განახლდა   16/12_2018 @ 18.45

16/12

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

იუნკერები  კიკეთი

9

8

0

1

8

0

0

383

:

092

+291

40

2

ყოჩები  ბოლნისი ^

9

8

0

1

7

0

0

442

:

094

+348

39

3

არესი  ქუთაისი

9

8

0

1

7

0

0

367

:

081

+286

39

4

არწივები  ოზურგეთი ^

9

4

0

5

2

0

0

89

:

243

-154

18

5

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

9

4

0

5

1

1

0

170

:

229

-59

18

6

დინამო  თბილისი

9

2

0

7

2

3

0

152

:

218

-66

13

7

ივერია კოლხი რაინდები  ფოთი

9

2

0

7

1

2

0

115

:

448

-333

11

8

ბაგრატი  ქუთაისი

9

0

0

9

0

1

1

52

:

365

-313

0

^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  განრიგი (ა4)  |  დებულება  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

კაცთა ლიგების ყველა მოთამაშე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ტაო $

42:10

ბაგრატი

06/10

16.00

ასპინძა

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

დინამო

10:35

იუნკერები $

06/10

16.30

შევარდენი

ჩიხლაძე

ჩიტალაძე

ივრ’კოლ’რა

7:47

ყოჩები $

07/10

13.00

ფოთი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

არწ’ოზურ

3:19

არესი $

07/10

16.00

ბათუმი

საჯაია

ზიბზიბაძე

II ტური

ბაგრატი

18:32

ივრ’კოლ’რა $

13/10

15.00

ქუთაისი

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

ტაო

15:36

იუნკერები $

13/10

16.00

ასპინძა

საჯაია

შავგულიძე

არესი

27:26

დინამო $

14/10

14.00

ქუთაისი

მშვენიერაძე

ფულარია

ყოჩები $

74:5

არწ’ოზურ

14/10

15.00

ავჭალა

ჭანუყვაძე

მგელაძე

III ტური

არწ’ოზურ $

X:0

ბაგრატი -1

20/10

15.00

ოზურგეთი

საჯაია

ნიქაბაძე

იუნკერები

3:28

არესი $

21/10

13.00

შევარდენი

მოგელაშვილი

გაბაძე

ივრ’კოლ’რა $

20:22

ტაო

21/10

15.00

ფოთი

მჟავანაძე

შავგულიძე

დინამო

3:45

ყოჩები $

21/10

17.30

შევარდენი

მოგელაშვილი

მგელაძე

IV ტური

ტაო

13:29

არესი $

27/10

16.00

ასპინძა

საჯაია

ზიბზიბაძე

ივრ’კოლ’რა $

19:26

არწ’ოზურ $

27/10

18.00

ფოთი

მჟავანაძე

შავგულიძე

ყოჩები

3:28

იუნკერები $

28/10

13.00

ავჭალა

აბულაშვილი

მგელაძე

ბაგრატი

5:25

დინამო $

28/10

15.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

V ტური

არესი

17:28

ყოჩები

10/11

13.00

ქუთაისი

თევზაძე

მარგველაშვილი

დინამო $

51:13

ივრ’კოლ’რა

11/11

12.30

შევარდენი

ჭანუყვაძე

მგელაძე

არწ’ოზურ

20:14

ტაო $

11/11

13.00

ოზურგეთი

მშვენიერაძე

შავგულიძე

იუნკერები $

83:3

ბაგრატი

11/11

15.00

შევარდენი

საჯაია

ქოპილაშვილი

VI ტური

ტაო

20:33

ყოჩები $

17/11

13.00

ასპინძა

საჯაია

შავგულიძე

არწ’ოზურ

18:13

დინამო $

17/11

16.00

ბათუმი

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ბაგრატი

0:57

არესი $

18/11

14.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

ივრ’კოლ’რა

7:78

იუნკერები $

18/11

16.30

ფოთი

მშვენიერაძე

ნიქაბაძე

VII ტური

არესი $

119:5

ივრ’კოლ’რა

24/11

13.30

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

ყოჩები $

97:0

ბაგრატი

24/11

14.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

გაბაძე

იუნკერები $

31:0

არწ’ოზურ

24/11

16.00

შევარდენი

საჯაია

გოგეშვილი

დინამო $

12:13

ტაო

25/11

13.00

ავჭალა

მოგელაშვილი

ბუაჩიძე

მეორე წრე

VIII ტური

არესი $

37:3

არწ’ოზურ

08/12

12.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

ყოჩები $

79:0

ივრ’კოლ’რა

08/12

16.00

შევარდენი

საჯაია

მგელაძე

იუნკერები $

28:12

დინამო

09/12

15.00

შევარდენი

მჟავანაძე

გაბაძე

ბაგრატი

8:17

ტაო

09/12

15.00

ქუთაისი

მშვენიერაძე

ფულარია

IX ტური

არწ’ოზურ

14:36

ყოჩები $

15/12

14.00

ბათუმი

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

იუნკერები $

61:14

ტაო

15/12

15.00

შევარდენი

ჭანუყვაძე

დოლიძე

დინამო

0:34

არესი $

16/12

15.00

შევარდენი

მოგელაშვილი

მგელაძე

ივრ’კოლ’რა

12:8

ბაგრატი $

16/12

16.00

ფოთი

საჯაია

მარგველაშვილი

2019

X ტური

ტაო

ივრ’კოლ’რა

16-17/02

.

.

.

.

არესი

იუნკერები

16-17/02

.

.

.

.

ყოჩები

დინამო

16-17/02

.

.

.

.

ბაგრატი

არწ’ოზურ

16-17/02

.

.

.

.

XI ტური

არესი

ტაო

23-24/02

.

.

.

.

იუნკერები

ყოჩები

23-24/02

.

.

.

.

დინამო

ბაგრატი

23-24/02

.

.

.

.

არწ’ოზურ

ივრ’კოლ’რა

23-24/02

.

.

.

.

XII ტური

ტაო

არწ’ოზურ

9-10/03

.

.

.

.

ყოჩები

არესი

9-10/03

.

.

.

.

ბაგრატი

იუნკერები

9-10/03

.

.

.

.

ივრ’კოლ’რა

დინამო

9-10/03

.

.

.

.

XIII ტური

ყოჩები

ტაო

16-17/03

.

.

.

.

არესი

ბაგრატი

16-17/03

.

.

.

.

იუნკერები

ივრ’კოლ’რა

16-17/03

.

.

.

.

დინამო

არწ’ოზურ

16-17/03

.

.

.

.

XIV ტური

ტაო

დინამო

30-31/03

.

.

.

.

ბაგრატი

ყოჩები

30-31/03

.

.

.

.

ივრ’კოლ’რა

არესი

30-31/03

.

.

.

.

არწ’ოზურ

იუნკერები

30-31/03

.

.

.

.

პირველ’ადგილოსანი პირდაპირ ავა დიდ 10-ში

დიდ 10-ში ასვლაზე

პ2

დ9

13-14/04

.

.

.

.

დ9

პ2

20-21/04

.

.

.

.

ამ წყვილის გამარჯვებულიც ავა | დარჩება დიდ 10-ში