განახლდა   10/05_2019 @ 22.13

მეოთხე ეტაპი

სარეიტინგო მატჩები

 

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

.

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

 IX

აკადემია

24:29

წიქარა

02/05 15.00 ნუცუბიძე ცაგარეიშვილი აბაშიძე
XIII

სურამი

13:17

ბათუმი

02/05 16.00 სურამი

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

XV

ქობულეთი

19:5

არესი

02/05 16.00 ხუცუბანი მშვენიერაძე ზიბზიბაძე
XI

ლოკომოტ 

35:22

ლელო 1

02/05 17.00 ავჭალა აქუბარდია გოგუაძე
XI

ლელო 1

19:25

ლოკომოტ

08/05 16.00 III მასივი ბუთიაშვილი გოგიჩაიშვილი
XIII

ბათუმი

7:12

სურამი

10/05 16.00 ბათუმი მშვენიერაძე მარგველაშვილი
XV

არესი

17:3

ქობულეთი

10/05 16.00 ქუთაისი ტყაბლაძე ფულარია
 IX

წიქარა

12:18

აკადემია

10/05 18.30 შევარდენი აქუბარდია გაბაძე
 

კიბე:  9 აკადემია, 10 წიქარა, 11 ლოკომოტივი, 12 ლელო 1,
13 სურამი, 14 ბათუმი, 15 არესი
ლ 4/3, 16 ქობულეთი

მესამე ეტაპი  |  IX - XVI ადგილები

განრიგი [ა4]  |  დებულება  |  ლიგის ყველა მოთამაშე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

"პ" ჯგუფი

25/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

აკადემია  თბილისი  [3]

6

6

0

0

4

0

0

198

:

046

+152

28

2

ლოკომოტივი  თბილისი  [4]

6

4

0

2

3

0

0

141

:

065

+76

19

3

მგლები  სურამი  [3]

6

2

0

4

0

0

0

64

:

182

-118

8

4

პონტო  ქობულეთი  [4]

6

0

0

6

0

4

0

44

:

154

-110

4

^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ქობულეთი $

0:5

აკადემია

13/03

16.00

ხუცუბანი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

ლოკომოტ $

38:7

სურამი

14/03

18.00

შევარდენი

ცაგარეიშვილი

ქოპილაშვილი

II ტური

ქობულეთი $

6:10

სურამი

20/03

16.00

ხუცუბანი

საჯაია

ზიბზიბაძე

აკადემია

19:7

ლოკომოტ

21/03

17.30

ნუცუბიძე

ლომსაძე

მანაგაძე

III ტური

ქობულეთი $

5:7

ლოკომოტ

28/03

16.00

ხუცუბანი

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

სურამი

12:47

აკადემია $

28/03

16.00

სურამი

საჯაია

ზიბზიბაძე

IV ტური

სურამი

0:29

ლოკომოტ $

10/04

16.00

სურამი

საჯაია

ზიბზიბაძე

აკადემია $

54:10

ქობულეთი

11/04

15.00

ნუცუბიძე

კვერნაძე

ბერეკაშვილი

V ტური

სურამი

25:18

ქობულეთი $

18/04

16.00

სურამი

საჯაია

შავგულიძე

ლოკომოტ

7:29

აკადემია $

18/04

17.00

ავჭალა

დალაქიშვილი

გაბაძე

VI ტური

აკადემია $

44:10

სურამი

25/04

15.00

ნუცუბიძე

ადუაშვილი

ბერეკაშვილი

ლოკომოტ $

53:5

ქობულეთი

25/04

16.00

ავჭალა

ბუთიაშვილი

პატაშური

 

"რ" ჯგუფი

25/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

წიქარა  თბილისი  [3]

6

6

0

0

3

0

0

170

:

047

+123

27

2

ლელო 1   თბილისი  [4]

6

3

1

2

2

0

0

132

:

073

+59

16

3

ბათუმი  ბათუმი  [3]

6

1

2

3

0

2

0

72

:

131

-59

10

4

არესი  ქუთაისი  [4]

6

0

1

5

0

0

0

65

:

188

-123

2

^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ლელო 1

19:15

ბათუმი $

14/03

16.00

III მასივი

პოღოსიანი

გაბაძე

არესი

5:29

წიქარა $

14/03

16.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

ფულარია

II ტური

ლელო 1

3:12

წიქარა

20/03

16.30

III მასივი

ლემონჯავა

გოგიჩაიშვილი

ბათუმი

24:24

არესი

21/03

16.00

ბათუმი

მჟავანაძე

ჩიხლაძე

III ტური

ლელო 1 $

40:7

არესი

28/03

17.00

III მასივი

კვერნაძე

ქოპილაშვილი

წიქარა $

56:0

ბათუმი

28/03

17.00

ავჭალა

ლაბაძე

გოგუაძე

IV ტური

ბათუმი

12:12

ლელო 1

11/04

16.00

ბათუმი

მჟავანაძე

ჩიხლაძე

წიქარა $

36:19

არესი

11/04

17.00

ავჭალა

ბუთიაშვილი

ცხვედიანი

V ტური

არესი

3:11

ბათუმი

17/04

16.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

წიქარა

20:10

ლელო 1

19/04

17.00

ავჭალა

კვერნაძე

გოგეშვილი

VI ტური

არესი

7:48

ლელო 1 $

25/04

15.00

ქუთაისი

მჟავანაძე

ფულარია

ბათუმი $

10:17

წიქარა

25/04

15.00

ბათუმი

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

I - VIII ადგილები