სანუგეშო  |  აღმოსავლეთი

განრიგი [ა4]  |  დებულება  |  ლიგის ყველა მოთამაშე

განახლდა   19/04_2019 @ 21.34

19/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

9

ხარები  რუსთავი

11

10

1

0

10

0

0

691

:

0045

+646

52

10

ხვამლი 2   თბილისი

11

10

1

0

10

0

1

738

:

0046

+692

51

11

იუნკერები ჩოხოსნები  კიკეთი

11

9

0

2

6

0

0

585

:

0156

+429

42

12

ვეფხვები   პატარძეული

11

7

0

4

7

0

0

361

:

0283

+78

35

13

გორდა  გორი

11

6

0

5

4

2

0

299

:

0296

+3

30

14

არმია  თბილისი

11

5

0

6

4

3

0

324

:

0174

+150

27

15

გარდაბანი  გარდაბანი

11

5

0

6

3

1

0

294

:

0292

+2

24

16

ჯიქი  გორი

11

5

0

6

2

0

0

268

:

0349

-81

22

17

ხულიგანა  თბილისი

11

4

0

7

2

0

0

245

:

0321

-76

18

18

ხვამლი 3   თბილისი

11

3

0

8

1

0

0

187

:

0355

-168

13

19

ლელო 2   თბილისი

11

1

0

10

1

0

0

116

:

0556

-440

5

20

ავჭალა მიმინო  თბილისი

11

0

0

11

0

0

0

0

:

1235

-1235

0

^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ეტაპის ჯგუფებიდან გადმოყოლილი

ხვამლი 2 $

59:0

გორდა

05/09

14.30

ხვამლი

ჭანუყვაძე

სალთხუციშვილი

იუნკ’ჩოხ $

72:12

ხვამლი 3

05/09

16.00

კიკეთი

ელოშვილი

გოგეშვილი

ხარები $

125:0

ავჭა’მიმი

06/09

16.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

ხულიგანა $

46:0

ლელო 2

06/09

19.30

შევარდენი

ლემონჯავა

ბუაჩიძე

გარდაბანი

5:65

ხვამლი 2 $ -1

12/09

16.00

რუსთ’ტექ

აქუბარდია

ქერაშვილი

ჯიქი

7:51

იუნკ’ჩოხ $

13/09

16.00

გორი

კვერნაძე

გოგეშვილი

ვეფხვები

5:45

ხარები $

13/09

16.00

პატარძეული

აქუბარდია

მგელაძე

ხულიგანა

0:21

არმია $

20/09

19.00

შევარდენი

ცაგარეიშვილი

ფურცელაძე

ჯიქი

33:17

ხვამლი 3

26/09

16.00

გორი

ლომსაძე

გოგიჩაიშვილი

გარდაბანი

19:17

გორდა $

27/09

16.00

მარტყოფი

ელოშვილი

ქერაშვილი

ვეფხვები $

109:0

ავჭა’მიმი

27/09

16.00

პატარძეული

პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

ლელო 2

0:60

არმია $

09/10

16.00

III მასივი

ლემონჯავა

სალთხუციშვილი

III ტური

ხვამლი 2 $

183:0

ავჭ’მიმ

24/10

15.30

ხვამლი

ლომსაძე

აბაშიძე

ჯიქი

24:17

არმია $

24/10

16.00

გორი

ცაგარეიშვილი

გოგიჩაიშვილი

გარდაბანი

0:55

ხარები $

24/10

17.00

რუსთავი

ელოშვილი

ქერაშვილი

ხვამლი 3

12:20

ხულიგანა

25/10

15.30

ხვამლი

ელოშვილი

ცხვედიანი

იუნკ’ჩოხ $

69:0

ლელო 2

25/10

16.00

კიკეთი

ლემონჯავა

გაბაძე

გორდა $

29:8

ვეფხვები

25/10

16.00

გორი

პოღოსიანი

ფურცელაძე

IV ტური

ვეფხვები

12:94

ხვამლი 2 $

31/10

19.00

ხვამლი

ლემონჯავა

სალთხუციშვილი

ავჭ’მიმ

0:106

გარდაბანი $

01/11

15.00

შევარდენი

აბაშიძე

ბუაჩიძე

ჯიქი $

66:0

ლელო 2

01/11

15.00

გორი

პოღოსიანი

გოგეშვილი

ხარები $

66:3

გორდა

01/11

16.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

ხულიგანა

19:30

იუნკ’ჩოხ

01/11

17.00

შევარდენი

ცაგარეიშვილი

გაბაძე

არმია $

29:0

ხვამლი 3

01/11

19.00

შევარდენი

ლომსაძე

გაბაძე

V ტური

ხვამლი 2

10:10

ხარები

07/11

15.30

ხვამლი

დალაქიშვილი

აბაშიძე

გარდაბანი

7:29

ვეფხვები $

07/11

16.00

რუსთ’ტექ

აქუბარდია

ქერაშვილი

ხვამლი 3

20:12

ლელო 2

08/11

15.30

ხვამლი

ლემონჯავა

მგელაძე

გორდა $

105:0

ავჭ’მიმ

08/11

16.00

გორი

აბაშიძე

გოგიჩაიშვილი

იუნკ’ჩოხ

17:15

არმია $

08/11

16.00

კიკეთი

აქუბარდია

გოგეშვილი

ხულიგანა

5:20

ჯიქი

08/11

17.00

ავჭალა

ცაგარეიშვილი

გაბაძე

VI ტური

ხულიგანა

7:57

ხვამლი 2 $

13/11

15.30

ავჭალა

ლომსაძე

გოგიჩაიშვილი

ლელო 2

10:24

გარდაბანი $

15/11

15.00

III მასივი

პოღოსიანი

გოგეშვილი

ვეფხვები

თოვლი

იუნკ’ჩოხ

15/11

15.00

კიკეთი

.

