დებულება  |  კაცთა ლიგების ყველა მოთამაშე

განახლდა   25/02_2019 @ 21.40

დასავლეთი

24/02

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

დინოზავრი  წყალტუბო

10

9

0

1

9

1

0

487

:

075

+412

46

2

იმერეთი  ჭიათურა

10

9

0

1

8

0

0

430

:

070

+360

44

3

აიეტი  ვანი

10

4

0

6

4

2

0

280

:

164

+116

22

4

გორი  გორი

10

4

0

6

2

0

0

200

:

326

-126

18

5

ფირალები  ქედა

10

4

0

6

1

0

0

160

:

404

-244

17

6

არწივები  ზესტაფონი

10

0

0

10

0

1

0

43

:

561

-518

1

  განრიგი (ა4)  |  ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით  |  განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ  გუნდის სახელზე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან
ქულათა
    ტოლობა

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური

ქედა

20:17

ვანი $

16/09

16.00

ბათუმი

მშვენიერაძე

შავგულიძე

არწ’ზესტ

0:68

წყალტუბო $

16/09

17.00

ზესტაფონი

ბიბიჩაძე

ნიქაბაძე

გორი

0:43

ჭიათურა $

16/09

18.00

გორი

ლემონჯავა

ფურცელაძე

II ტური

წყალტუბო $

33:7

ქედა

23/09

12.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

ჩიხლაძე

ჭიათურა $

85:0

არწ’ზესტ

23/09

16.00

ჭიათურა

საჯაია

მარგველაშვილი

გორი

16:15

ვანი $

23/09

18.00

გორი

ცაგარეიშვილი

ფურცელაძე

III ტური

არწ’ზესტ $

25:27

გორი

29/09

15.00

ქუთაისი

მჟავანაძე

ჩიხლაძე

ვანი

5:26

წყალტუბო $

30/09

16.00

ვანი

ბიბიჩაძე

ნიქაბაძე

ქედა

8:36

ჭიათურა $

30/09

18.00

ბათუმი

მშვენიერაძე

ზიბზიბაძე

IV ტური

ჭიათურა $

41:13

ვანი

13/10

16.00

ჭიათურა

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

არწ’ზესტ

10:46

ქედა $

14/10

17.30

ქუთაისი

მჟავანაძე

ჩიხლაძე

გორი

21:57

წყალტუბო $

14/10

18.00

გორი

პოღოსიანი

მიქაბერიძე

V ტური

წყალტუბო $

31:12

ჭიათურა

19/10

15.00

ქუთაისი

საჯაია

მარგველაშვილი

ვანი $

69:3

არწ’ზესტ

21/10

15.00

ვანი

ჭიქაბერიძე

ნიქაბაძე

ქედა

26:12

გორი

21/10

18.00

ბათუმი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

მეორე წრე

VI ტური

წყალტუბო $

77:0

არწ’ზესტ

2/11

15.00

ქუთაისი

მჟავანაძე

ფულარია

ჭიათურა $

27:3

გორი

3/11

15.00

ჭიათურა

მშვენიერაძე

ნიქაბაძე

ვანი $

86:0

ქედა

3/11

15.00

ვანი

ბიბიჩაძე

ჩიხლაძე

VII ტური

ქედა

10:92

წყალტუბო $

11/11

12.00

ბათუმი

ბიბიჩაძე

ზიბზიბაძე

არწ’ზესტ

0:76

ჭიათურა $

11/11

13.00

ქუთაისი

ტყაბლაძე

ფულარია

ვანი $

41:5

გორი

11/11

15.00

ვანი

ჭიქაბერიძე

ჩიხლაძე

VIII ტური

წყალტუბო $

24:5

ვანი

17/11

13.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

ჩიხლაძე

ჭიათურა $

66:5

ქედა

17/11

15.00

ჭიათურა

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

გორი $

69:0

არწ’ზესტ

18/11

16.00

გორი

ლემონჯავა

გოგეშვილი

2019

IX ტური

ვანი

0:29

ჭიათურა $

16/02

15.00

ვანი

ჭიქაბერიძე

ნიქაბაძე

წყალტუბო $

69:0

გორი

17/02

13.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ჩიხლაძე

ქედა

15:5

არწ’ზესტ

17/02

13.30

ბათუმი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

X ტური

არწ’ზესტ

0:29

ვანი $

23/02

11.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

შავგულიძე

ჭიათურა

15:10

წყალტუბო $

24/02

15.00

ჭიათურა

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

გორი $

47:23

ქედა

24/02

16.00

გორი

ლემონჯავა

გაბაძე

აღმოსავლეთი

პლეი’ოფი