მეორე ეტაპი

დებულება  |  ლიგის ყველა მოთამაშე

განახლდა   30/11_2018 @ 09.59

მოწინავე რვეული  [I-VIII ადგილები]

25/11

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ლელო  თბილისი

7

6

1

0

4

0

0

213

:

068

+145

30

2

ხვამლი  თბილისი

7

6

1

0

2

0

0

210

:

063

+147

28

3

აია  ქუთაისი

7

5

0

2

4

2

0

213

:

076

+137

26

4

ხარები  რუსთავი

7

3

0

4

2

1

0

99

:

129

-30

15

5

სამთა  თბილისი

7

2

0

5

1

1

0

96

:

163

-67

10

6

არესი  ქუთაისი

7

1

1

5

0

2

0

56

:

156

-100

8

7

ლოკომოტივი ხულიგანა  თბ

7

2

0

5

0

1

11

66

:

148

-82

-2

8

არმაზი  მარნეული

7

0

1

6

0

1

11

72

:

222

-150

-8

განრიგი (ა4)  |   ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური  [ჯგუფიდან გადმოყოლილი]

სამთა

0:18

ხვამლი

8/09

16.00

კიკეთი

პოღოსიანი

ფურცელაძე

ლელო $

43:3

არესი

9/09

16.00

III მასივი

ელოშვილი

გოგიჩაიშვილი

არმაზი

0:29

აია $

14/09

16.00

შევარდენი

ჭანუყვაძე

გოგიჩაიშვილი

ლოკ’ხულ $

8:11

ხარები

23/09

19.00

შევარდენი

ჭანუყვაძე

გაბაძე

II ტური

ხვამლი

24:5

ლოკ’ხულ

5/10 15.30 ხვამლი ჭანუყვაძე მგელაძე

ლელო $

46:10

არმაზი

5/10 16.00 III მასივი ლემონჯავა ცხვედიანი

არესი

10:7

ხარები $

5/10 16.00 ქუთაისი მშვენიერაძე ფულარია

აია $

48:20

სამთა

6/10 14.00 ქუთაისი ბიბიჩაძე მარგველაშვილი

III ტური

არმაზი

16:16

არესი

19/10 16.00 შევარდენი მოგელაშვილი აბაშიძე

ხარები

13:22

ხვამლი

19/10 16.00 რუსთავი აქუბარდია ქერაშვილი

სამთა

10:21

ლელო

20/10 16.00 კიკეთი ცაგარეიშვილი ფურცელაძე

ლოკ’ხულ

5:51

აია $

20/10 17.30 შევარდენი ლემონჯავა ცხვედიანი

IV ტური

არმაზი $

17:19

სამთა

27/10 13.00 შევარდენი ცაგარეიშვილი გოგიჩაიშვილი

აია $

33:7

ხარები

27/10 15.00 ქუთაისი ბიბიჩაძე მარგველაშვილი

ლელო $

29:3

ლოკ’ხულ

27/10 16.00 III მასივი პოღოსიანი ფურცელაძე

არესი

7:42

ხვამლი $

27/10 16.30 ქუთაისი ჭიქაბერიძე ფულარია

V ტური

ლოკ’ხულ -11

23:22

არმაზი $ -11

9/11 15.00 შევარდენი მჟავანაძე ფურცელაძე

ხვამლი

21:17

აია $

9/11 15.30 ხვამლი ჭანუყვაძე ჩიტალაძე

ხარები

7:35

ლელო $

9/11 16.00 რუსთავი აქუბარდია ქერაშვილი

სამთა $

22:15

არესი $

11/11 15.00 კიკეთი ლემონჯავა გაბაძე

VI ტური

ლელო

21:21

ხვამლი

16/11 15.00 III მასივი ამაშუკელი გაბაძე

სამთა $

11:17

ლოკ’ხულ

18/11 13.00 III მასივი პოღოსიანი ფურცელაძე

არმაზი

7:27

ხარები $

18/11 19.00 შევარდენი ლომსაძე გაბაძე

არესი

5:21

აია

20/11 15.00 ქუთაისი ბიბიჩაძე გულვერდაშვილი

VII ტური

ხვამლი $

62:0

არმაზი

23/11 15.00 ხვამლი ჭანუყვაძე ცხვედიანი

ხარები $

27:14

სამთა

23/11 15.00 რუსთავი პოღოსიანი ქერაშვილი

აია $

14:18

ლელო

23/11 15.00 ქუთაისი ბიბიჩაძე ნიქაბაძე

ლოკ’ხულ

5:0

არესი $

25/11 15.00 შევარდენი ლომსაძე გოგიჩაიშვილი

2019

VIII ტური

არესი

-

ლელო

15-17/02 . . . .

აია

-

არმაზი

15-17/02 . . . .

ხვამლი

-

სამთა

15-17/02 . . . .

ხარები

-

ლოკ’ხულ

15-17/02 . . . .

IX ტური

ხარები

-

არესი

22-24/02 . . . .

ლოკ’ხულ

-

ხვამლი

22-24/02 . . . .

სამთა

-

აია

22-24/02 . . . .

არმაზი

-

ლელო

22-24/02 . . . .

X ტური

არესი

-

არმაზი

1-3/03 . . . .

ხვამლი

-

ხარები

1-3/03 . . . .

აია

-

ლოკ’ხულ

1-3/03 . . . .

ლელო

-

სამთა

1-3/03 . . . .

XI ტური

ხვამლი

-

არესი

8-10/03 . . . .

ხარები

-

აია

8-10/03 . . . .

ლოკ’ხულ

-

ლელო

8-10/03 . . . .

სამთა

-

არმაზი

8-10/03 . . . .

XII ტური

არესი

-

სამთა

22-24/03 . . . .

აია

-

ხვამლი

22-24/03 . . . .

ლელო

-

ხარები

22-24/03 . . . .

არმაზი

-

ლოკ’ხულ

22-24/03 . . . .

XIII ტური

აია

-

არესი

29-31/03 . . . .

ხვამლი

-

ლელო

29-31/03 . . . .

ხარები

-

არმაზი

29-31/03 . . . .

ლოკ’ხულ

-

სამთა

29-31/03 . . . .

XIV ტური

არესი

-

ლოკ’ხულ

5-7/04 . . . .

ლელო

-

აია

5-7/04 . . . .

არმაზი

-

ხვამლი

5-7/04 . . . .

სამთა

-

ხარები

5-7/04 . . . .

ნახევარფინალები

#1

-

#4

19-21/04 . . . .

#2

-

#3

19-21/04 . . . .

ფინალები

.

-

.

3-5/05 . ბრინჯაო . .

.

-

.

3-5/05 . ოქრო . .

პირველი ეტაპი

სანუგეშო რვეული