განახლდა   12/05_2019 @ 21.13

06/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

ლელო

1

ბათუმი  ბათუმი

18

15

0

3

4

2

0

410

:

271

+139

47

/

33

66

2

ხარები  რუსთავი

18

13

1

4

3

3

0

341

:

268

+73

47

/

30

60

3

ლოკომოტივი  თბილისი

18

11

0

7

5

6

0

415

:

280

+135

54

/

25

55

4

აია  ქუთაისი ^

18

9

1

8

1

3

0

364

:

365

-1

45

/

47

42

5

არმაზი  მარნეული

18

8

1

9

4

4

0

380

:

303

+77

45

/

39

42

6

ლელო სარასენს  თბილ

18

8

0

10

1

4

0

297

:

337

-40

30

/

33

37

7

ჯიქი  გორი

18

6

1

11

3

7

0

322

:

340

-18

41

/

34

36

8

აკადემია  თბილისი

18

6

2

10

1

2

0

249

:

387

-138

26

/

50

31

9

ვეფხვები  პატარძეული

18

4

2

12

2

8

0

342

:

436

-94

43

/

58

30

10

არმია  თბილისი

18

6

0

12

0

4

0

273

:

406

-133

24

/

53

28

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განრიგი (ა4)  |  დებულება  |  ტრანსფერები  |  სტატ’მოწინავენი
ოქმის სანახავად დაწკაპეთ ანგარიშზე  |  სქოლიო  |  განაცხადის სანახავად – გუნდის სახელზე

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

კაცთა ლიგების ყველა მოთამაშე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

 

