სანუგეშო  |  დასავლეთი

განრიგი [ა4]  |  დებულება  |  ლიგის ყველა მოთამაშე

განახლდა   03/05_2019 @ 20.04

03/05

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

9

ზუგდიდი  ზუგდიდი

12

10

1

1

3

0

0

248

:

116

+132

45

10

ქუთათურები  ქუთაისი

12

8

0

4

4

4

0

235

:

101

+134

40

11

არწივები  ზესტაფონი

12

8

0

4

3

3

0

196

:

104

+92

38

12

არგო  ვანი

12

7

1

4

3

4

0

277

:

134

+143

37

13

ლეგიონი  ხაშური

12

6

0

6

2

4

0

198

:

166

+32

30

14

იმერეთი  ჭიათურა

12

1

1

10

0

1

0

114

:

356

-242

7

15

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

12

0

1

11

0

2

0

111

:

402

-291

4

=

თორთი  ბორჯომი

მოიხსნა და შედეგები გაუუქმდა

^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ეტაპის ჯგუფებიდან გადმოყოლილი

ქუთათურ $

5:10

ზუგდიდი

20/09

16.00

ქუთაისი

ზივზივაძე

გულვერდაშვილი

ვანი $

40:5

ბორჯომი

20/09

16.00

ვანი

საჯაია

ზიბზიბაძე

არწ’ზესტ $

29:0

ტაო

26/09

16.00

ზესტაფონი

ლაღაძე

ნიქაბაძე

ჭიათურა $

22:24

ხაშური

27/09

16.00

ჭიათურა

საჯაია

ზიბზიბაძე

II ტური

ჭიათურა

19:31

ვანი

24/10

15.00

ჭიათურა

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

არწ’ზესტ

10:9

ქუთათურ $

24/10

15.00

ზესტაფონი

ფირცხალავა

ჩიხლაძე

ზუგდიდი

15:7

ბორჯომი

25/10

15.00

ზუგდიდი

გაბელაშვილი

შავგულიძე

ხაშური $

29:12

ტაო

25/10

16.30

ხაშური

ზივზივაძე

რუხაძე

III ტური

ბორჯომი $

0:3

არწ’ზესტ

 31/10

15.00

ახალდაბა

მშვენიერაძე

ზიბზიბაძე

ტაო

26:26

ჭიათურა

 31/10

15.00

ასპინძა

საჯაია

ნიქაბაძე

ქუთათურ

15:14

ხაშური $

1/11

15.00

ქუთაისი

გაბელაშვილი

გულვერდაშვილი

ვანი

17:17

ზუგდიდი

1/11

15.00

ვანი

საჯაია

ჩიხლაძე

IV ტური

ჭიათურა

5:37

ზუგდიდი $

7/11

15.00

ჭიათურა

ბიბიჩაძე

ჩიხლაძე

არწ’ზესტ

17:12

ვანი $

8/11

15.00

ზესტაფონი

ზივზივაძე

მარგველაშვილი

ხაშური

19:12

ბორჯომი $

8/11

15.00

ხაშური

მშვენიერაძე

რუხაძე

ტაო

15:26

ქუთათურ

8/11

15.00

ასპინძა

ფირცხალავა

ზიბზიბაძე

V ტური

ქუთათურ $

25:12

ჭიათურა

14/11

15.00

ქუთაისი

ზივზივაძე

ფულარია

ზუგდიდი

13:10

არწ’ზესტ $

15/11

15.00

ზუგდიდი

ქათამაძე

ზიბზიბაძე

ვანი $

24:0

ხაშური

15/11

15.00

ვანი

ბიბიჩაძე

ჩიხლაძე

ბორჯომი $

17:22

ტაო

15/11

15.00

ახალდაბა

ფირცხალავა

რუხაძე

VI ტური

ჭიათურა

5:14

არწ’ზესტ

21/11

15.00

ჭიათურა

ბიბიჩაძე

ჩიხლაძე

ქუთათურ

19:14

ბორჯომი $

22/11

15.00

ქუთაისი

ქათამაძე

ნიქაბაძე

