აია

10

29

ლოკომოტივი

0

.

1

წივწივაძე

1გ

გობეჯიშვილი

1

ლოსაბერიძე

0

.

სბ

ძნელაძე

წბ

.

1

.

1ლ

შკინინი

1

წიკლაური

4

წიკლაური 4

1

წიკლაური

სბ

.

წბ

.

აია ქუთაისი (აია)

1

ჟორჟ სალდაძე  [1]

2

გიორგი ტორაძე  [2]

3

ზაურ ხარებავა  [3]

4

მიხეილ ბაბუნაშვილი

5

გელა შალამბერიძე ©

6

გუგა ხანთაძე

7

ბადრი დანგაძე

8

შოთა არეშიძე

9

გიორგი როხვაძე

10

დავით გობეჯიშვილი

11

გიორგი აბრამიძე

12

თემურ ირემაძე

13

ირაკლი სიმსივე

14

დავით ლოსაბერიძე

15

ზურაბ ძნელაძე

16

საბა ერემეიშვილი  [2]

17

პეტრე ჯინჭარაძე  [1]

18

მიხეილ რატიაშვილი  [3]

19

მიხეილ გორგასლიძე

20

ჟორა მღებრიშვილი

21

თემურ თუთბერიძე

22

ნიკა წივწივაძე

23

თორნიკე მანაგაძე

ექმ

თემურ მინდიაშვილი

ექმ

დავით შაშიაშვილი

წყა

ირაკლი დგებუაძე

მნჯ

კობა გიორგაძე

მწვ

ბექა ყურაშვილი

ლოკომოტივი თბილისი (ლოკ)

1

ვახტანგ ქვათაძე  [1]

2

შალვა მამუკაშვილი  [2]

3

გიორგი კაკაურიძე  [3]

4

დაჩი კოპაძე

5

გიორგი გეგია

6

ლაშა ფოფხაძე

7

ფარნა გასვიანი

8

ვახტანგ ამირანაშვილი

9

გიორგი ბეგაძე

10

ბექა წიკლაური

11

გოშა შკინინი

12

ვახტანგ კავთიძე ©

13

გიგა გაგოშვილი

14

რამაზ ხარაზიშვილი

15

ლევან გოგოლაშვილი

16

დავით ხიდეშელი  [2]

17

გიორგი ცუცქირიძე  [1]

30

გიორგი ქართველიშვილი  [3]

19

ზვიად მაისურაძე

20

ლევან დარასელია

21

ლაშა გედეხაური

22

ნიკა ჩიღვინიძე

23

დავით გულიტაშვილი

ექმ

ბესო აბრამიშვილი

წყა

გიორგი აფციაური

სტა

თემურ ბენდიაშვილი

მნჯ

რეზო ჯაფარაშვილი

მწვ

დავით ჩავლეიშვილი

რეფ

ჯორჯ ქლენზი [ირლ]

იდ

თორნიკე გვირჯიშვილი

იდ

საბა აბულაშვილი

იდ

ლუკა კილასონია

დელ

ნინო ელოშვილი

მე4

სულხან ჩიხლაძე

დრო

ლაშა ლაშხია

მდი

ნიკო გიგინეიშვილი

2017-18 * დიდი 10

პლეი’ოფი | დიდი ფინალი  *  მატჩი # 96

კვი 13/05 2018  |  თბილისი, ავჭალა  @  20.00

წთ'

გუნდი

რა

ვინ   | როდის

ანგ

     

 

 

0

 

ნომ

გადამოწმდა  19.00

 

         

1

აია

დ1

20.00

0:0

6 აია შეც

8

შოთა არეშიძე

20

ჟორა მღებრიშვილი

 

13 აია

14

დავით ლოსაბერიძე

3:0

21 ლოკ

10

ბექა წიკლაური

3:3

25 ლოკ

10

ბექა წიკლაური

3:6

28 აია სბ

15

ზურაბ ძნელაძე

 

