განახლდა   11/05_2019 @ 19.47

მეორე ეტაპი

დებულება  |  ლიგის ყველა მოთამაშე

მოწინავე რვეული  [I-VIII ადგილები]

07/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ლელო  თბილისი ^

14

12

1

1

7

1

0

405

:

136

+269

58

2

აია  ქუთაისი

14

12

0

2

8

2

0

347

:

135

+212

58

3

ხვამლი  თბილისი

14

11

1

2

6

0

0

388

:

139

+249

52

4

ხარები  რუსთავი

14

6

0

8

3

2

0

192

:

272

-80

29

5

სამთა  თბილისი

14

5

0

9

2

2

0

203

:

325

-122

24

6

არესი  ქუთაისი

14

3

1

10

1

4

0

168

:

315

-147

19

7

ლოკომოტივი ხულიგანა  თბ

14

4

0

10

0

3

12

132

:

274

-142

7

8

არმაზი  მარნეული

14

0

1

13

0

4

12

124

:

363

-239

-6

განრიგი (ა4)  |   ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური  [ჯგუფიდან გადმოყოლილი]

სამთა

0:18

ხვამლი

08/09

16.00

კიკეთი

პოღოსიანი

ფურცელაძე

ლელო $

43:3

არესი

09/09

16.00

III მასივი

ელოშვილი

გოგიჩაიშვილი

არმაზი

0:29

აია $

14/09

16.00

შევარდენი

ჭანუყვაძე

გოგიჩაიშვილი

ლოკ’ხულ $

8:11

ხარები

23/09

19.00

შევარდენი

ჭანუყვაძე

გაბაძე

II ტური

ხვამლი

24:5

ლოკ’ხულ

05/10 15.30 ხვამლი ჭანუყვაძე მგელაძე

ლელო $

46:10

არმაზი

05/10 16.00 III მასივი ლემონჯავა ცხვედიანი

არესი

10:7

ხარები $

05/10 16.00 ქუთაისი მშვენიერაძე ფულარია

აია $

48:20

სამთა

06/10 14.00 ქუთაისი ბიბიჩაძე მარგველაშვილი

III ტური

არმაზი

16:16

არესი

19/10 16.00 შევარდენი მოგელაშვილი აბაშიძე

ხარები

13:22

ხვამლი

19/10 16.00 რუსთავი აქუბარდია ქერაშვილი

სამთა

10:21

ლელო

20/10 16.00 კიკეთი ცაგარეიშვილი ფურცელაძე

ლოკ’ხულ

5:51

აია $

20/10 17.30 შევარდენი ლემონჯავა ცხვედიანი

IV ტური

არმაზი $

17:19

სამთა

27/10 13.00 შევარდენი ცაგარეიშვილი გოგიჩაიშვილი

აია $

33:7

ხარები

27/10 15.00 ქუთაისი ბიბიჩაძე მარგველაშვილი

ლელო $

29:3

ლოკ’ხულ

27/10 16.00 III მასივი პოღოსიანი ფურცელაძე

არესი

7:42

ხვამლი $

27/10 16.30 ქუთაისი ჭიქაბერიძე ფულარია

V ტური

ლოკ’ხულ -11

23:22

არმაზი $ -11

09/11 15.00 შევარდენი მჟავანაძე ფურცელაძე

ხვამლი

21:17

აია $

09/11 15.30 ხვამლი ჭანუყვაძე ჩიტალაძე

ხარები

7:35

ლელო $

09/11 16.00 რუსთავი აქუბარდია ქერაშვილი

სამთა $

22:15

არესი $

11/11 15.00 კიკეთი ლემონჯავა გაბაძე

VI ტური

ლელო

21:21

ხვამლი

16/11 15.00 III მასივი ამაშუკელი გაბაძე

სამთა $

11:17

ლოკ’ხულ

18/11 13.00 III მასივი პოღოსიანი ფურცელაძე

არმაზი

7:27

ხარები $

18/11 19.00 შევარდენი ლომსაძე გაბაძე

არესი

5:21

აია

20/11 15.00 ქუთაისი ბიბიჩაძე გულვერდაშვილი

VII ტური

ხვამლი $

