განახლდა   22/09_2018 @ 19.48

22/09

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

ლელო

1

ბათუმი  ბათუმი

4

3

0

1

2

1

0

105

:

035

+70

14

/

05

15

2

ხარები  რუსთავი ^

4

3

0

1

1

1

0

93

:

058

+35

15

/

07

14

3

აია  ქუთაისი

4

3

0

1

1

1

0

118

:

073

+45

16

/

10

14

4

ლოკომოტივი  თბილისი

3

3

0

0

1

0

0

85

:

045

+40

12

/

06

13

5

ლელო სარასენს  თბილისი

4

3

0

1

0

0

0

86

:

091

-5

10

/

10

12

6

არმაზი  მარნეული ^

3

1

0

2

0

2

0

80

:

063

+17

10

/

09

6

7

ჯიქი  გორი

4

1

0

3

1

1

0

56

:

090

-34

7

/

10

6

8

ვეფხვები  პატარძეული

4

1

0

3

0

1

0

68

:

117

-49

9

/

17

5

9

აკადემია  თბილისი

3

0

0

3

0

1

0

23

:

082

-59

2

/

12

1

10

არმია  თბილისი

3

0

0

3

0

1

0

39

:

099

-60

5

/

14

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  |  განრიგი (ა4)  |  დებულება  |  ტრანსფერები
სტატ’მოწინავენი  |  ოქმის სანახავად დაწკაპეთ ანგარიშზე  |  სქოლიო  |  განაცხადის სანახავად – გუნდის სახელზე

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

კაცთა ლიგების ყველა მოთამაშე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

 

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

არმია

14:57

აია $

31/08

17.00

ავჭალა

ამირხანაშვილი

მიქაბერიძე

არმაზი

38:15

ჯიქი

01/09

15.00

შევარდენი

ჩიხლაძე

დოლიძე

ხარები $

26:29

ლელო

01/09

17.00

რუსთავი

თევზაძე

ელოშვილი

ვეფხვები

22:47

ლოკომოტ $

02/09

15.00

რუსთავი

ამირხანაშვილი

ქერაშვილი

აკადემია

07:46

ბათუმი $

02/09

17.00

ავჭალა

მოგელაშვილი

ჯალაღონია

II ტური

ბათუმი $

08:15

ხარები

07/09

17.00

ბათუმი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ლელო

28:25

ვეფხვები $

08/09

15.00

ლელო

მოგელაშვილი

ელოშვილი

აია

31:27

არმაზი $

08/09

17.15

აია

თევზაძე

ჭიჭინაძე

ჯიქი $

21:06

აკადემია

09/09

15.00

გორი

ჩიხლაძე

ჯალაღონია

ლოკომოტ

21:08

არმია

09/09

17.15

ავჭალა

ამირხანაშვილი

მიქაბერიძე

III ტური

ლელო

13:26

ბათუმი

14/09

17.00

ლელო

თევზაძე

ელოშვილი

ხარები $

30:06

ჯიქი

15/09

15.00

რუსთავი

ამაშუკელი

დოლიძე

არმია $

17:21

ვეფხვები

15/09

17.15

ავჭალა

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

არმაზი $

15:17

ლოკომოტ

16/09

15.00

შევარდენი

ჩიხლაძე

ქერაშვილი

აკადემია $

10:15

აია

16/09

17.15

ავჭალა

მოგელაშვილი

მიქაბერიძე

IV ტური

ბათუმი $

25:0

ვეფხვები

21/09

17.00

ბათუმი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ჯიქი $

14:16

ლელო

22/09

15.00

გორი

გვირჯიშვილი

დოლიძე

აია $

15:22

ხარები

22/09

17.15

აია

აბულაშვილი

ჭიჭინაძე

არმია

+

არმაზი

23/09

15.00

ავჭალა

.

ჯალაღონია

ლოკომოტ

+

აკადემია

23/09

17.30

ავჭალა

.

მიქაბერიძე

V ტური

ლელო

აია

28/09

.

.

.

.

ბათუმი

ჯიქი

29/09

.

.

.

.

არმაზი

ვეფხვები

29/09

.

.

.

.

ხარები

ლოკომოტ

30/09

.

.

.

.

აკადემია

არმია

30/09

.

.

.

.

VI ტური

ვეფხვები

ჯიქი

5/10

.

.

.

.

აია

ბათუმი

6/10

.

.

.

.

ლოკომოტ

ლელო

6/10

.

.

.

.

არმია

ხარები

7/10

.

.

.

.

არმაზი

აკადემია

7/10

.

