ვერცხლის ჯგუფები ოქროს ჯგუფი

18/10_2019 @ 15.35

დასავლეთი |

17/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

აია 3  ქუთაისი

4

4

0

0

1

0

0

130

:

63

+67

17

2

ბათუმი 1  ბათუმი

4

3

0

1

2

0

0

123

:

59

+64

14

3

ზუგდიდი  ზუგდიდი

4

2

0

2

2

1

0

103

:

66

+37

11

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

4

1

0

3

1

0

0

89

:

100

-11

5

5

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

4

0

0

4

0

0

0

15

:

172

-157

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

დებულება  |  განრიგი

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში $
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

V ტური

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

კომისარი

ოქმი

აია 3

34:24

ტაო

17/10

14.00

ქუთაისი

ფულარია

ზუგდიდი

19:29

ბათუმი 1

17/10

16.00

ზუგდიდი

შავგულიძე

 

დასავლეთი |

17/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ბათუმი 2  ბათუმი

5

5

0

0

4

0

0

239

:

43

+196

24

2

არესი  ქუთაისი

5

4

0

1

3

0

0

200

:

80

+120

19

3

პონტო  ქობულეთი

5

3

0

2

2

2

0

124

:

46

+78

16

4

არწივები  ზესტაფონი

5

2

0

3

1

0

0

143

:

113

+30

9

5

აიეტი  ვანი

5

1

0

4

0

0

0

48

:

138

-90

4

6

ჯრუჭი  საჩხერე

5

0

0

5

0

1

0

18

:

352

-334

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

დებულება  |  განრიგი

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში $
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება

V ტური

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

კომისარი

ოქმი

ვანი

3:45

ბათუმი 2 $

16/10

16.00

ვანი

ნიქაბაძე

პონტო $

10:16

არესი

16/10

16.00

ქობულეთი

მარგველაშვილი

არწივები $

67:0

საჩხერე

17/10

16.00

ჭიათურა

მარგველაშვილი

ვერცხლის ჯგუფები    აღმოსავლეთი