განახლდა   03/09_2018 @ 14.18

6/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ბაგრატი  ქუთაისი

0

0

0

0

0

0

0

0

:

0

=0

0

1

ყოჩები  ბოლნისი

0

0

0

0

0

0

0

0

:

0

=0

0

1

არესი  ქუთაისი

0

0

0

0

0

0

0

0

:

0

=0

0

1

იუნკერები  კიკეთი

0

0

0

0

0

0

0

0

:

0

=0

0

1

დინამო  თბილისი

0

0

0

0

0

0

0

0

:

0

=0

0

1

არწივები  ოზურგეთი

0

0

0

0

0

0

0

0

:

0

=0

0

1

ივერია კოლხი რაინდები  ფოთი

0

0

0

0

0

0

0

0

:

0

=0

0

1

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

0

0

0

0

0

0

0

0

:

0

=0

0

^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  | განრიგი (ა4)  |  დებულება
    განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ტაო

ბაგრატი

6-7/10

.

.

.

.

ივერია

ყოჩები

6-7/10

.

.

.

.

არწივები

არესი

6-7/10

.

.

.

.

დინამო

იუნკერები

6-7/10

.

.

.

.

II ტური

ტაო

იუნკერები

13-14/10

.

.

.

.

არესი

დინამო

13-14/10

.

.

.

.

ყოჩები

არწივები

13-14/10

.

.

.

.

ბაგრატი

ივერია

13-14/10

.

.

.

.

III ტური

ივერია

ტაო

20-21/10

.

.

.

.

იუნკერები

არესი

20-21/10

.

.

.

.

დინამო

ყოჩები

20-21/10

.

.

.

.

არწივები

ბაგრატი

20-21/10

.

.

.

.

IV ტური

ტაო

არესი

27-28/10

.

.

.

.

ყოჩები

იუნკერები

27-28/10

.

.

.

.

ბაგრატი

დინამო

27-28/10

.

.

.

.

ივერია

არწივები

27-28/10

.

.

.

.

V ტური

არწივები

ტაო

10-11/11

.

.

.

.

არესი

ყოჩები

10-11/11

.

.

.

.

იუნკერები

ბაგრატი

10-11/11

.

.

.

.

დინამო

ივერია

10-11/11

.

.

.

.

VI ტური

ტაო

ყოჩები

17-18/11

.

.

.

.

ბაგრატი

არესი

17-18/11

.

.

.

.

ივერია

იუნკერები

17-18/11

.

.

.

.

არწივები

დინამო

17-18/11

.

.

.

.

VII ტური

დინამო

ტაო

24-25/11

.

.

.

.

ყოჩები

ბაგრატი

24-25/11

.

.

.

.

არესი

ივერია

24-25/11

.

.

.

.

იუნკერები

არწივები

24-25/11

.

.

.

.

მეორე წრე

VIII ტური

ბაგრატი

ტაო

8-9/12

.

.

.

.

ყოჩები

ივერია

8-9/12

.

.

.

.

არესი

არწივები

8-9/12

.

.

.

.

იუნკერები

დინამო

8-9/12

.

.

.

.

IX ტური

იუნკერები

ტაო

15-16/12

.

.

.

.

დინამო

არესი

15-16/12

.

.

.

.

არწივები

ყოჩები

15-16/12

.

.

.

.

ივერია

ბაგრატი

15-16/12

.

.

.

.

2019

X ტური

ტაო

ივერია

16-17/02

.

.

.

.

არესი

იუნკერები

16-17/02

.

.

.

.

ყოჩები

დინამო

16-17/02

.

.

.

.

ბაგრატი

არწივები

16-17/02

.

.

.

.

XI ტური

არესი

ტაო

23-24/02

.

.

.

.

იუნკერები

ყოჩები

23-24/02

.

.

.

.

დინამო

ბაგრატი

23-24/02

.

.

.

.

არწივები

ივერია

23-24/02

.

.

.

.

XII ტური

ტაო

არწივები

9-10/03

.

.

.

.

ყოჩები

არესი

9-10/03

.

.

.

.

ბაგრატი

იუნკერები

9-10/03

.

.

.

.

ივერია

დინამო

9-10/03

.

.

.

.

XIII ტური

ყოჩები

ტაო

16-17/03

.

.

.

.

არესი

ბაგრატი

16-17/03

.

.

.

.

იუნკერები

ივერია

16-17/03

.

.

.

.

დინამო

არწივები

16-17/03

.

.

.

.

XIV ტური

ტაო

დინამო

30-31/03

.

.

.

.

ბაგრატი

ყოჩები

30-31/03

.

.

.

.

ივერია

არესი

30-31/03

.

.

.

.

არწივები

იუნკერები

30-31/03

.

.

.

.

პირველ’ადგილოსანი პირდაპირ ავა დიდ 10-ში

დიდ 10-ში ასვლაზე

პ2

დ9

13-14/04

.

.

.

.

დ9

პ2

20-21/04

.

.

.

.

ამ წყვილის გამარჯვებულიც ავა | დარჩება დიდ 10-ში