29 ლოკ

11

გოშა შკინინი

3:11

30 ლოკ

10

ბექა წიკლაური

3:13

40 აია დაბ

15

ზურაბ ძნელაძე

 

40   შეს

20.44

3:13

         
შეს აია შეც

3

ზაურ ხარებავა  [3]

18

მიხეილ რატიაშვილი  [3]

 
შეს აია შეც

9

გიორგი როხვაძე

21

თემურ თუთბერიძე

 
         
41 ლოკ დ2

21.00

3:13

43 ლოკ

10

ბექა წიკლაური

3:16

48 ლოკ შეც

5

გიორგი გეგია

20

ლევან დარასელია

 

50 აია შეც

1

ჟორჟ სალდაძე  [1]

17

პეტრე ჯინჭარაძე  [1]

 

50 აია შეც

5

გელა შალამბერიძე ©

19

მიხეილ გორგასლიძე

 

53 ლოკ შეც

1

ვახტანგ ქვათაძე  [1]

17

გიორგი ცუცქირიძე  [1]

53 ლოკ შეც

3

გიორგი კაკაურიძე  [3]

30

გიორგი ქართველიშვილი  [3]

 
53 ლოკ

10

ბექა წიკლაური

3:19

54 აია შეც

2

გიორგი ტორაძე  [2]

16

საბა ერემეიშვილი  [2]

 

54 აია შეც

11

გიორგი აბრამიძე

23

თორნიკე მანაგაძე

 

57 ლოკ შეც

2

შალვა მამუკაშვილი  [2]

16

დავით ხიდეშელი  [2]

 

61 აია შეც

18

მიხეილ რატიაშვილი  [3]

3

ზაურ ხარებავა  [3]

 

68 ლოკ სის

6

ლაშა ფოფხაძე  21.35

19

ზვიად მაისურაძე

 

70 ლოკ შეც

13

გიგა გაგოშვილი

22

ნიკა ჩიღვინიძე

 

73 ლოკ

10

ბექა წიკლაური

3:22

74 აია შეც

15

ზურაბ ძნელაძე

22

ნიკა წივწივაძე

 

76 აია შეც

17

პეტრე ჯინჭარაძე  [1]

1

ჟორჟ სალდაძე  [1]

 

78 ლოკ

7 ქულიანი საჯარიმო ლელო

3:29

78 ლოკ შეც

9

გიორგი ბეგაძე

21

ლაშა გედეხაური

 

78 ლოკ შეც

11

გოშა შკინინი

23

დავით გულიტაშვილი

 

80 აია

22

ნიკა წივწივაძე

8:29

80 აია

10

დავით გობეჯიშვილი

10:29

80+1   დას

21.46

10:29

     

 

 

ა   არეკნი
გ   გარდასახვა
გავ   გავიდა

დ1 | დ2   დაიწყო 1|2 ტაიმი
აბ   დაბრუნდა
დას   დასრულდა
დელ   დელეგატი
დრო
   დროის მსაჯი
ექმ  
"ექიმი"
ვიდ   ვიდეო
კიდ
   კიდის მსაჯი
ლ   ლელო
მდი   მდივანი
მე4   მეოთხე მსაჯი
მნჯ   მენეჯერი
მწვ   მწვრთნელი
ნაღ 
"ნაღდი შერკინება"
ნომ   ნომერი (კვართი) გამოიცვალა

რეფ   რეფერი
სბ   სინბინი
სის   სისხლი
პე   სპეციალისტი
სტა   "სტაფი"
შ  7’ქულიანი საჯარიმო ლელო
შეს   შესვენება
ეც   შეცვლა
ცრუ  
"ცრუ შერკინება"
წბ   წითელი ბარათი
წყა  
"წყალი"
ჯ   ჯარიმა

[1] [2] [3]   სპეციალისტები
©   კაპიტანი

  #     დაშავდა
 
#     გაა-სინბინ-ეს
 
#     გააძევეს