ხაშური $

5:7

ზუგდიდი

22/11

15.00

ხაშური

ტყაბლაძე

რუხაძე

ტაო $

12:14

ვანი

22/11

15.00

ასპინძა

მშვენიერაძე

ზიბზიბაძე

VII ტური

ბორჯომი

25:22

ჭიათურა $

27/11

15.00

ახალდაბა

ბიბიჩაძე

ზიბზიბაძე

არწ’ზესტ $

5:12

ხაშური

29/11

15.00

ზესტაფონი

ზივზივაძე

გულვერდაშვილი

ზუგდიდი $

47:0

ტაო

29/11

15.00

ზუგდიდი

ქათამაძე

ნიქაბაძე

ვანი

15:12

ქუთათურ $

29/11

15.00

ვანი

ფირცხალავა

ზიბზიბაძე

2019

VIII ტური

ხაშური $

39:0

ჭიათურა

13/03

14.00

გორი

აბაშიძე

რუხაძე

ტაო

5:47

არწ’ზესტ $

14/03

16.00

ახალციხე

ზივზივაძე

ჩიხლაძე

ზუგდიდი

0:33

ქუთათურ $

14/03

16.00

ზუგდიდი

ქათამაძე

ნიქაბაძე

ბორჯომი

21:31

ვანი

14/03

16.00

ახალდაბა

ჭიქაბერიძე

რუხაძე

IX ტური

ვანი $

47:7

ჭიათურა

20/03

16.00

ვანი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

ტაო

10:26

ხაშური

20/03

16.00

ახალციხე

გაბელაშვილი

შავგულიძე

ბორჯომი

14:31

ზუგდიდი $

21/03

16.00

ახალდაბა

საჯაია

რუხაძე

ქუთათურ $

5:12

არწ’ზესტ

21/03

16.00

ქუთაისი

ზივზივაძე

ფულარია

X ტური

ჭიათურა

15:5

ტაო

27/03

16.00

ჭიათურა

გაბელაშვილი

შავგულიძე

ზუგდიდი

5:3

ვანი $

27/03

16.00

ზუგდიდი

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

არწ’ზესტ $

X:0

ბორჯომი -1

28/03

16.00

ზესტაფონი

ზივზივაძე

მარგველაშვილი

ხაშური $

0:7

ქუთათურ

28/03

16.00

გორი

აბაშიძე

რუხაძე

XI ტური

ვანი $

12:14

არწ’ზესტ

10/04

16.00

ვანი

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

ბორჯომი -1

0:X

ხაშური $

10/04

16.00

ახალდაბა

.

.

ზუგდიდი $

51:0

ჭიათურა

11/04

16.00

ზუგდიდი

ბიბიჩაძე

შავგულიძე

ქუთათურ $

49:7

ტაო

11/04

16.00

ქუთაისი

გაბელაშვილი

ნიქაბაძე

XII ტური

ხაშური $

20:26

ვანი

17/04

16.00

გორი

გიორგაძე

რუხაძე

ჭიათურა

0:38

ქუთათურ $

17/04

16.00

ჭიათურა

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

არწ’ზესტ

5:13

ზუგდიდი

18/04

16.00

ზესტაფონი

გაბელაშვილი

ნიქაბაძე

XIII ტური

ვანი $

70:0

ტაო

24/04

16.00

ვანი

ზივზივაძე

ზიბზიბაძე

არწ’ზესტ $

19:3

ჭიათურა

25/04

14.00

ზესტაფონი

გაბელაშვილი

ჩიხლაძე

ზუგდიდი

24:14

ხაშური

25/04

16.00

ზუგდიდი

ჭიქაბერიძე

ნიქაბაძე

XIV ტური

ტაო $

19:24

ზუგდიდი

02/05

15.00

ახალციხე

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

ხაშური

15:14

არწ’ზესტ $

03/05

16.00

გორი

კვერნაძე

რუხაძე

ქუთათურ

11:6

ვანი $

03/05

16.00

ქუთაისი

საჯაია

შავგულიძე

პირველი ეტაპი

მოწინავენი

აღმოსავლეთი