ვერცხლის ჯგუფები ოქროს ჯგუფი

18/10_2019 @ 21.45

დასავლეთი

18/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ბათუმი  ბათუმი

4

4

0

0

4

0

0

204

:

3

+201

20

2

ზუგდიდი  ზუგდიდი

3

2

0

1

2

0

0

124

:

29

+95

10

3

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

3

1

0

2

1

0

0

24

:

86

-62

5

4

არწივები  ზესტაფონი

2

0

0

2

0

0

0

5

:

99

-94

0

5

აია 2  ქუთაისი

2

0

0

2

0

0

0

3

:

143

-140

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

დებულება  |  განრიგი

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში $
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

IV ტური

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

კომისარი

ოქმი

ზუგდიდი

0:29

ბათუმი $

18/10

16.00

ზუგდიდი

.

.

აია 2

ზესტაფონი

20/10

16.00

ზესტაფონი

.

.

 

აღმოსავლეთი

18/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ჯიქი  გორი

3

3

0

0

3

0

0

221

:

5

+216

15

2

ყოჩები  ბოლნისი

3

3

0

0

2

0

0

183

:

22

+161

14

3

ლეგიონი  ხაშური

4

2

0

2

2

0

0

142

:

118

+24

10

4

იუნკერები ჩოხოსნები  კიკეთი

3

1

0

2

1

0

0

55

:

58

-3

5

5

წიქარა  თბილისი

3

1

0

2

0

0

0

25

:

152

-127

4

6

ავჭალა  თბილისი

4

0

0

4

0

0

0

20

:

291

-271

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

დებულება  |  განრიგი

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში $
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

IV ტური

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

კომისარი

ოქმი

ავჭალა

0:61

ხაშური $

18/10

18.00

ავჭალა

ცხვედიანი

.

წიქარა

იუნკ'ჩოხო

19/10

18.00

შევარდენი

ბერეკაშვილი

.

ჯიქი

ყოჩები

20/10

15.00

გორი

აბაშიძე

.