განახლდა   10/05_2019 @ 22.03

მეოთხე ეტაპი

ფინალები

 

.

 

.

თარიღი

.

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

III

არმაზი

21:18

აიეტი

09/05

15.00

ლელო

ცაგარეიშვილი

ქოპილაშვილი

I

ხვამლი 1

10:16

ლელო

09/05

18.00

ლელო

ჩიხლაძე

ქოპილაშვილი

სარეიტინგო მატჩები

 

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

.

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

 VII

ფოთი 

X:0

თბილისი

01/05 16.00 ფოთი  . .
 V

იმერეთი

6:11

ჩაქვი

02/05 17.00 ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

 V

ჩაქვი

6:0

იმერეთი

10/05 16.00 ჩაქვი გაბელაშვილი ჩიხლაძე
 VII

თბილისი

31:34

ფოთი 

10/05 17.00 შევარდენი ცაგარეიშვილი ცხვედიანი
 

კიბე:  1 ლელო, 2 ხვამლი1, 3 არმაზი – 4 აიეტი, 5 ჩაქვი, 6 იმერეთი, 7 ფოთი, 8 თბილისი

მესამე ეტაპი  |  I - VIII ადგილები

განრიგი [ა4]  |  დებულება  |  ლიგის ყველა მოთამაშე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

"ნ" ჯგუფი

24/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ხვამლი 1   თბილისი  [ი1]

6

6

0

0

5

0

0

267

:

021

+246

29

2

არმაზი  მარნეული  [კ2]

6

4

0

2

3

1

0

121

:

083

+38

20

3

იმერეთი  ქუთაისი  [ლ2]

6

2

0

4

0

1

0

62

:

186

-124

9

4

კოლხი რაინდები  ფოთი  [მ1]

6

0

0

6

0

1

0

55

:

215

-160

1

^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

იმერეთი

3:48

ხვამლი 1 $

13/03

16.00

ქუთაისი

საჯაია

ზიბზიბაძე

არმაზი $

31:17

ფოთი

13/03

16.00

ვაზისუბანი

ცაგარეიშვილი

სალთხუციშვილი

II ტური

იმერეთი

29:21

ფოთი

20/03

15.00

ქუთაისი

მჟავანაძე

ფულარია

ხვამლი 1

19:15

არმაზი $

21/03

15.00

ხვამლი

ბიბიჩაძე

ცხვედიანი

III ტური

იმერეთი

10:27

არმაზი $

27/03

16.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

ფოთი

0:33

ხვამლი 1 $

27/03

16.00

ფოთი

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

IV ტური

ხვამლი 1 $

73:0

იმერეთი

11/04

15.30

ხვამლი

გელაშვილი

პატაშური

ფოთი

7:38

არმაზი $

11/04

16.00

ფოთი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

V ტური

არმაზი

3:27

ხვამლი 1 $

17/04

16.00

ვაზისუბანი

მოგელაშვილი

ქოპილაშვილი

ფოთი $

10:17

იმერეთი

18/04

16.00

ფოთი

მჟავანაძე

ფულარია

VI ტური

ხვამლი 1 $

67:0

ფოთი

24/04

15.30

ხვამლი

კვერნაძე

გალუზინსკაია

არმაზი

7:3

იმერეთი $

24/04

16.00

ვაზისუბანი

ლაბაძე

ქოპილაშვილი

 

"ო" ჯგუფი

25/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ლელო   თბილისი  [კ1]

6

6

0

0

6

0

0

290

:

028

+262

30

2

აიეტი  ქუთაისი  [ლ1]

6

4

0

2

2

0

0

142

:

100

+42

18

3

ჩაქვი  ჩაქვი  [მ2]

6

2

0

4

0

0

0

62

:

191

-129

8

4

თბილისი  თბილისი  [ი2]

6

0

0

6

0

2

0

60

:

235

-175

2

^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ჩაქვი

0:45

ლელო $

13/03

16.00

ჩაქვი

გაბელაშვილი

შავგულიძე

თბილისი $

13:19

აიეტი

14/03

15.00

ავჭალა

ლემონჯავა

ბერეკაშვილი

II ტური

თბილისი

0:56

ლელო $

20/03

16.00

ვაზისუბანი

მოგელაშვილი

ჩიტალაძე

აიეტი $

34:0

ჩაქვი

20/03

17.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ნიქაბაძე

III ტური

ლელო $

33:12

აიეტი

27/03

16.30

III მასივი

ცაგარეიშვილი

ჩიტალაძე

თბილისი $

19:20

ჩაქვი

28/03

15.00

ავჭალა

ლაბაძე

გოგიჩაიშვილი

IV ტური

აიეტი $

45:7

თბილისი

10/04

16.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

ლელო $

53:3

ჩაქვი

11/04

16.00

III მასივი

გელოზია

მაკასარაშვილი

V ტური

ლელო $

66:0

თბილისი

17/04

16.00

III მასივი

ლაბაძე

მგელაძე

ჩაქვი

10:19

აიეტი

17/04

16.00

ჩაქვი

ბიბიჩაძე

ზიბზიბაძე

VI ტური

ჩაქვი

29:21

თბილისი

24/04

14.00

ჩაქვი

ჭიქაბერიძე

შავგულიძე

აიეტი

13:37

ლელო $

25/04

17.00

ქუთაისი

საჯაია

ფულარია

IX - XVI ადგილები