სანუგეშო  |  დასავლეთი

განრიგი [ა4]  |  დებულება  |  ლიგის ყველა მოთამაშე

განახლდა   15/11_2018 @ 16.38

15/11

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

9

ზუგდიდი  ზუგდიდი

5

4

1

0

1

0

0

92

:

044

+48

19

10

არწივები  ზესტაფონი

5

4

0

1

1

1

0

69

:

034

+35

18

11

არგო  ვანი

5

3

1

1

2

1

0

124

:

058

+66

17

12

ქუთათურები  ქუთაისი

5

3

0

2

1

2

0

80

:

061

+19

15

13

ლეგიონი  ხაშური

5

3

0

2

1

1

0

86

:

085

+1

14

14

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

5

1

1

3

0

0

0

75

:

127

-52

6

15

თორთი  ბორჯომი

5

0

0

5

0

3

0

41

:

099

-58

3

16

იმერეთი  ჭიათურა

5

0

1

4

0

1

0

84

:

143

-59

3

^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ეტაპის ჯგუფებიდან გადმოყოლილი

ქუთათურ $

5:10

ზუგდიდი

20/09

16.00

ქუთაისი

ზივზივაძე

გულვერდაშვილი

ვანი $

40:5

ბორჯომი

20/09

16.00

ვანი

საჯაია

ზიბზიბაძე

არწივები $

29:0

ტაო

26/09

16.00

ზესტაფონი

ლაღაძე

ნიქაბაძე

ჭიათურა $

22:24

ხაშური

27/09

16.00

ჭიათურა

საჯაია

ზიბზიბაძე

II ტური

ჭიათურა

19:31

ვანი

24/10

15.00

ჭიათურა

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

არწ’ზესტ

10:9

ქუთათურ $

24/10

15.00

ზესტაფონი

ფირცხალავა

ჩიხლაძე

ზუგდიდი

15:7

ბორჯომი

25/10

15.00

ზუგდიდი

გაბელაშვილი

შავგულიძე

ხაშური $

29:12

ტაო

25/10

16.30

ხაშური

ზივზივაძე

რუხაძე

III ტური

ბორჯომი $

0:3

არწ’ზესტ

 31/10

15.00

ბორჯომი

მშვენიერაძე

ზიბზიბაძე

ტაო

26:26

ჭიათურა

 31/10

15.00

ასპინძა

საჯაია

ნიქაბაძე

ქუთათურ

15:14

ხაშური $

1/11

15.00

ქუთაისი

გაბელაშვილი

გულვერდაშვილი

ვანი

17:17

ზუგდიდი

1/11

15.00

ვანი

საჯაია

ჩიხლაძე

IV ტური

ჭიათურა

5:37

ზუგდიდი $

7/11

15.00

ჭიათურა

ბიბიჩაძე

ჩიხლაძე

არწ’ზესტ

17:12

ვანი $

8/11

15.00

ზესტაფონი

ზივზივაძე

მარგველაშვილი

ხაშური

19:12

ბორჯომი

8/11

15.00

ხაშური

მშვენიერაძე

რუხაძე

ტაო

15:26

ქუთათურ

8/11

15.00

ასპინძა

ფირცხალავა

ზიბზიბაძე

V ტური

ქუთათურ $

25:12

ჭიათურა

14/11

15.00

ქუთაისი

ზივზივაძე

ფულარია

ზუგდიდი

13:10

არწ’ზესტ $

15/11

15.00

ზუგდიდი

ქათამაძე

ზიბზიბაძე

ვანი $

24:0

ხაშური

15/11

15.00

ვანი

ბიბიჩაძე

ჩიხლაძე

ბორჯომი $

17:22

ტაო

15/11

15.00

ბორჯომი

ფირცხალავა

რუხაძე

VI ტური

ჭიათურა

-

არწ’ზესტ

21/11

15.00

ჭიათურა

.

.

ქუთათურ

-

ბორჯომი

22/11

15.00

ქუთაისი

.

.

ხაშური

-

ზუგდიდი

22/11

15.00

ხაშური

.

.

ტაო

-

ვანი

22/11

15.00

ასპინძა

.

.

VII ტური

ბორჯომი

-

ჭიათურა

28-29/11

.

.

.

.

არწ’ზესტ

-

ხაშური

28-29/11

.

.

.

.

ზუგდიდი

-

ტაო

28-29/11

.

.

.

.

ვანი

-

ქუთათურ

28-29/11

.

.

.

.

2019

VIII ტური

ხაშური

-

ჭიათურა

.

.

.

.

.

ტაო

-

არწ’ზესტ

.

.

.

.

.

ზუგდიდი

-

ქუთათურ

.

.

.

.

.

ბორჯომი

-

ვანი

.

.

.

.

.

IX ტური

ვანი

-

ჭიათურა

.

.

.

.

.

ბორჯომი

-

ზუგდიდი

.

.

.

.

.

ქუთათურ

-

არწ’ზესტ

.

.

.

.

.

ტაო

-

ხაშური

.

.

.

.

.

X ტური

ჭიათურა

-

ტაო

.

.

.

.

.

ზუგდიდი

-

ვანი

.

.

.

.

.

არწ’ზესტ

-

ბორჯომი

.

.

.

.

.

ხაშური

-

ქუთათურ

.

.

.

.

.

XI ტური

ზუგდიდი

-

ჭიათურა

.

.

.

.

.

ვანი

-

არწ’ზესტ

.

.

.

.

.

ბორჯომი

-

ხაშური

.

.

.

.

.

ქუთათურ

-

ტაო

.

.

.

.

.

XII ტური

ჭიათურა

-

ქუთათურ

.

.

.

.

.

არწ’ზესტ

-

ზუგდიდი

.

.

.

.

.

ხაშური

-

ვანი

.

.

.

.

.

ტაო

-

ბორჯომი

.

.

.

.

.

XIII ტური

არწ’ზესტ

-

ჭიათურა

.

.

.

.

.

ზუგდიდი

-

ხაშური

.

.

.

.

.

ვანი

-

ტაო

.

.

.

.

.

ბორჯომი

-

ქუთათურ

.

.

.

.

.

XIV ტური

ჭიათურა

-

ბორჯომი

.

.

.

.

.

ხაშური

-

არწ’ზესტ

.

.

.

.

.

ტაო

-

ზუგდიდი

.

.

.

.

.

ქუთათურ

-

ვანი

.

.

.

.

.

პირველი ეტაპი

მოწინავენი

აღმოსავლეთი