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

არმია

14:57

აია $

31/08

17.00

ავჭალა

ამირხანაშვილი

მიქაბერიძე

არმაზი

38:15

ჯიქი

01/09

15.00

შევარდენი

ჩიხლაძე

დოლიძე

ხარები $

26:29

ლელო

01/09

17.00

რუსთავი

თევზაძე

ელოშვილი

ვეფხვები

22:47

ლოკომოტ $

02/09

15.00

რუსთავი

ამირხანაშვილი

ქერაშვილი

აკადემია

07:46

ბათუმი $

02/09

17.00

ავჭალა

მოგელაშვილი

ჯალაღონია

II ტური

ბათუმი $

08:15

ხარები

07/09

17.00

ბათუმი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ლელო

28:25

ვეფხვები $

08/09

15.00

ლელო

მოგელაშვილი

ელოშვილი

აია

31:27

არმაზი $

08/09

17.15

ქუთაისი

თევზაძე

ჭიჭინაძე

ჯიქი $

21:06

აკადემია

09/09

15.00

გორი

ჩიხლაძე

ჯალაღონია

ლოკომოტ

21:08

არმია

09/09

17.15

ავჭალა

ამირხანაშვილი

მიქაბერიძე

III ტური

ლელო

13:26

ბათუმი

14/09

17.00

ლელო

თევზაძე

ელოშვილი

ხარები $

30:06

ჯიქი

15/09

15.00

რუსთავი

ამაშუკელი

დოლიძე

არმია $

17:21

ვეფხვები

15/09

17.15

ავჭალა

გვირჯიშვილი

ჯალაღონია

არმაზი $

15:17

ლოკომოტ

16/09

15.00

შევარდენი

ჩიხლაძე

ქერაშვილი

აკადემია $

10:15

აია

16/09

17.15

ავჭალა

მოგელაშვილი

მიქაბერიძე

IV ტური

ბათუმი $

25:00

ვეფხვები

21/09

17.00

ბათუმი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ჯიქი $

14:16

ლელო

22/09

15.00

გორი

გვირჯიშვილი

დოლიძე

აია $

15:22

ხარები

22/09

17.30

ქუთაისი

აბულაშვილი

ჭიჭინაძე

არმია

08:29

არმაზი $

23/09

15.00

ავჭალა

თევზაძე

ჯალაღონია

ლოკომოტ $

41:06

აკადემია

23/09

17.30

ავჭალა

ამაშუკელი

მიქაბერიძე

V ტური

ლელო

23:13

აია

28/09

17.00

ლელო

თევზაძე

ელოშვილი

არმაზი $

55:15

ვეფხვები

29/09

14.00

შევარდენი

ამაშუკელი

დოლიძე

ბათუმი

24:20

ჯიქი $

29/09

16.00

ბათუმი

აბულაშვილი

მარგველაშვილი

ხარები

13:07

ლოკომოტ $

30/09

15.00

რუსთავი

ჩიხლაძე

ჯალაღონია

აკადემია $

28:12

არმია

30/09

17.30

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

VI ტური

ჯიქი

14:13

ვეფხვები $

05/10

17.00

გორი

ჩიხლაძე

დოლიძე

ლელო $

20:21

ლოკომოტ

06/10

14.00

ლელო

გვირჯიშვილი

ელოშვილი

აია

10:34

ბათუმი $

06/10

16.00

ქუთაისი

ამაშუკელი

ჭიჭინაძე

ხარები $

29:31

არმია

07/10

15.00

რუსთავი

მოგელაშვილი

მიქაბერიძე

არმაზი $

36:12

აკადემია

07/10

17.15

შევარდენი

აბულაშვილი

ქერაშვილი

VII ტური

ლელო $

33:05

არმია

21/10

14.00

ლელო

ჩიხლაძე

მიქაბერიძე

ხარები

17:10

არმაზი $

21/10

16.00

რუსთავი

თევზაძე

დოლიძე

ბათუმი

23:20

ლოკომოტ $

22/10

15.00

ბათუმი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ჯიქი $

20:22

აია

22/10

17.30

გორი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

აკადემია

23:23

ვეფხვები

27/10

15.30

ავჭალა

ამაშუკელი

ელოშვილი

VIII ტური

ჯიქი $

16:19

ლოკომოტ

02/11

16.00

გორი

აბულაშვილი

დოლიძე

ვეფხვები $

22:27

აია

03/11

14.00

პატარძეული

მოგელაშვილი

ელოშვილი

არმია $

06:13

ბათუმი

03/11

16.30

რუსთავი

ჩიხლაძე

ქერაშვილი

აკადემია

22:15

ხარები $

04/11

14.00

გორი

თევზაძე

ჯალაღონია

არმაზი

15:06

ლელო

04/11

16.30

შევარდენი

ამაშუკელი

მიქაბერიძე

IX ტური

ბათუმი

20:15

არმაზი $

30/11

16.00

ბათუმი

გვირჯიშვილი

მარგველაშვილი

ჯიქი

11:06

არმია $

01/12

14.00

გორი

თევზაძე

ქერაშვილი

აია

14:28

ლოკომოტ

01/12

16.15

ქუთაისი

ამაშუკელი

ჭიჭინაძე

ლელო $

03:05

აკადემია

02/12

14.00

ლელო

ჩიხლაძე

მიქაბერიძე

ხარები

19:12

ვეფხვები $

02/12

16.15

რუსთავი

აბულაშვილი

დოლიძე

მეორე წრე

X ტური

ჯიქი

13:13

არმაზი

07/12

16.00

გორი

აბულაშვილი

ქერაშვილი

აია

26:17

არმია

08/12

15.00

ქუთაისი

გვირჯიშვილი

ჭიჭინაძე

ბათუმი

23:15

აკადემია

09/12

14.00

ბათუმი

გვირჯიშვილი

მარგველაშვილი

ლელო $

10:17

ხარები

09/12

16.15

ლელო

ამაშუკელი

დოლიძე

ლოკომოტ

19:32

ვეფხვები

23/12

14.00

რუსთავი

ამაშუკელი

ჯალაღონია

2019

XI ტური

არმია

09:28

ლოკომოტ $

25/01

16.00

შევარდენი

მოგელაშვილი

მიქაბერიძე

აკადემია

05:31

ჯიქი $

26/01

15.00

შევარდენი

ჩიხლაძე

ჯალაღონია

ხარები

13:08

ბათუმი $

26/01

15.00

რუსთავი

თევზაძე

მიქაბერიძე

ვეფხვები $

16:22

ლელო

27/01

13.30

პატარძეული

ამაშუკელი

ელოშვილი

არმაზი

03:17

აია

27/01

15.30

შევარდენი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

XII ტური

ჯიქი $

22:23

ხარები

01/02

16.00

გორი

აბულაშვილი

დოლიძე

ლოკომოტ $

26:03

არმაზი

02/02

13.30

შევარდენი

ჩიხლაძე

ჯალაღონია

ბათუმი

21:11

ლელო

02/02

15.30

ბათუმი

გვირჯიშვილი

მარგველაშვილი

აია

03:13

აკადემია

03/02

13.30

ქუთაისი

ამაშუკელი

ჭიჭინაძე

ვეფხვები $

20:23

არმია

03/02

15.30

პატარძეული

თევზაძე

ელოშვილი

XIII ტური

ლელო

09:29

ჯიქი $

08/02

16.00

ლელო

შერბან [რუმ]

