განახლდა   31/05_2019 @ 12.43

30/05

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

აია  ქუთაისი

14

14

0

0

10

0

0

587

:

191

+396

66

2

ლელო სარასენს  თბილისი

14

10

0

4

9

3

0

634

:

173

+461

52

3

ვეფხვები  პატარძეული

14

10

0

4

4

0

0

426

:

244

+182

44

4

ლოკომოტივი  თბილისი

14

6

0

8

5

2

0

403

:

426

-23

31

5

აკადემია  თბილისი

14

6

0

8

3

2

0

271

:

342

-71

29

6

ბათუმი  ბათუმი

14

6

0

8

3

1

0

235

:

389

-154

28

7

ხარები  რუსთავი

14

3

0

11

3

1

0

225

:

410

-185

16

8

ჯიქი  გორი

14

1

0

13

1

1

0

103

:

709

-606

6

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  |  განრიგი (ა4)  |  დებულება

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

აკადემია

18:16

ბათუმი $

10/09

15.00

ავჭალა

ჭანუყვაძე

ჯალაღონია

აია $

39:10

ლოკომოტ

10/09

17.00

ქუთაისი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

ხარები

0:31

ლელო $

10/09

17.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

ვეფხვები $

73:0

ჯიქი

11/09

17.00

პატარძეული

ელოშვილი

ღიბრაძე

II ტური

ბათუმი

17:3

ხარები

24/09

16.00

ბათუმი

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

აია $

43:7

ლელო

24/09

17.00

ქუთაისი

მჟავანაძე

ფულარია

ჯიქი

8:52

აკადემია $

24/09

18.30

ავჭალა

ლემონჯავა

მგელაძე

ლოკომოტ $

36:38

ვეფხვები

25/09

15.00

ავჭალა

ჭანუყვაძე

ჩიტალაძე

V- ტური

ბათუმი $

31:0

ჯიქი

29/09

18.00

ბათუმი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

III ტური

ლელო $

62:3

ბათუმი

13/10

12.00

III მასივი

ჭანუყვაძე

ფურცელაძე

ვეფხვები

17:28

აია

13/10

15.00

პატარძეული

ელოშვილი

ცხვედიანი

ხარები $

59:5

ჯიქი

14/10

15.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

აკადემია

28:24

ლოკომოტ $

14/10

19.00

ავჭალა

ლომსაძე

გაბაძე

IV ტური

ვეფხვები

19:5

აკადემია

19/10

17.00

ავჭალა

პოღოსიანი

ქოპილაშვილი

ჯიქი

0:131

ლელო $

28/10

15.00

III მასივი

აქუბარდია

გოგიჩაიშვილი

აია $

64:10

ბათუმი

28/10

16.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

ლოკომოტ $

48:7

ხარები

28/10

17.00

ავჭალა

ლემონჯავა

ჩიტალაძე

V ტური

აკადემია

15:31

აია

09/11

14.30

ავჭალა

ელოშვილი

გოგეშვილი

ლელო $

52:21

ლოკომოტ

10/11

14.00

III მასივი

პოღოსიანი

სალთხუციშვილი

ხარები

5:49

ვეფხვები $

11/11

17.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

VI ტური

აია $

44:12

ჯიქი

16/11

14.00

ქუთაისი

მჟავანაძე

ჩიხლაძე

ვეფხვები

10:8

ლელო $

17/11

13.00

III მასივი

ცაგარეიშვილი

ქოპილაშვილი

აკადემია $

43:0

ხარები

18/11

17.00

ავჭალა

აქუბარდია

ჩიტალაძე

ლოკომოტ $

40:12

ბათუმი

19/11

13.30

III მასივი

საჯაია

ჩიტალაძე

VII ტური

ლელო

22:20

აკადემია $

24/11

14.00

III მასივი

ბიბიჩაძე

ფურცელაძე

ბათუმი

13:31

ვეფხვები $

25/11

13.00

ბათუმი

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

ხარები

5:24

აია $

25/11

15.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

ჯიქი

10:52

ლოკომოტ $

27/11

14.00

გორი

ჩიხლაძე

გაბაძე

2019

მეორე წრე

VIII ტური

ჯიქი $

26:8

ვეფხვები

13/01

14.00

გორი

ჩიხლაძე

აბაშიძე

ლელო $

65:7

ხარები

13/01

14.00

III მასივი

აბულაშვილი

მგელაძე

IX ტური

ვეფხვები

26:38

ლოკომოტ

20/01

15.00

შევარდენი

მოგელაშვილი

მგელაძე

აკადემია

27:20

ჯიქი $

20/01

15.00

ნუცუბიძე

მჟავანაძე

აბაშიძე

ხარები $

17:22

ბათუმი

26/01

11.20

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

XII- ტური

აია $

42:10

აკადემია

03/02

15.30

ქუთაისი

მშვენიერაძე

ფულარია

X ტური

ჯიქი

10:53

ხარები $

10/02

13.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

ლოკომოტ $

60:5

აკადემია

15/02

15.30

ავჭალა

მოგელაშვილი

ფურცელაძე

ბათუმი

0:32

ლელო $

15/02

18.00

ბათუმი

ბიბიჩაძე

შავგულიძე

XI ტური

ლელო $

88:0

ჯიქი

09/03

14.30

III მასივი

ლემონჯავა

გოგიჩაიშვილი

აკადემია $

14:21

ვეფხვები

10/03

15.00

შევარდენი

ცაგარეიშვილი

გაბაძე

ბათუმი

26:50

აია $

13/03

15.00

ბათუმი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

XII ტური

ლოკომოტ

15:67

ლელო $

15/03

15.00

შევარდენი

ლემონჯავა

ქოპილაშვილი

ვეფხვები

24:13

ხარები

15/03

15.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

ჯიქი

0:12

ბათუმი

18/03

15.00

ავჭალა

ცაგარეიშვილი

აბაშიძე

VIII+ | X+ ტური

ბათუმი $

47:12

აკადემია

30/03

18.00

ბათუმი

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

აია

39:29

ვეფხვები

31/03

13.00

ქუთაისი

მჟავანაძე

ჩიხლაძე

VIII++ ტური

ლოკომოტ

14:66

აია $

15/04

15.00

შევარდენი

მოგელაშვილი

ჯალაღონია

XIII ტური

ხარები

3:17

აკადემია $

19/04

17.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

ჯიქი

0:54

აია $

23/04

15.00

ავჭალა

ცაგარეიშვილი

გაბაძე

ბათუმი $

26:5

ლოკომოტ

25/04

17.00

ბათუმი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

XIV ტური

ლოკომოტ $

25:12

ჯიქი

10/05

14.00

ავჭალა

ლემონჯავა

აბაშიძე

აკადემია

5:29

ლელო $

17/05

20.00

ნუცუბიძე

თევზაძე

მგელაძე

ვეფხვები $

55:0

ბათუმი

18/05

15.00

პატარძეული

ცაგარეიშვილი

აბაშიძე

XI+ ტური

ხარები $

38:15

ლოკომოტ

19/05

11.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

IX+ ტური

ლელო $

21:23

აია

22/05

17.00

III მასივი

ცაგარეიშვილი

მგელაძე

XIII+ ტური

ლელო $

19:26

ვეფხვები

28/05

12.45

პატარძეული

აქუბარდია

აბაშიძე

XIV+ ტური

აია $

40:15

ხარები

30/05

17.00

ქუთაისი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი