დებულება  |  კაცთა ლიგების ყველა მოთამაშე

განახლდა   15/11_2018 @ 16.25

აღმოსავლეთი

11/11

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

7

6

0

1

4

0

0

238

:

080

+158

28

2

თელავი  თელავი

7

4

1

2

3

2

0

317

:

094

+223

23

3

დევები  თბილისი

6

4

1

1

2

0

0

159

:

105

+54

20

4

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

6

3

0

3

3

1

0

236

:

129

+107

16

5

წიქარა  თბილისი ^

7

2

0

5

2

0

10

126

:

349

-223

0

6

სტუ  თბილისი

7

0

0

7

0

0

0

80

:

399

-319

0

  განრიგი (ა4)  |  ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

იბერ'სპორტ $

24:16

სტუ

15/09

13.00

ხვამლი

მჟავანაძე

მგელაძე

წიქარა

0:38

თელავი $

15/09

16.00

ვარკეთილი

მჟავანაძე

ჩიტალაძე

ყაზბეგი $

26:7

დევები

16/09

16.00

სტეფან’წმ

ცაგარეიშვილი

სალთხუციშვილი

II ტური

წიქარა $

29:16

სტუ

22/09

16.00

ვარკეთილი

ცაგარეიშვილი

ჩიტალაძე

ყაზბეგი

16:9

თელავი $

22/09

16.00

სტეფან’წმ

მოგელაშვილი

გაბაძე

დევები

19:17

იბერ'სპორტ $

23/09

17.00

ხვამლი

ლემონჯავა

მგელაძე

III ტური

სტუ

14:38

დევები $

29/09

15.30

ხვამლი

ელოშვილი

გაბაძე

იბერ'სპორტ

17:35

თელავი

29/09

16.00

ვარკეთილი

აქუბარდია

ქოპილაშვილი

ყაზბეგი $

45:7

წიქარა

30/09

15.00

სტეფან’წმ

ლემონჯავა

მგელაძე

IV ტური

წიქარა -10

12:51

დევები $

13/10

20.00

ხვამლი

ჭანუყვაძე

გაბაძე

ყაზბეგი $

41:14

იბერ'სპორტ

14/10

15.00

ვარკეთილი

ელოშვილი

გოგეშვილი

თელავი $

55:6

სტუ

14/10

20.00

ხვამლი

ლემონჯავა

ქოპილაშვილი

V ტური

იბერ'სპორტ $

48:12

წიქარა

20/10

15.30

ვარკეთილი

აქუბარდია

გოგიჩაიშვილი

დევები

26:26

თელავი

21/10

17.00

ხვამლი

გვირჯიშვილი

ჩიტალაძე

სტუ

5:78

ყაზბეგი $

21/10

20.15

ხვამლი

პოღოსიანი

ქოპილაშვილი

მეორე წრე

VI ტური

თელავი $

134:7

წიქარა

3/11

16.00

ნაფარეული

აქუბარდია

სალთხუციშვილი

დევები

18:10

ყაზბეგი

4/11

17.00

ხვამლი

პოღოსიანი

გოგიჩაიშვილი

სტუ

6:116

იბერ'სპორტ $

4/11

19.00

ხვამლი

ელოშვილი

გოგიჩაიშვილი

VII ტური

თელავი $

20:22

ყაზბეგი

11/11

15.00

ნაფარეული

მჟავანაძე

ფურცელაძე

სტუ

17:59

წიქარა $

11/11

15.00

ვარკეთილი

ელოშვილი

გოგიჩაიშვილი

VIII ტური

წიქარა

ყაზბეგი

18/11

15.00

ვარკეთილი

.

მგელაძე

თელავი

იბერ'სპორტ

18/11

15.00

ნაფარეული

.

სალთხუციშვილი

დევები

სტუ

18/11

17.00

ხვამლი

.

ბუაჩიძე

VII+ ტური

იბერ'სპორტ

დევები

24-25/11

.

.

.

.

2019

IX ტური

დევები

წიქარა

16-17/02

.

.

.

.

სტუ

თელავი

16-17/02

.

.

.

.

იბერ'სპორტ

ყაზბეგი

16-17/02

.

.

.

.

X ტური

წიქარა

იბერ'სპორტ

23-24/02

.

.

.

.

თელავი

დევები

23-24/02

.

.

.

.

ყაზბეგი

სტუ

23-24/02

.

.

.

.

დასავლეთი

პლეი’ოფი