პირველი ეტაპი

განრიგი (ა4)  |  დებულება  |  ლიგის ყველა მოთამაშე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

განახლდა   20/09_2018 @ 21.34

აღმოსავლეთი

"ა" ჯგუფი

20/09

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ხვამლი 2   თბილისი

3

2

0

1

2

1

0

131

:

017

+114

11

2

ხვამლი 1   თბილისი

2

2

0

0

2

0

0

224

:

000

+224

10

3

წიქარა  თბილისი

2

2

0

0

1

0

0

102

:

007

+95

9

4

გორდა  გორი

2

0

0

2

0

0

0

0

:

168

-168

0

5

გარდაბანი  გარდაბანი

3

0

0

3

0

0

0

5

:

270

-265

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ხვამლი 2 $

59:0

გორდა

5/09

14.30

ხვამლი

ჭანუყვაძე

სალთხუციშვილი

წიქარა $

90:0

გარდაბანი

7/09

15.30

ავჭალა

ლომსაძე

ცხვედიანი

II ტური

გარდაბანი

5:65

ხვამლი 2 $

12/09

16.00

რუსთ’ტექ

აქუბარდია

ქერაშვილი

გორდა

0:109

ხვამლი 1 $

12/09

16.00

გორი

ელოშვილი

აბაშიძე

III ტური

ხვამლი 2 $

7:12

წიქარა

19/09

15.30

ხვამლი

ცაგარეიშვილი

სალთხუციშვილი

ხვამლი 1 $

115:0

გარდაბანი

20/09

15.30

ხვამლი

ელოშვილი

ქოპილაშვილი

IV ტური

წიქარა

ხვამლი 1

26/09

15.30

ავჭალა

.

.

გარდაბანი

გორდა

26/09

16.00

მარტყოფი

.

.

V ტური

ხვამლი 1

ხვამლი 2

3-4/10

.

.

.

.

გორდა

წიქარა

3-4/10

.

.

.

.

"ბ" ჯგუფი

20/09

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

აკადემია  თბილისი ^ 5 +26

2

2

0

0

2

0

0

104

:

010

+94

10

2

ლელო   თბილისი  0 =0

2

2

0

0

2

0

0

216

:

003

+213

10

3

იუნკერები ჩოხოსნები  კიკეთი  0 -26

3

2

0

1

2

0

0

130

:

052

+78

10

4

ხვამლი 3   თბილისი

2

0

0

2

0

0

0

12

:

198

-186

0

5

ჯიქი  გორი

3

0

0

3

0

0

0

13

:

212

-199

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

იუნკ’ჩოხო $

72:12

ხვამლი 3

5/09

16.00

კიკეთი

ელოშვილი

გოგეშვილი

აკადემია $

71:3

ჯიქი

7/09

17.00

ავჭალა

ცაგარეიშვილი

მგელაძე

II ტური

ხვამლი 3

0:126

ლელო $

12/09

14.00

ხვამლი

ლემონჯავა

გოგიჩაიშვილი

ჯიქი

7:51

იუნკ’ჩოხო $

13/09

16.00

გორი

კვერნაძე

გოგეშვილი

III ტური

ლელო $

90:3

ჯიქი

19/09

16.00

III მასივი

ლემონჯავა

ცხვედიანი

იუნკ’ჩოხო

7:33

აკადემია $

20/09

16.00

კიკეთი

ლემონჯავა

გოგიჩაიშვილი

IV ტური

ჯიქი

ხვამლი 3

26/09

16.00

გორი

.

.

აკადემია

ლელო

27/09

16.00

ავჭალა

.

.

V ტური

ლელო

იუნკ’ჩოხო

3-4/10

.

.

.

.

ხვამლი 3

აკადემია

3-4/10

.

.

.

.

"გ" ჯგუფი

20/09

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

არმაზი  მარნეული

2

2

0

0

2

0

0

72

:

03

+69

10

2

ლელო 1   თბილისი

3

2

0

1

1

0

0

48

:

22

+26

9

3

არმია  თბილისი ^

2

1

0

1

1

0

0

21

:

10

+11

5

4

ხულიგანა  თბილისი

3

1

0

2

1

0

0

46

:

56

-10

5

5

ლელო 2   თბილისი

2

0

0

2

0

0

0

0

:

96

-96

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ხულიგანა $

46:0

ლელო 2

6/09

19.30

შევარდენი

ლემონჯავა

ბუაჩიძე

არმია

0:10

ლელო 1

7/09

19.30

შევარდენი

პოღოსიანი

ჩიტალაძე

II ტური

ლელო 2

0:50

არმაზი $

12/09

16.00

III მასივი

ცაგარეიშვილი

სალთხუციშვილი

ლელო 1 $

35:0

ხულიგანა

13/09

16.00

III მასივი

ჭანუყვაძე

ჩიტალაძე

III ტური

არმაზი $

22:3

ლელო 1

20/09

16.00

ავჭალა

ჭანუყვაძე

აბაშიძე

ხულიგანა

0:21

არმია $

20/09

19.00

შევარდენი

ცაგარეიშვილი

ფურცელაძე

IV ტური

ლელო 1

ლელო 2

27/09

16.00

III მასივი

.

.

არმია

არმაზი

27/09

17.00

შევარდენი

.

.

V ტური

არმაზი

ხულიგანა

3-4/10

.

.

.

.

ლელო 2

არმია

3-4/10

.

.

.

.

"დ" ჯგუფი

20/09

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ხარები  რუსთავი

3

2

0

1

2

1

0

170

:

008

+162

11

2

თბილისი  თბილისი

2

2

0

0

2

0

0

220

:

010

+210

10

3

ლოკომოტივი  თბილისი

2

2

0

0

1

0

0

36

:

007

+29

9

4

ვეფხვები   პატარძეული

3

0

0

3

0

0

0

22

:

161

-139

0

5

ავჭალა მიმინო  თბილისი

2

0

0

2

0

0

0

0

:

262

-262

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ლოკომოტ $

33:7

ვეფხვები

5/09

19.30

შევარდენი

ცაგარეიშვილი

ფურცელაძე

ხარები $

125:0

ავჭა’მიმი

6/09

16.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

II ტური

ვეფხვები

5:45

ხარები $

13/09

16.00

პატარძეული

აქუბარდია

მგელაძე

ავჭა’მიმი

0:137

თბილისი $

13/09

18.00

შევარდენი

ლომსაძე

ბუაჩიძე

III ტური

ხარები $

0:3

ლოკომოტ

19/09

17.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

თბილისი $

83:10

ვეფხვები

20/09

17.00

შევარდენი

დალაქიშვილი

მგელაძე

IV ტური

ვეფხვები

ავჭა’მიმი

27/09

16.00

პატარძეული

.

.

ლოკომოტ

თბილისი

27/09

19.00

შევარდენი

.

.

V ტური

თბილისი

ხარები

3-4/10

.

.

.

.

ავჭა’მიმი

ლოკომოტ

3-4/10

.

.

.

.

მეორე ეტაპი  17/10 29/11

დასავლეთი