მეორე ეტაპი

დებულება  |  ლიგის ყველა მოთამაშე

განახლდა   19/10_2018 @ 19.24

სანუგეშო რვეული  [IX-XVI ადგილები]

19/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

9

ლეგიონი  ხაშური

3

2

0

1

2

0

0

41

:

023

+18

10

10

არმია  თბილისი

2

2

0

0

1

0

0

74

:

012

+62

9

11

აკადემია  თბილისი

1

1

0

0

1

0

0

73

:

000

+73

5

12

ჯიქი  გორი

1

1

0

0

0

0

0

24

:

010

+14

4

13

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

2

1

0

1

0

0

1

10

:

003

+7

3

14

სათაფლია  ქუთაისი

2

0

0

2

0

1

0

13

:

034

-21

1

15

არწივები  ზესტაფონი

3

0

0

3

0

0

0

3

:

156

-153

0

=

პონტო  ქობულეთი

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

განრიგი (ა4)  |   ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

პონტო მოიხსნა და მისი შედეგები გაუქმდა

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური  [ჯგუფიდან გადმოყოლილი]

ლეგიონი

12:20

არმია

8/09

16.00

ხაშური

ტყაბლაძე

რუხაძე

ჯიქი $

48:0

პონტო

9/09

17.00

გორი

კვერნაძე

აბაშიძე

აკადემია $

73:0

არწ’ზესტ

15/09

17.00

შევარდენი

ცაგარეიშვილი

გაბაძე

ტაო

10:3

სათაფლია $

21/09

16.00

ასპინძა

ტყაბლაძე

ნიქაბაძე

II ტური

ჯიქი

24:10

სათაფლია

5/10 14.00 გორი აქუბარდია აბაშიძე

აკადემია $

X:0

პონტო -1

5/10

17.00 ავჭალა . .

ლეგიონი $

X:0

ტაო -1

6/10

12.30

ხაშური

. .

არმია $

54:0

არწ’ზესტ

6/10 19.00 შევარდენი აქუბარდია ფურცელაძე

III ტური

არწ’ზესტ

3:29

ლეგიონი $

19/10 15.00 ზესტაფონი ჭიქაბერიძე ჩიხლაძე

ტაო

-

ჯიქი

20/10 14.00 ასპინძა . .

სათაფლია

-

აკადემია

20/10 15.00 ქუთაისი . .

IV ტური

ლეგიონი

-

ჯიქი

26-28/10 . . . .

აკადემია

-

ტაო

26-28/10 . . . .

არმია

-

სათაფლია

26-28/10 . . . .

V ტური

ჯიქი

-

აკადემია

9-11/11 . . . .

ტაო

-

არმია

9-11/11 . . . .

სათაფლია

-

არწ’ზესტ

9-11/11 . . . .

VI ტური

ლეგიონი

-

აკადემია

16-18/11 . . . .

არმია

-

ჯიქი

16-18/11 . . . .

არწ’ზესტ

-

ტაო

16-18/11 . . . .

VII ტური

სათაფლია

-

ლეგიონი

23-25/11 . . . .

აკადემია

-

არმია

23-25/11 . . . .

ჯიქი

-

არწ’ზესტ

23-25/11 . . . .

2019

VIII ტური

არმია

-

ლეგიონი

15-17/02 . . . .

არწ’ზესტ

-

აკადემია

15-17/02 . . . .

სათაფლია

-

ტაო

15-17/02 . . . .

IX ტური

ტაო

-

ლეგიონი

22-24/02 . . . .

სათაფლია

-

ჯიქი

22-24/02 . . . .

არწ’ზესტ

-

არმია

22-24/02 . . . .

X ტური

ლეგიონი

-

არწ’ზესტ

1-3/03 . . . .

ჯიქი

-

ტაო

1-3/03 . . . .

აკადემია

-

სათაფლია

1-3/03 . . . .

XI ტური

ჯიქი

-

ლეგიონი

8-10/03 . . . .

ტაო

-

აკადემია

8-10/03 . . . .

სათაფლია

-

არმია

8-10/03 . . . .

XII ტური

აკადემია

-

ჯიქი

22-24/03 . . . .

არმია

-

ტაო

22-24/03 . . . .

არწ’ზესტ

-

სათაფლია

22-24/03 . . . .

XIII ტური

აკადემია

-

ლეგიონი

29-31/03 . . . .

ჯიქი

-

არმია

29-31/03 . . . .

ტაო

-

არწ’ზესტ

29-31/03 . . . .

XIV ტური

ლეგიონი

-

სათაფლია

5-7/04 . . . .

არმია

-

აკადემია

5-7/04 . . . .

არწ’ზესტ

-

ჯიქი

5-7/04 . . . .

პირველი ეტაპი

მოწინავე რვეული