62:0

არმაზი

23/11 15.00 ხვამლი ჭანუყვაძე ცხვედიანი

ხარები $

27:14

სამთა

23/11 15.00 რუსთავი პოღოსიანი ქერაშვილი

აია $

14:18

ლელო

23/11 15.00 ქუთაისი ბიბიჩაძე ნიქაბაძე

ლოკ’ხულ

5:0

არესი $

25/11 15.00 შევარდენი ლომსაძე გოგიჩაიშვილი

2019

VIII ტური

აია $

X:0

არმაზი-1

14/02 16.00 ქუთაისი მჟავანაძე მარგველაშვილი

ხარები

8:7

ლოკ’ხულ $

15/02 16.00 რუსთავი აქუბარდია ქერაშვილი

ხვამლი $

40:0

სამთა

17/02 11.00 ხვამლი ცაგარეიშვილი აბაშიძე

არესი

7:33

ლელო $

17/02 15.00 ქუთაისი საჯაია ნიქაბაძე

IX ტური

სამთა

5:43

აია $

23/02 14.00 ნუცუბიძე ცაგარეიშვილი ჩიტალაძე

ლოკ’ხულ

3:48

ხვამლი $

23/02 15.00 შევარდენი ლომსაძე ცხვედიანი

არმაზი

0:26

ლელო $

23/02 15.00 ვაზისუბანი ლემონჯავა გოგიჩაიშვილი

ხარები $

43:12

არესი

23/02 15.00 რუსთავი აქუბარდია ქერაშვილი

X ტური

ლელო

24:13

სამთა

02/03 15.00 III მასივი აქუბარდია ბუაჩიძე

არესი $

37:7

არმაზი

02/03 15.00 ქუთაისი ბიბიჩაძე ფულარია

ხვამლი

14:3

ხარები

02/03 15.00 ხვამლი პოღოსიანი ცხვედიანი

აია $

X:0

ლოკ’ხულ-1

03/03 15.00 ქუთაისი . .

XI ტური

ხვამლი $

36:14

არესი

08/03 15.00 ხვამლი მოგელაშვილი ცხვედიანი

ლოკ’ხულ

19:33

ლელო

09/03 15.00 შევარდენი პოღოსიანი ქოპილაშვილი

ხარები $

12:19

აია

09/03 15.00 რუსთავი აქუბარდია ქერაშვილი

სამთა

18:15

არმაზი $

09/03 17.30 ნუცუბიძე ცაგარეიშვილი ფურცელაძე

XII ტური

არმაზი $

6:10

ლოკ’ხულ

22/03 16.00 ვაზისუბანი აქუბარდია ქოპილაშვილი

ლელო $

40:0

ხარები

22/03 16.00 ლელო ლემონჯავა ჩიტალაძე

არესი

20:13

სამთა $

23/03 13.00 ქუთაისი ჭიქაბერიძე ნიქაბაძე

აია $

33:7

ხვამლი

24/03 16.00 ქუთაისი მჟავანაძე ჩიხლაძე

XIII ტური

აია

17:15

არესი $

28/03 16.00 ქუთაისი მშვენიერაძე შავგულიძე

ხარები

24:17

არმაზი $

29/03 17.00 რუსთავი აქუბარდია ქერაშვილი

ლოკ’ხულ $

17:24

სამთა

30/03 15.00 შევარდენი ლომსაძე პატაშური

ხვამლი

7:16

ლელო

31/03 14.30 ხვამლი აქუბარდია გაბაძე

XIV ტური

არესი $

7:10

ლოკ’ხულ

05/04 16.00 ქუთაისი გაბელაშვილი ფულარია

არმაზი

7:26

ხვამლი $

07/04 12.00 ვაზისუბანი პოღოსიანი მგელაძე

სამთა $

34:3

ხარები

07/04 14.00 ნუცუბიძე ლომსაძე ფურცელაძე

ლელო $

20:22

აია

07/04 16.00 III მასივი გვირჯიშვილი გაბაძე
 

პლეი’ოფი

ნახევარფინალები

ლელო #1

10:3

ხარები #4

04/05 16.00 ლელო ს.ჩიხლაძე მგელაძე

აია #2

24:6

ხვამლი #3

04/05 16.00 ქუთაისი მჟავანაძე გ.ჩიხლაძე

ფინალები

ხვამლი #3

21:22

ხარები #4

11/05 15.00 ლელო ჭიქაბერიძე ჯალაღონია

ლელო #1

20:20
ლ 2/2, სბ 0-2

აია #2

11/05 18.00 ლელო გვირჯიშვილი ჯალაღონია

პირველი ეტაპი

სანუგეშო რვეული