სალთხუციშვილი

არმია $

10:12

გორდა

15/11

15.30

ავჭალა

ცაგარეიშვილი

ქოპილაშვილი

ავჭ’მიმ

0:53

ჯიქი $

15/11

17.00

ავჭალა

ლომსაძე

აბაშიძე

ხარები $

64:0

ხვამლი 3

16/11

15.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

VI+ ტური

ვეფხვები

-ექიმი

იუნკ’ჩოხ

27/11

15.00

მარტყოფი

.

სალთხუციშვილი

VI++ ტური

ვეფხვები

14:45

იუნკ’ჩოხ $

06/12

16.00

ავჭალა

ელოშვილი

გოგიჩაიშვილი

2019

VII ტური

ხვამლი 3

0:31

ვეფხვები $

13/03

15.00

ხვამლი

პოღოსიანი

ფურცელაძე

ჯიქი

7:81

ხარები $

13/03

16.00

გორი

ლომსაძე

აბაშიძე

ხვამლი 2 $

91:0

ლელო 2

14/03

15.00

ხვამლი

ლომსაძე

ჩიტალაძე

გარდაბანი $

15:17

არმია

14/03

16.00

რუსთ’ტექ

აქუბარდია

ქერაშვილი

გორდა $

21:25

ხულიგანა

14/03

16.00

გორი

კვერნაძე

აბაშიძე

იუნკ’ჩოხ $

166:0

ავჭ’მიმ

14/03

16.00

კიკეთი

ელოშვილი

გოგეშვილი

VIII ტური

ლელო 2

0:38

გორდა $

20/03

15.00

III მასივი

დალაქიშვილი

სალთხუციშვილი

არმია

5:48

ხვამლი 2 $

21/03

15.00

ავჭალა

ელოშვილი

გალუზინსკაია

ავჭ’მიმ

0:93

ხვამლი 3 $

21/03

15.00

III მასივი

კვერნაძე

მაკასარაშვილი

ვეფხვები $

44:22

ჯიქი

21/03

16.00

თელავი

პოღოსიანი

ფურცელაძე

ხარები $

34:15

იუნკ’ჩოხ

21/03

16.00

რუსთავი

აქუბარდია

გაბაძე

ხულიგანა

26:40

გარდაბანი

21/03

17.00

ავჭალა

დალაქიშვილი

გოგუაძე

IX ტური

ლელო 2

14:36

ვეფხვები $

27/03

15.00

III მასივი

ლომსაძე

მაკასარაშვილი

გორდა

36:26

ჯიქი

27/03

16.00

გორი

ელოშვილი

აბაშიძე

გარდაბანი

24:40

იუნკ’ჩოხ

27/03

16.00

რუსთ’ტექ

ჭაფოძე

ქერაშვილი

ხვამლი 2 $

45:0

ხვამლი 3

28/03

15.30

ხვამლი

დალაქიშვილი

გალუზინსკაია

ხულიგანა

0:73

ხარები $

28/03

16.00

ვაზისუბანი

გიორგაძე

სალთხუციშვილი

არმია $

135:0

ავჭ’მიმ

28/03

20.00

შევარდენი

პოღოსიანი

ცხვედიანი

X ტური

ხვამლი 3

23:14

გარდაბანი

10/04

15.30

ხვამლი

დალაქიშვილი

გოგიჩაიშვილი

იუნკ’ჩოხ $

73:3

გორდა

10/04

16.00

კიკეთი

ადუაშვილი

ფურცელაძე

ხარები $

106:0

ლელო 2

10/04

16.00

რუსთავი

ჭაფოძე

ქერაშვილი

ჯიქი

0:58

ხვამლი 2 $

11/04

16.00

გორი

პოღოსიანი

გოგუაძე

ვეფხვები $

26:10

არმია

11/04

16.00

პატარძეული

ელოშვილი

გალუზინსკაია

ავჭ’მიმ

0:80

ხულიგანა $

12/04

16.00

შევარდენი

აბაშიძე

სიხარულიძე

XI ტური

ხვამლი 2 $

28:7

იუნკ’ჩოხ

18/04

15.30

ხვამლი

ელოშვილი

ფურცელაძე

ლელო 2 $

80:0

ავჭ’მიმ

18/04

16.00

III მასივი

გელაშვილი

სალთხუციშვილი

გარდაბანი $

40:10

ჯიქი

18/04

16.00

რუსთ’ტექ

ალავიძე

ქერაშვილი

გორდა $

35:10

ხვამლი 3

18/04

16.00

გორი

გელოზია

აბაშიძე

ხულიგანა

17:47

ვეფხვები $

19/04

16.00

შევარდენი

ბუთიაშვილი

ცხვედიანი

არმია

5:32

ხარები $

19/04

18.00

შევარდენი

ლემონჯავა

შიოლაშვილი

პირველი ეტაპი

მოწინავენი

დასავლეთი