დებულება  |  კაცთა ლიგების ყველა მოთამაშე

განახლდა   22/09_2018 @ 18.29

აღმოსავლეთი

22/09

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

2

2

0

0

1

0

0

42

:

16

+26

9

2

თელავი  თელავი

2

1

0

1

1

1

0

47

:

16

+31

6

3

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

1

1

0

0

1

0

0

24

:

16

+8

5

4

წიქარა  თბილისი

2

1

0

1

1

0

0

29

:

54

-25

5

5

დევები  თბილისი

1

0

0

1

0

0

0

7

:

26

-19

0

6

სტუ  თბილისი

2

0

0

2

0

0

0

32

:

53

-21

0

  განრიგი (ა4)  |  ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

იბერ'სპორტ $

24:16

სტუ

15/09

13.00

ხვამლი

მჟავანაძე

მგელაძე

წიქარა

0:38

თელავი $

15/09

16.00

ვარკეთილი

მჟავანაძე

ჩიტალაძე

ყაზბეგი $

26:7

დევები

16/09

16.00

სტეფან’წმ

ცაგარეიშვილი

სალთხუციშვილი

II ტური

წიქარა $

29:16

სტუ

22/09

16.00

ვარკეთილი

ცაგარეიშვილი

ჩიტალაძე

ყაზბეგი

16:9

თელავი $

22/09

16.00

სტეფან’წმ

მოგელაშვილი

გაბაძე

დევები

იბერ'სპორტ

23/09

17.00

ხვამლი

.

მგელაძე

III ტური

ყაზბეგი

წიქარა

29-30/09

.

.

.

.

სტუ

დევები

29-30/09

.

.

.

.

იბერ'სპორტ

თელავი

29-30/09

.

.

.

.

IV ტური

წიქარა

დევები

13-14/10

.

.

.

.

თელავი

სტუ

13-14/10

.

.

.

.

ყაზბეგი

იბერ'სპორტ

13-14/10

.

.

.

.

V ტური

იბერ'სპორტ

წიქარა

20-21/10

.

.

.

.

დევები

თელავი

20-21/10

.

.

.

.

სტუ

ყაზბეგი

20-21/10

.

.

.

.

მეორე წრე

VI ტური

თელავი

წიქარა

3-4/11

.

.

.

.

დევები

ყაზბეგი

3-4/11

.

.

.

.

სტუ

იბერ'სპორტ

3-4/11

.

.

.

.

VII ტური

სტუ

წიქარა

10-11/11

.

.

.

.

იბერ'სპორტ

დევები

10-11/11

.

.

.

.

თელავი

ყაზბეგი

10-11/11

.

.

.

.

VIII ტური

წიქარა

ყაზბეგი

17-18/11

.

.

.

.

დევები

სტუ

17-18/11

.

.

.

.

თელავი

იბერ'სპორტ

17-18/11

.

.

.

.

2019

IX ტური

დევები

წიქარა

16-17/02

.

.

.

.

სტუ

თელავი

16-17/02

.

.

.

.

იბერ'სპორტ

ყაზბეგი

16-17/02

.

.

.

.

X ტური

წიქარა

იბერ'სპორტ

23-24/02

.

.

.

.

თელავი

დევები

23-24/02

.

.

.

.

ყაზბეგი

სტუ

23-24/02

.

.

.

.

დასავლეთი

პლეი’ოფი