19/11_2019 @ 14.55

დასავლეთი

27/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

5

5

0

0

4

0

0

227

:

027

+200

24

2

დინოზავრი  წყალტუბო

5

4

0

1

3

1

0

278

:

045

+233

20

3

ფირალები  ქედა

5

3

0

2

3

0

0

134

:

092

+42

15

4

აიეტი  ვანი

5

2

0

3

1

0

0

97

:

065

+32

9

5

არწივები  ზესტაფონი

5

1

0

4

1

0

0

36

:

330

-294

5

6

ბორჯომი  ბორჯომი

5

0

0

5

0

0

10

11

:

224

-213

-10

დებულება |  განრიგი |   განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში $
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება
ქულათა ტოლობაზე
     პირადში:   1) მეტი ქულა, 2) უკეთესი სხვაობა, 3) უკეთესი ლელოთა სხვაობა;
            მთელ ტურნირში: 4) უკეთესი სხვაობა, 5) უკეთესი ლელოთა სხვაობა, 6) ნაკლები გაძევება, 7) ნაკლები სინბინი

 

სტატ მოწინავენი

 

ქულა (მარტო დამრტყმელები)

ლელო

   

75  ნიკა კობიაშვილი (ჭთრ)

ნიკა კობიაშვილი (ჭთრ)

56  ზვიად ოდიშარია (წტბ)

ვასილ უბილავა (წტბ)

40  ვალერი სახამბერიძე (ვან)

4  გიორგი გოგიძე (წტბ)

24  გოგა ნემსიწვერიძე (წტბ)

ნიკოლოზ მაჭარაშვილი (ჭთრ)

ჯონი ფარულავა (წტბ)

გოგა ნემსიწვერიძე (წტბ)

 

ვალერი სახამბერიძე (ვან)

 

ბორის ტუსკაძე (წტბ)

 

დავით ჭიტაძე (ჭთრ)

 

თემურ ჯიბუტი (წტბ)



აღმოსავლეთი

27/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-

გატ : გაშ

სხვ

1

ხვამლი  თბილისი

5

5

0

0

4

0

0

354

:

038

+316

24

2

თელავი  თელავი

5

4

0

1

4

1

0

259

:

041

+218

21

3

გორი  გორი

5

3

0

2

3

0

0

148

:

092

+56

15

4

იბერია სპორტუნი  თბილისი

5

2

0

3

1

0

1

73

:

173

-100

8

5

წიქარა  თბილისი

5

1

0

4

0

0

0

40

:

254

-214

4

6

გორდა  გორი

5

0

0

5

0

0

0

31

:

307

-276

0

დებულება  |  განრიგი  |   განაცხადის სანახავად დაწკაპეთ გუნდის სახელზე

ქულათა ნიხრი    ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში $
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება
ქულათა ტოლობაზე
     პირადში:   1) მეტი ქულა, 2) უკეთესი სხვაობა, 3) უკეთესი ლელოთა სხვაობა;
            მთელ ტურნირში: 4) უკეთესი სხვაობა, 5) უკეთესი ლელოთა სხვაობა, 6) ნაკლები გაძევება, 7) ნაკლები სინბინი

 

სტატ მოწინავენი

 

ქულა (მარტო დამრტყმელები)

ლელო

   

52  დავით ნინიაშვილი (ხმლ)

10  საბა ინალიშვილი (ხმლ)

48  თენგო ცისკარიშვილი (თელ)

გიორგი კირიაკოვი (თელ)

42  ზურა ქობელაშვილი (ხმლ)

დავით ნინიაშვილი (ხმლ)

37  ნიკა ცინცაძე (ხმლ)

ნიკა შუბითიძე (გორ)

36  ვაჟა სოიტაშვილი (გორ)

5  ლაშა ველიაშვილი (თელ)

 

შოთა ტლაშაძე (გორ)





რეგიონთა’შორისი პლეი’ოფი

ნახევარ’ფინალი

დ2

ა1

21-22/03

.

.

.

.

ა2

დ1

21-22/03

.

.

.

.

ა1

დ2

27-28/03

.

.

.

.

დ1

ა2

27-28/03

.

.

.

.

ფინალი

.

.

04-05/04

.

.

.

.

.

.

04-05/04

.

.

.

.

გამარჯვებული პირდაპირ ავა პირველ ლიგაში

პირველ ლიგაში ასვლაზე

რ2

პ9

25-26/04

.

.

.

.

პ9

რ2

02-03/05

.

.

.

.

ამ წყვილის გამარჯვებულიც ავა | დარჩება პირველ ლიგაში