პირველი ეტაპი

განრიგი (ა4)  |  დებულება  |  ლიგის ყველა მოთამაშე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

განახლდა   22/09_2018 @ 19.30

"ა" ჯგუფი

15/09

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ლელო  თბილისი

2

2

0

0

2

0

0

114

:

06

+108

10

2

არესი  ქუთაისი

2

1

0

1

0

0

0

44

:

65

-21

4

3

არმია  თბილისი

2

1

0

1

0

0

0

23

:

83

-60

4

4

ლეგიონი  ხაშური

2

0

0

2

0

0

0

34

:

61

-27

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ლეგიონი

12:20

არმია

8/09

16.00

ხაშური

ტყაბლაძე

რუხაძე

ლელო $

43:3

არესი

9/09

16.00

III მასივი

ელოშვილი

გოგიჩაიშვილი

II ტური

ლეგიონი

22:41

არესი

14/09

16.00

ხაშური

საჯაია

რუხაძე

არმია

3:71

ლელო $

15/09

18.30

შევარდენი

ლემონჯავა

ფურცელაძე

III ტური

ლელო

ლეგიონი

23/09

16.00

III მასივი

.

ბუაჩიძე

არესი

არმია

23/09

16.30

ქუთაისი

.

.

"ბ" ჯგუფი

22/09

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

აია  ქუთაისი

3

3

0

0

3

0

0

229

:

005

+224

15

2

არმაზი  მარნეული

3

2

0

1

2

0

0

132

:

029

+103

10

3

აკადემია  თბილისი

3

1

0

2

1

0

0

78

:

124

-46

5

4

არწივები  ზესტაფონი

3

0

0

3

0

0

0

0

:

281

-281

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

აია $

111:0

არწივები

7/09

17.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

ფულარია

აკადემია

0:35

არმაზი $

8/09

17.00

შევარდენი

მჟავანაძე

ჩიტალაძე

II ტური

არმაზი

0:29

აია $

14/09

16.00

შევარდენი

ჭანუყვაძე

გოგიჩაიშვილი

აკადემია $

73:0

არწივები

15/09

17.00

შევარდენი

ცაგარეიშვილი

გაბაძე

III ტური

აია $

89:5

აკადემია

21/09

15.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

შავგულიძე

არწივები

0:97

არმაზი $

22/09

16.00

ზესტაფონი

მშვენიერაძე

ზიბზიბაძე

"გ" ჯგუფი

21/09

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ხვამლი  თბილისი

3

3

0

0

2

0

0

238

:

000

+238

14

2

სამთა  თბილისი

2

1

0

1

1

0

0

43

:

018

+25

5

3

ჯიქი  გორი

2

1

0

1

1

0

0

48

:

062

-14

5

4

პონტო  ქობულეთი

3

0

0

3

0

0

0

0

:

249

-249

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

სამთა

0:18

ხვამლი

8/09

16.00

კიკეთი

პოღოსიანი

ფურცელაძე

ჯიქი $

48:0

პონტო

9/09

17.00

გორი

კვერნაძე

აბაშიძე

II ტური

ჯიქი

0:62

ხვამლი $

16/09

15.00

გორი

ჭანუყვაძე

აბაშიძე

პონტო

0:43

სამთა $

16/09

16.00

ხუცუბანი

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

III ტური

ხვამლი $

158:0

პონტო

21/09

15.30

ხვამლი

ლომსაძე

გოგიჩაიშვილი

სამთა

ჯიქი

23/09

16.00

კიკეთი

.

აბაშიძე

"დ" ჯგუფი

21/09

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ხარები  რუსთავი

2

2

0

0

2

0

0

128

:

000

+128

10

2

ლოკომოტივი ხულიგანა  თბილისი

2

2

0

0

2

0

0

90

:

003

+87

10

3

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

3

1

0

2

0

0

0

10

:

113

-103

4

4

სათაფლია  ქუთაისი

3

0

0

3

0

0

0

6

:

118

-112

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ხარები $

71:0

სათაფლია

9/09

16.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

ლოკ’ხულ $

53:0

ტაო

9/09

17.00

შევარდენი

ლომსაძე

გაბაძე

II ტური

სათაფლია

3:37

ლოკ’ხულ $

15/09

16.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

ფულარია

ხარები $

57:0

ტაო

16/09

18.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

III ტური

ტაო

10:3

სათაფლია $

21/09

16.00

ასპინძა

ტყაბლაძე

ნიქაბაძე

ლოკ’ხულ

ხარები

23/09

19.00

შევარდენი

.

გაბაძე

 

მეორე ეტაპის I წრე  12/10 25/11
II
წრე    2019 წლის თებერვლიდან