.

.

.

VII ტური

აკადემია

ვეფხვები

26-28/10

.

.

.

.

ჯიქი

აია

26-28/10

.

.

.

.

ბათუმი

ლოკომოტ

26-28/10

.

.

.

.

ლელო

არმია

26-28/10

.

.

.

.

ხარები

არმაზი

26-28/10

.

.

.

.

VIII ტური

ვეფხვები

აია

2-4/11

.

.

.

.

ლოკომოტ

ჯიქი

2-4/11

.

.

.

.

არმია

ბათუმი

2-4/11

.

.

.

.

არმაზი

ლელო

2-4/11

.

.

.

.

აკადემია

ხარები

2-4/11

.

.

.

.

IX ტური

ხარები

ვეფხვები

30/11-2/12

.

.

.

.

აია

ლოკომოტ

30/11-2/12

.

.

.

.

ჯიქი

არმია

30/11-2/12

.

.

.

.

ბათუმი

არმაზი

30/11-2/12

.

.

.

.

ლელო

აკადემია

30/11-2/12

.

.

.

.

მეორე წრე

X ტური

ლოკომოტ

ვეფხვები

21-22/12

.

.

.

.

აია

არმია

21-22/12

.

.

.

.

ჯიქი

არმაზი

21-22/12

.

.

.

.

ბათუმი

აკადემია

21-22/12

.

.

.

.

ლელო

ხარები

21-22/12

.

.

.

.

2019

XI ტური

ვეფხვები

ლელო

25-27/01

.

.

.

.

ხარები

ბათუმი

25-27/01

.

.

.

.

აკადემია

ჯიქი

25-27/01

.

.

.

.

არმაზი

აია

25-27/01

.

.

.

.

არმია

ლოკომოტ

25-27/01

.

.

.

.

XII ტური

ვეფხვები

არმია

/

.

.

.

.

ბათუმი

ლელო

/

.

.

.

.

ჯიქი

ხარები

/

.

.

.

.

აია

აკადემია

/

.

.

.

.

ლოკომოტ

არმაზი

/

.

.

.

.

XIII ტური

ვეფხვები

ბათუმი

/

.

.

.

.

ლელო

ჯიქი

/

.

.

.

.

ხარები

აია

/

.

.

.

.

აკადემია

ლოკომოტ

/

.

.

.

.

არმაზი

არმია

/

.

.

.

.

XIV ტური

ვეფხვები

არმაზი

/

.

.

.

.

ჯიქი

ბათუმი

/

.

.

.

.

აია

ლელო

/

.

.

.

.

ლოკომოტ

ხარები

/

.

.

.

.

არმია

აკადემია

/

.

.

.

.

XV ტური

ჯიქი

ვეფხვები

/

.

.

.

.

ბათუმი

აია

/

.

.

.

.

ლელო

ლოკომოტ

/

.

.

.

.

ხარები

არმია

/

.

.

.

.

აკადემია

არმაზი

/

.

.

.

.

XVI ტური

ვეფხვები

აკადემია

/

.

.

.

.

აია

ჯიქი

/

.

.

.

.

ლოკომოტ

ბათუმი

/

.

.

.

.

არმია

ლელო

/

.

.

.

.

არმაზი

ხარები

/

.

.

.

.

XVII ტური

აია

ვეფხვები

22-24/03

.

.

.

.

ჯიქი

ლოკომოტ

22-24/03

.

.

.

.

ბათუმი

არმია

22-24/03

.

.

.

.

ლელო

არმაზი

22-24/03

.

.

.

.

ხარები

აკადემია

22-24/03

.

.

.

.

XVIII ტური

ვეფხვები

ხარები

5-7/04

.

.

.

.

ლოკომოტ

აია

5-7/04

.

.

.

.

არმია

ჯიქი

5-7/04

.

.

.

.

არმაზი

ბათუმი

5-7/04

.

.

.

.

აკადემია

ლელო

5-7/04

.

.

.

.

 

პლეი’ოფი

I წრე  |  მესამედ’ფინალები

#3

მ1

#6

/

.

.

.

.

#4

მ2

#5

/

.

.

.

.

II წრე  |  შესარჩევი და გასავარდნი ფინალები

#1

შფ

#2

/

.

.

.

.

1+

გფ

მ2+

/

.

.

.

.

III წრე  |  წინასწარი ფინალი

შფ-

წფ

გფ+

/

.

.

.

.

IV წრე  |  დიდი ფინალი

შფ+

დფ

წფ+

/

.

.

.

.