მეორე ეტაპი

დებულება  |  ლიგის ყველა მოთამაშე

განახლდა   07/04_2019 @ 18.22

სანუგეშო რვეული  [IX-XVI ადგილები]

07/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

9

აკადემია  თბილისი

12

12

0

0

9

0

0

541

:

080

+461

57

10

ჯიქი  გორი

12

9

0

3

5

1

0

341

:

145

+196

42

11

არმია  თბილისი

12

7

0

5

5

0

0

276

:

260

+16

33

12

ლეგიონი  ხაშური

12

5

1

6

4

3

0

211

:

167

+44

29

13

სათაფლია  ქუთაისი

12

4

1

7

4

3

0

213

:

248

-35

25

14

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

12

3

0

9

2

0

6

107

:

331

-224

8

15

არწივები  ზესტაფონი

12

1

0

11

0

0

0

52

:

510

-458

4

=

პონტო  ქობულეთი

მოიხსნა და შედეგები გაუუქმდა

განრიგი (ა4)  |   ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური  [ჯგუფიდან გადმოყოლილი]

ლეგიონი

12:20

არმია

08/09

16.00

ხაშური

ტყაბლაძე

რუხაძე

ჯიქი $

48:0

პონტო

09/09

17.00

გორი

კვერნაძე

აბაშიძე

აკადემია $

73:0

არწ’ზესტ

15/09

17.00

შევარდენი

ცაგარეიშვილი

გაბაძე

ტაო

10:3

სათაფლია $

21/09

16.00

ასპინძა

ტყაბლაძე

ნიქაბაძე

II ტური

ჯიქი

24:10

სათაფლია

05/10 14.00 გორი აქუბარდია აბაშიძე

აკადემია $

X:0

პონტო -1

05/10

17.00 ავჭალა . .

ლეგიონი $

X:0

ტაო -6

06/10

12.30

ხაშური

. .

არმია $

54:0

არწ’ზესტ

06/10 19.00 შევარდენი აქუბარდია ფურცელაძე

III ტური

არწ’ზესტ

3:29

ლეგიონი $

19/10 15.00 ზესტაფონი ჭიქაბერიძე ჩიხლაძე

ტაო

0:36

ჯიქი $

20/10 14.00 ასპინძა ბიბიჩაძე ზიბზიბაძე

სათაფლია

10:46

აკადემია $

20/10 15.00 ქუთაისი მჟავანაძე ფულარია

IV ტური

ლეგიონი

10:18

ჯიქი

26/10 15.00 ხაშური ბიბიჩაძე რუხაძე

აკადემია $

97:0

ტაო

26/10 16.00 ავჭალა

ელოშვილი

ქოპილაშვილი

არმია $

55:0

სათაფლია

27/10 16.00 შევარდენი ჭანუყვაძე სალთხუციშვილი

V ტური

ტაო

8:47

არმია $

09/11 15.00 ასპინძა მშვენიერაძე ნიქაბაძე

სათაფლია $

43:0

არწ’ზესტ

09/11 15.00 ქუთაისი გაბელაშვილი მარგველაშვილი

ჯიქი

11:34

აკადემია $

11/11 15.00 გორი ცაგარეიშვილი აბაშიძე

VI ტური

ლეგიონი $

12:17

აკადემია

16/11 15.00 ხაშური ტყაბლაძე რუხაძე

არმია

11:5

ჯიქი $

18/11 17.00 შევარდენი ცაგარეიშვილი გაბაძე

არწ’ზესტ

25:17

ტაო

20/11 15.00 ზესტაფონი გაბელაშვილი მარგველაშვილი

VII ტური

ჯიქი $

69:3

არწ’ზესტ

25/11 15.00 გორი ელოშვილი აბაშიძე

სათაფლია

12:12

ლეგიონი

25/11 16.00 ქუთაისი გაბელაშვილი ფულარია

აკადემია $

29:10

არმია

25/11 17.00 შევარდენი ჭანუყვაძე ცხვედიანი

2019

VIII ტური

არწ’ზესტ

0:62

აკადემია $

15/02 16.30 ზესტაფონი ზივზივაძე ჩიხლაძე

სათაფლია $

19:0

ტაო

15/02 16.00 ქუთაისი გაბელაშვილი ფულარია

არმია

7:32

ლეგიონი $

16/02 15.00 შევარდენი ლომსაძე ცხვედიანი

IX ტური

ტაო $

28:8

ლეგიონი

22/02 15.00 ასპინძა მჟავანაძე ნიქაბაძე

სათაფლია $

13:14

ჯიქი

24/02 15.00 ქუთაისი ჭიქაბერიძე ზიბზიბაძე

არწ’ზესტ

8:24

არმია $

24/02 18.00 ქუთაისი გაბელაშვილი ზიბზიბაძე

X ტური

ჯიქი $

53:10

ტაო

01/03 15.00 გორი ელოშვილი აბაშიძე

აკადემია $

41:5

სათაფლია

01/03 16.00 ნუცუბიძე ცაგარეიშვილი გოგიჩაიშვილი

ლეგიონი $

38:3

არწ’ზესტ

03/03 15.00 გორი კვერნაძე რუხაძე

XI ტური

ტაო

5:15

აკადემია

08/03 15.00 ახალციხე მშვენიერაძე მარგველაშვილი

ჯიქი

17:15

ლეგიონი $

08/03 16.00 გორი ლომსაძე აბაშიძე

სათაფლია $

42:10

არმია

09/03 18.00 ქუთაისი მჟავანაძე ფულარია

XII ტური

არწ’ზესტ

5:31

სათაფლია $

19/03 16.00 ზესტაფონი მშვენიერაძე მარგველაშვილი

აკადემია $

29:10

ჯიქი

23/03 15.00 ნუცუბიძე ელოშვილი პატაშური

არმია $

28:7

ტაო

24/03 15.00 შევარდენი პოღოსიანი გაბაძე

XIII ტური

ტაო $

22:0

არწ’ზესტ

29/03 14.00 ახალციხე გაბელაშვილი მარგველაშვილი

ჯიქი $

36:5

არმია

29/03 16.00 გორი კვერნაძე ფურცელაძე

აკადემია

17:12

ლეგიონი $

31/03 15.00 შევარდენი ლემონჯავა ბერეკაშვილი

XIV ტური

ლეგიონი

31:25

სათაფლია $

05/04 16.00 გორი ბუთიაშვილი რუხაძე

არწ’ზესტ

5:48

ჯიქი $

07/04 15.00 ზესტაფონი ზივზივაძე მარგველაშვილი

არმია

5:81

აკადემია $

07/04 15.00 შევარდენი დალაქიშვილი აბაშიძე

პირველი ეტაპი

მოწინავე რვეული