პირველი ეტაპი

განრიგი (ა4)  |  დებულება  |  ლიგის ყველა მოთამაშე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

განახლდა   20/09_2018 @ 18.47

დასავლეთი

"ე" ჯგუფი

20/09

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

აიეტი  ქუთაისი

2

2

0

0

2

0

0

191

:

003

+188

10

2

მგლები  სურამი

2

2

0

0

1

0

0

55

:

000

+55

9

3

ლეგიონი  ხაშური

2

0

0

2

0

0

0

3

:

061

-58

0

4

იმერეთი  ჭიათურა

2

0

0

2

0

0

0

0

:

185

-185

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

აიეტი $

141:0

ჭიათურა

12/09

16.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

ჩიხლაძე

სურამი

11:0

ხაშური

12/09

16.00

ხაშური

მშვენიერაძე

რუხაძე

II ტური

სურამი $

44:0

ჭიათურა

19/09

15.00

ხაშური

ბიბიჩაძე

რუხაძე

ხაშური

3:50

აიეტი $

20/09

16.00

ხაშური

მშვენიერაძე

რუხაძე

III ტური

აიეტი

სურამი

26/09

16.00

ქუთაისი

.

.

ჭიათურა

ხაშური

27/09

16.00

ჭიათურა

.

.

"ვ" ჯგუფი

19/09

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

კოლხი რაინდები  ფოთი

2

2

0

0

2

0

0

86

:

09

+77

10

2

პონტო  ქობულეთი

1

1

0

0

1

0

0

26

:

03

+23

5

3

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

1

0

0

1

0

0

0

6

:

40

-34

0

4

არწივები  ზესტაფონი

2

0

0

2

0

0

0

6

:

72

-66

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ფოთი $

46:3

არწივები

12/09

16.00

ფოთი

საჯაია

შავგულიძე

ქობულ

ტაო

გადაიდო

.

.

.

.

II ტური

ქობულ $

26:3

არწივები

19/09

16.00

ხუცუბანი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

ტაო

6:40

ფოთი $

19/09

16.00

ასპინძა

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

III ტური

არწივები

ტაო

26/09

16.00

ზესტაფონი

.

.

ფოთი

ქობულ

26/09

16.00

ფოთი

.

.

"ზ" ჯგუფი

20/09

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

იმერეთი  ქუთაისი

2

1

0

1

1

1

0

62

:

10

+52

6

2

ჩაქვი  ჩაქვი

1

1

0

0

0

0

0

10

:

05

+5

4

3

ზუგდიდი  ზუგდიდი

2

1

0

1

0

0

0

10

:

62

-52

4

4

ქუთათურები  ქუთაისი

1

0

0

1

0

1

0

5

:

10

-5

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

იმერეთი $

57:0

ზუგდიდი

13/09

15.00

ქუთაისი

გაბელაშვილი

ფულარია

ქუთათურ

ჩაქვი

გადაიდო

.

.

.

.

II ტური

ქუთათურ $

5:10

ზუგდიდი

20/09

16.00

ქუთაისი

ზივზივაძე

გულვერდაშვილი

ჩაქვი

10:5

იმერეთი $

20/09

16.00

ჩაქვი

გაბელაშვილი

შავგულიძე

III ტური

ზუგდიდი

ჩაქვი

27/09

16.00

ზუგდიდი

.

.

იმერეთი

ქუთათურ

27/09

16.30

ქუთაისი

.

.

"თ" ჯგუფი

20/09

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

არესი  ქუთაისი

2

2

0

0

1

0

0

61

:

18

+43

9

2

არგო  ვანი

2

1

0

1

1

1

0

57

:

24

+33

6

3

ბათუმი  ბათუმი

2

1

0

1

0

1

0

25

:

24

+1

5

4

თორთი  ბორჯომი

2

0

0

2

0

0

0

17

:

94

-77

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ბორჯომი

12:54

არესი $

13/09

16.00

ბორჯომი

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

ბათუმი

19:17

ვანი $

13/09

16.00

ბათუმი

მშვენიერაძე

ზიბზიბაძე

II ტური

ბათუმი $

6:7

არესი

20/09

16.00

ბათუმი

ბიბიჩაძე

ჩიხლაძე

ვანი $

40:5

ბორჯომი

20/09

16.00

ვანი

საჯაია

ზიბზიბაძე

III ტური

ბორჯომი

ბათუმი

26/09

16.00

ბორჯომი

.

.

არესი

ვანი

27/09

15.00

ქუთაისი

.

.

მეორე ეტაპი  17/10 29/11

აღმოსავლეთი