავი $

51:19

იბერია

17/03

15.00 ნაფარეული პოღოსიანი შიოლაშვილი

ტორნადო

7:57

სტუ $

17/03

16.00 ვარკეთილი ჭანუყვაძე გოგეშვილი

გორდა

10:71

დევები $

17/03

17.00 გორი ელოშვილი მგელაძე

X ტური

იბერია $

60:7

გორდა

31/03

14.00 ვარკეთილი მასხარაშვილი მგელაძე

სტუ

15:14

თელავი $

31/03

20.00 ხვამლი ლემონჯავა გაბაძე

დევები $

71:17

ტორნადო

1/04

17.30 ხვამლი ლომსაძე მგელაძე