დასავლეთი

განახლდა   1/04_2018 @ 19.05

1/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ : გაშ

სხვ

1

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

12

11

0

1

7

1

0

586

:

129

+457

52

2

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

12

9

0

3

5

1

0

305

:

180

+125

42

3

წყალტუბო  წყალტუბო

12

8

1

3

5

2

0

390

:

194

+196

41

4

კოლხი რაინდები  ფოთი

12

7

1

4

6

2

0

386

:

155

+231

38

5

აიეტი  ვანი

12

3

0

9

1

2

1

129

:

314

-185

14

6

ფირალები  ქედა

12

2

0

10

1

2

0

138

:

397

-259

11

7

არწივები  ზესტაფონი

12

1

0

11

0

0

0

028

:

593

-565

4

^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

 

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ზესტაფონი

0:52

ფოთი $

2/09

16.00 ზესტაფონი მშვენიერაძე მარგველაშვილი

ვანი

8:55

ტაო $

2/09

16.00 სულორი ჭიქაბერიძე ფულარია

ჭიათურა

21:15

წყალტუბო $

3/09

17.00 შუქრუთი მშვენიერაძე ნიქაბაძე

II ტური

ტაო

22:21

ჭიათურა $

9/09

17.00 ასპინძა მჟავანაძე ზიბზიბაძე

ქედა $

29:0

ზესტაფონი

9/09

17.30 ბათუმი’ხ ჭიქაბერიძე შავგულიძე

ფოთი $

27:0

ვანი

9/09

19.00 ფოთი მშვენიერაძე მარგველაშვილი

III ტური

ვანი

15:7

ქედა

16/09

16.00 სულორი ბიბიჩაძე ზიბზიბაძე

წყალტუბო

19:13

ტაო $

16/09

17.00 წყალტუბო მჟავანაძე ნიქაბაძე

ჭიათურა

17:15

ფოთი $

16/09

17.00 შუქრუთი მშვენიერაძე ჩიხლაძე

IV ტური

ზესტაფონი

0:10

ვანი

23/09

16.00 ზესტაფონი მშვენიერაძე ნიქაბაძე

ქედა $

22:25

ჭიათურა

23/09

16.00 ბათუმი’ხ მჟავანაძე მარგველაშვილი

ფოთი

13:13

წყალტუბო

23/09

19.00 ფოთი ბიბიჩაძე ჩიხლაძე

V ტური

ჭიათურა $

48:6

ზესტაფონი

30/09

16.00 შუქრუთი მშვენიერაძე შავგულიძე

წყალტუბო $

62:0

ქედა

1/10

17.00 წყალტუბო ბიბიჩაძე ზიბზიბაძე

ტაო

35:17

ფოთი

1/10

17.00 ასპინძა მჟავანაძე ნიქაბაძე

VI ტური

ვანი-1

0:X

ჭიათურა $

14/10

15.00 სულორი ჭიქაბერიძე ნიქაბაძე

ქედა

0:46

ტაო $

15/10

15.00 ბათუმი’ხ მშვენიერაძე მარგველაშვილი

VII ტური

წყალტუბო $

40:19

ვანი

22/10

15.00 წყალტუბო მჟავანაძე ნიქაბაძე

ტაო $

112:0

ზესტაფონი

22/10

15.00 ადიგენი ჭიქაბერიძე ზიბზიბაძე

ფოთი $

67:7

ქედა

22/10

18.00 ფოთი საჯაია მარგველაშვილი

 

მეორე წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

VIII ტური

წყალტუბო $

22:23

ჭიათურა

27/10

15.00 წყალტუბო ჭიქაბერიძე ფულარია

ტაო $

66:3

ვანი

29/10

15.00 ასპინძა მჟავანაძე ნიქაბაძე

ფოთი $

60:0

ზესტაფონი

29/10

17.00 ფოთი ბიბიჩაძე მარგველაშვილი

IX ტური

ზესტაფონი

15:3

ქედა

4/11

13.00 ზესტაფონი მჟავანაძე ნიქაბაძე

ვანი

0:34

ფოთი $

4/11

15.00 სულორი მშვენიერაძე ფულარია

ჭიათურა

8:24

ტაო

5/11

15.00 შუქრუთი ბიბიჩაძე ზიბზიბაძე

VI+ ტური

ზესტაფონი

7:74

წყალტუბო $

12/11

13.00 ზესტაფონი ბიბიჩაძე მარგველაშვილი

 

2018

X ტური

ტაო $

47:22

წყალტუბო

25/02

14.30 ახალციხე მჟავანაძე ნიქაბაძე

ფოთი $

39:13

ჭიათურა

25/02

16.00 ფოთი საჯაია მარგველაშვილი

ქედა

22:17

ვანი $

25/02

16.00 ბათუმი’ხ მშვენიერაძე ჩიხლაძე

XI ტური

წყალტუბო

27:19

ფოთი

3/03

14.00 ქუთაისი’ხ საჯაია ფულარია

ჭიათურა $

36:12

ქედა

4/03

15.00 შუქრუთი მჟავანაძე ნიქაბაძე

ვანი $

29:0

ზესტაფონი

4/03

15.00 სულორი საჯაია ზიბზიბაძე

XII ტური

ზესტაფონი

0:57

ჭიათურა $

10/03

18.30 ქუთაისი’ხ ბიბიჩაძე მარგველაშვილი

ქედა

7:28

წყალტუბო $

11/03

14.00 ბათუმი’ხ მჟავანაძე ზიბზიბაძე

ფოთი

21:24

ტაო $

11/03

15.00 ფოთი საჯაია მარგველაშვილი

XIII ტური

ჭიათურა $

36:3

ვანი

17/03

15.00 შუქრუთი მჟავანაძე მარგველაშვილი

ტაო $

64:10

ქედა

17/03

16.00 ახალციხე მშვენიერაძე ზიბზიბაძე

წყალტუბო $

41:0

ზესტაფონი

18/03

13.00 ქუთაისი’ხ ბიბიჩაძე მარგველაშვილი

XIV ტური

ვანი

25:27

წყალტუბო $

31/03

15.00 სულორი ტყაბლაძე ჩიხლაძე

ზესტაფონი

0:78

ტაო $

31/03

17.00 ქუთაისი’ხ მშვენიერაძე ნიქაბაძე

ქედა $

19:22

ფოთი

1/04

16.00 ბათუმი’ხ მჟავანაძე ზიბზიბაძე