ქერაშვილი

ვეფხვები

10:38

ბათუმი $

09/02

13.00

პატარძეული

ამაშუკელი

ჯალაღონია

ხარები

22:22

აია

09/02

13.00

რუსთავი

აბულაშვილი

დოლიძე

აკადემია

26:25

ლოკომოტ $

10/02

14.00

ავჭალა’ხელ

გვირჯიშვილი

მიქაბერიძე

არმაზი

05:28

არმია

10/02

16.00

შევარდ’ხელ

ამაშუკელი

ელოშვილი

XIV ტური

აია $

19:23

ლელო

21/02

15.00

ქუთაისი

თევზაძე

ჭიჭინაძე

ჯიქი

07:21

ბათუმი

21/02

17.00

გორი

გვირჯიშვილი

ელოშვილი

ვეფხვები $

29:05

არმაზი

22/02

15.00

პატარძეული

აბულაშვილი

ელოშვილი

ლოკომოტ $

25:06

ხარები

22/02

17.00

ავჭალა

ამაშუკელი

ჯალაღონია

არმია

15:05

აკადემია

24/02

14.30

ავჭალა

ჩიხლაძე

დოლიძე

XV ტური

ბათუმი

24:21

აია $

01/03

16.00

ბათუმი

ნჩაკაზა [აფრ]

მარგველაშვილი

ვეფხვები $

21:26

ჯიქი

02/03

13.30

პატარძეული

აბულაშვილი

ელოშვილი

აკადემია

15:23

არმაზი

02/03

15.30

ავჭალა

ამაშუკელი

დოლიძე

არმია $

13:18

ხარები

03/03

14.00

ავჭალა

თევზაძე

ჯალაღონია

ლოკომოტ $

08:09

ლელო

03/03

16.00

შევარდენი

ჩიხლაძე

ქერაშვილი

XVI ტური

არმია

29:15

ლელო

22/03

16.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

დოლიძე

არმაზი

03:19

ხარები $

23/03

14.00

ვაზისუბანი

თევზაძე

ჯალაღონია

აია

23:17

ჯიქი $

23/03

16.00

ქუთაისი

ნჩაკაზა [აფრ]

ჭიჭინაძე

ვეფხვები

17:17

აკადემია

24/03

14.00

პატარძეული

ამაშუკელი

ჯალაღონია

ლოკომოტ $

16:18

ბათუმი

24/03

16.00

ავჭალა

აბულაშვილი

ქერაშვილი

XVII ტური

ლელო

07:26

არმაზი

29/03

16.00

ლელო

ინგლიშ [უელ]

დოლიძე

ლოკომოტ

32:23

ჯიქი

30/03

14.00

ავჭალა

ჯოუნზ [უელ]

ელოშვილი

ბათუმი

30:13

არმია

30/03

16.00

ბათუმი

ნჩაკაზა [აფრ]

მარგველაშვილი

ხარები $

18:12

აკადემია $

31/03

13.45

რუსთავი

ჩიხლაძე

ჯალაღონია

აია

12:31

ვეფხვები $

31/03

16.00

ქუთაისი

თევზაძე

ჭიჭინაძე

XVIII ტური

ვეფხვები $

13:19

ხარები

06/04

15.30

პატარძეული

თევზაძე

ელოშვილი

ლოკომოტ $

15:17

აია

06/04

15.30

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

არმია

19:17

ჯიქი $

06/04

15.30

ავჭალა

აბულაშვილი

ჯალაღონია

არმაზი $

59:08

ბათუმი

06/04

15.30

ვაზისუბანი

ჩიხლაძე

დოლიძე

აკადემია

22:20

ლელო $

06/04

15.50

ნუცუბიძე

ამაშუკელი

მიქაბერიძე

 

 

პლეი’ოფი

სქემა

I წრე  |  მესამედ’ფინალები

ლოკომოტ #3

21:17

ლელო #6

13/04

16.00

ავჭალა

ამაშუკელი

ელოშვილი

აია #4

26:30

არმაზი #5

14/04

16.00

ქუთაისი

გვირჯიშვილი

ჭიჭინაძე

II წრე  |  შესარჩევი და გასავარდნი ფინალები

ბათუმი #1

32:10

ხარები #2

20/04

16.00

ბათუმი

ჩიხლაძე

მარგველაშვილი

ლოკომოტ #3

20:21

არმაზი #5

21/04

16.00

ავჭალა

აბულაშვილი

დოლიძე

III წრე  |  წინასწარი ფინალი

ხარები

27:21

არმაზი

05/05

16.00

რუსთავი თევზაძე ელოშვილი

IV წრე  |  დიდი ფინალი

ბათუმი

36:11

ხარები

12/05

18.00

ბათუმი

ამაშუკელი

მარგველაშვილი

 

კიბე:  1 ბათუმი, 2 ხარები, 3 არმაზი
4 ლოკომოტივი, 5 აია, 6 ლელო, 7 ჯიქი, 8 აკადემია –
9 ვეფხვები, 10 არმია