დებულება  |  კაცთა ლიგების ყველა მოთამაშე

განახლდა   24/02_2019 @ 16.15

აღმოსავლეთი

24/02

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

10

9

0

1

7

0

0

450

:

088

+362

43

2

დევები  თბილისი

10

7

1

2

4

1

0

295

:

145

+150

35

3

თელავი  თელავი

10

6

1

3

5

3

0

418

:

125

+293

34

4

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

10

5

0

5

4

1

0

347

:

218

+129

25

5

წიქარა  თბილისი ^

10

2

0

8

2

0

10

141

:

533

-392

0

6

სტუ  თბილისი

10

0

0

10

0

0

0

90

:

632

-542

0

  განრიგი (ა4)  |  ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

იბერ'სპორტ $

24:16

სტუ

15/09

13.00

ხვამლი

მჟავანაძე

მგელაძე

წიქარა

0:38

თელავი $

15/09

16.00

ვარკეთილი

მჟავანაძე

ჩიტალაძე

ყაზბეგი $

26:7

დევები

16/09

16.00

სტეფან’წმ

ცაგარეიშვილი

სალთხუციშვილი

II ტური

წიქარა $

29:16

სტუ

22/09

16.00

ვარკეთილი

ცაგარეიშვილი

ჩიტალაძე

ყაზბეგი

16:9

თელავი $

22/09

16.00

სტეფან’წმ

მოგელაშვილი

გაბაძე

დევები

19:17

იბერ'სპორტ $

23/09

17.00

ხვამლი

ლემონჯავა

მგელაძე

III ტური

სტუ

14:38

დევები $

29/09

15.30

ხვამლი

ელოშვილი

გაბაძე

იბერ'სპორტ

17:35

თელავი

29/09

16.00

ვარკეთილი

აქუბარდია

ქოპილაშვილი

ყაზბეგი $

45:7

წიქარა

30/09

15.00

სტეფან’წმ

ლემონჯავა

მგელაძე

IV ტური

წიქარა -10

12:51

დევები $

13/10

20.00

ხვამლი

ჭანუყვაძე

გაბაძე

ყაზბეგი $

41:14

იბერ'სპორტ

14/10

15.00

ვარკეთილი

ელოშვილი

გოგეშვილი

თელავი $

55:6

სტუ

14/10

20.00

ხვამლი

ლემონჯავა

ქოპილაშვილი

V ტური

იბერ'სპორტ $

48:12

წიქარა

20/10

15.30

ვარკეთილი

აქუბარდია

გოგიჩაიშვილი

დევები

26:26

თელავი

21/10

17.00

ხვამლი

გვირჯიშვილი

ჩიტალაძე

სტუ

5:78

ყაზბეგი $

21/10

20.15

ხვამლი

პოღოსიანი

ქოპილაშვილი

მეორე წრე

VI ტური

თელავი $

134:7

წიქარა

3/11

16.00

ნაფარეული

აქუბარდია

სალთხუციშვილი

დევები

18:10

ყაზბეგი

4/11

17.00

ხვამლი

პოღოსიანი

გოგიჩაიშვილი

სტუ

6:116

იბერ'სპორტ $

4/11

19.00

ხვამლი

ელოშვილი

გოგიჩაიშვილი

VII ტური

თელავი $

20:22

ყაზბეგი

11/11

15.00

ნაფარეული

მჟავანაძე

ფურცელაძე

სტუ

17:59

წიქარა $

11/11

15.00

ვარკეთილი

ელოშვილი

გოგიჩაიშვილი

VIII ტური

წიქარა

0:38

ყაზბეგი $

18/11

15.00

ვარკეთილი

ჭანუყვაძე

მგელაძე

თელავი $

36:10

იბერ'სპორტ

18/11

15.00

ნაფარეული

ელოშვილი

სალთხუციშვილი

დევები $

50:7

სტუ

18/11

17.00

ხვამლი

აბაშიძე

ბუაჩიძე

VII+ ტური

იბერ'სპორტ

8:7

დევები $

25/11

14.00

ვარკეთილი

პოღოსიანი

გოგეშვილი

2019

IX ტური

სტუ

0:45

თელავი $

17/02

13.30

თელავი

ლემონჯავა

სალთხუციშვილი

დევები $

58:5

წიქარა

17/02

15.00

ხვამლი

ელოშვილი

გოგეშვილი

იბერ'სპორტ

5:36

ყაზბეგი $

17/02

15.00

ვარკეთილი

პოღოსიანი

გაბაძე

X ტური

წიქარა

10:88

იბერ'სპორტ $

23/02

14.00

ვარკეთილი

პოღოსიანი

ფურცელაძე

ყაზბეგი $

138:3

სტუ

23/02

16.00

ვარკეთილი

კვერნაძე

ქოპილაშვილი

თელავი $

20:21

დევები

24/02

14.00

თელავი

მოგელაშვილი

შიოლაშვილი

დასავლეთი

პლეი’ოფი