განახლდა   16/11_2018 @ 15.34

11/11

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

იუნკერები  კიკეთი

5

4

0

1

4

0

0

185

:

059

+126

20

2

ყოჩები  ბოლნისი ^

5

4

0

1

3

0

0

197

:

060

+137

19

3

არესი  ქუთაისი

5

4

0

1

3

0

0

120

:

073

+47

19

4

არწივები  ოზურგეთი

5

3

0

2

2

0

0

54

:

126

-72

14

5

დინამო  თბილისი

5

2

0

3

2

1

0

115

:

125

-10

11

6

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

5

2

0

3

1

1

0

106

:

115

-9

10

7

ივერია კოლხი რაინდები  ფოთი

5

1

0

4

1

2

0

91

:

164

-73

7

8

ბაგრატი  ქუთაისი

5

0

0

5

0

0

1

36

:

182

-146

-1

^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  განრიგი (ა4)  |  დებულება  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

კაცთა ლიგების ყველა მოთამაშე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ტაო $

42:10

ბაგრატი

6/10

16.00

ასპინძა

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

დინამო

10:35

იუნკერები $

6/10

16.30

შევარდენი

ჩიხლაძე

ჩიტალაძე

ივერია

7:47

ყოჩები $

7/10

13.00

ფოთი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

არწ’ოზურ

3:19

არესი $

7/10

16.00

ბათუმი

საჯაია

ზიბზიბაძე

II ტური

ბაგრატი

18:32

ივერია $

13/10

15.00

ქუთაისი

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

ტაო

15:36

იუნკერები $

13/10

16.00

ასპინძა

საჯაია

შავგულიძე

არესი

27:26

დინამო $

14/10

14.00

ქუთაისი

მშვენიერაძე

ფულარია

ყოჩები $

74:5

არწ’ოზურ

14/10

15.00

ავჭალა

ჭანუყვაძე

მგელაძე

III ტური

არწ’ოზურ $

X:0

ბაგრატი -1

20/10

15.00

ოზურგეთი

საჯაია

ნიქაბაძე

იუნკერები

3:28

არესი $

21/10

13.00

შევარდენი

მოგელაშვილი

გაბაძე

ივერია $

20:22

ტაო

21/10

15.00

ფოთი

მჟავანაძე

შავგულიძე

დინამო

3:45

ყოჩები $

21/10

17.30

შევარდენი

მოგელაშვილი

მგელაძე

IV ტური

ტაო

13:29

არესი $

27/10

16.00

ასპინძა

საჯაია

ზიბზიბაძე

ივერია $

19:26

არწ’ოზურ $

27/10

18.00

ფოთი

მჟავანაძე

შავგულიძე

ყოჩები

3:28

იუნკერები $

28/10

13.00

ავჭალა

აბულაშვილი

მგელაძე

ბაგრატი

5:25

დინამო $

28/10

15.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

V ტური

არესი

17:28

ყოჩები

10/11

13.00

ქუთაისი

თევზაძე

მარგველაშვილი

დინამო $

51:13

ივერია

11/11

12.30

შევარდენი

ჭანუყვაძე

მგელაძე

არწ’ოზურ

20:14

ტაო $

11/11

13.00

ოზურგეთი

მშვენიერაძე

შავგულიძე

იუნკერები $

83:3

ბაგრატი

11/11

15.00

შევარდენი

საჯაია

ქოპილაშვილი

VI ტური

ტაო

ყოჩები

17/11

13.00

ასპინძა

.

.

არწ’ოზურ

დინამო

17/11

16.00

ბათუმი

.

.

ბაგრატი

არესი

18/11

14.00

ქუთაისი

.

.

ივერია

იუნკერები

18/11

16.30

ფოთი

.

.

VII ტური

დინამო

ტაო

24-25/11

.

.

.

.

ყოჩები

ბაგრატი

24-25/11

.

.

.

.

არესი

ივერია

24-25/11

.

.

.

.

იუნკერები

არწ’ოზურ

24-25/11

.

.

.

.

მეორე წრე

VIII ტური

ბაგრატი

ტაო

8-9/12

.

.

.

.

ყოჩები

ივერია

8-9/12

.

.

.

.

არესი

არწ’ოზურ

8-9/12

.

.

.

.

იუნკერები

დინამო

8-9/12

.

.

.

.

IX ტური

იუნკერები

ტაო

15-16/12

.

.

.

.

დინამო

არესი

15-16/12

.

.

.

.

არწ’ოზურ

ყოჩები

15-16/12

.

.

.

.

ივერია

ბაგრატი

15-16/12

.

.

.

.

2019

X ტური

ტაო

ივერია

16-17/02

.

.

.

.

არესი

იუნკერები

16-17/02

.

.

.

.

ყოჩები

დინამო

16-17/02

.

.

.

.

ბაგრატი

არწ’ოზურ

16-17/02

.

.

.

.

XI ტური

არესი

ტაო

23-24/02

.

.

.

.

იუნკერები

ყოჩები

23-24/02

.

.

.

.

დინამო

ბაგრატი

23-24/02

.

.

.

.

არწ’ოზურ

ივერია

23-24/02

.

.

.

.

XII ტური

ტაო

არწ’ოზურ

9-10/03

.

.

.

.

ყოჩები

არესი

9-10/03

.

.

.

.

ბაგრატი

იუნკერები

9-10/03

.

.

.

.

ივერია

დინამო

9-10/03

.

.

.

.

XIII ტური

ყოჩები

ტაო

16-17/03

.

.

.

.

არესი

ბაგრატი

16-17/03

.

.

.

.

იუნკერები

ივერია

16-17/03

.

.

.

.

დინამო

არწ’ოზურ

16-17/03

.

.

.

.

XIV ტური

ტაო

დინამო

30-31/03

.

.

.

.

ბაგრატი

ყოჩები

30-31/03

.

.

.

.

ივერია

არესი

30-31/03

.

.

.

.

არწ’ოზურ

იუნკერები

30-31/03

.

.

.

.

პირველ’ადგილოსანი პირდაპირ ავა დიდ 10-ში

დიდ 10-ში ასვლაზე

პ2

დ9

13-14/04

.

.

.

.

დ9

პ2

20-21/04

.

.

.

.

ამ წყვილის გამარჯვებულიც ავა | დარჩება დიდ 10-ში